Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 3 of 56 FirstFirst 123451353 ... LastLast
Results 21 to 30 of 559

Thread: Soru-Cevap

Guest

Unhappy Cete Dayak Yedim Zoruma Gitti :D

Arkadaslar Bana bir cete Daldi ve hastanelik oldum eger bende bir cete uyesi olsaydim hastanelik olmaktan kurtulurmuydum lutfen yardim edin...

Guest

Quote Originally Posted by iLoReis View Post
    Arkadaslar Bana bir cete Daldi ve hastanelik oldum eger bende bir cete uyesi olsaydim hastanelik olmaktan kurtulurmuydum lutfen yardim edin...
    eger sana saldiran cete senin cetenden gucluyse ya yaralnirsiniz ya da olursunuz.ama senin ceten onlardan gucluyse ya onlari doversiniz yada oldurursunuz

Guest

Wink

Quote Originally Posted by EmReFoReVeR View Post
    eger sana saldiran cete senin cetenden gucluyse ya yaralnirsiniz ya da olursunuz.ama senin ceten onlardan gucluyse ya onlari doversiniz yada oldurursunuz
    Yani sen diyorsunki ceteye uye olmadigin surede hep dayak yersin ceteye uye olursanda kurtulma sansin var diyorsun sagolasin kardes

Guest

yani oyle.bi ihtimal daha var senin ceten olmasada sana dalan ceteden gucluysen tek basina onlari da doversin

Guest

Arrow Merhaba Arkadaşım Bi Sorum Olacak ?

Mesela Ben 130 kredi Aldım The crimste yeni sezon açıldığında kredilerim gidermi ?? Bir kaç kişiye sordum durur dedi ama yeni sezon açılmadan önce tüm hesaplar silinmiyomu nasıl kalacak

Guest

Quote Originally Posted by text1amca View Post
    Mesela Ben 130 kredi Aldım The crimste yeni sezon açıldığında kredilerim gidermi ?? Bir kaç kişiye sordum durur dedi ama yeni sezon açılmadan önce tüm hesaplar silinmiyomu nasıl kalacak
    *Bu sezon aldıgın kredileri diğer sezonda kullanabilirsin kredilerin silinmesi gibi bi durum söz konusu olamaz.
    *Yeni sezon baslamadan önce hiç bi hesap silinmiyor bu sezon oynadıgın hesapla diğer sezon tekrar oynayabilirisn sadece hesaplar sıfırlanıyor.

Guest

Default Yardım Lutfen!

Çıkış yapıldı.
    Başarıyla çıkış yaptın.

You have been logged out because an unauthorized script has been detected in your browser, hence breaking rule #5. Please disable all tampering scripts such as Grease Monkey and ad blockers (Adblock Plus etc) in order to play.
    bu ne abi ben gırıs yapıorum böle bısı karsıma cıkıo ne oluo bu bole ya :S:S:S
    ve charı sılmek ıstıorum mesela (sılcegım kullanıcı cevrımiçi dior halbuki kullanıcı acık fln degil)... nedeni ne sizce beyler ??
    Last edited by Menimen; 10-13-2010 at 10:17 PM.

Guest

Mekanlara girerken harcadığımız biletler bitince ne oluyor? Para mı veriyoruz kredi mi? Vereceksek ne kadar veriyoruz bilgilendirir mısınız?

Guest

Quote Originally Posted by Menimen View Post
    Çıkış yapıldı.
    Başarıyla çıkış yaptın.

You have been logged out because an unauthorized script has been detected in your browser, hence breaking rule #5. Please disable all tampering scripts such as Grease Monkey and ad blockers (Adblock Plus etc) in order to play.
    bu ne abi ben gırıs yapıorum böle bısı karsıma cıkıo ne oluo bu bole ya :S:S:S
    ve charı sılmek ıstıorum mesela (sılcegım kullanıcı cevrımiçi dior halbuki kullanıcı acık fln degil)... nedeni ne sizce beyler ??
    Kardeş senın mozillandaki bi eklentiden dolayı crims bunu engelliyor mozillayı sil tekrar yüklemeyi dene.

Guest

Quote Originally Posted by Ryuzz View Post
    Mekanlara girerken harcadığımız biletler bitince ne oluyor? Para mı veriyoruz kredi mi? Vereceksek ne kadar veriyoruz bilgilendirir mısınız?
    Biletler bitince yapabilecegin birşey kalmıyor sadece yeni günü beklemelisin her gün sana 12 bilet veriyor sistem.