Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 30 of 56 FirstFirst ... 20282930313240 ... LastLast
Results 291 to 300 of 559

Thread: Soru-Cevap

Quote Originally Posted by AYKEN View Post
    Yeni kurallar neler?
    http://www.thecrims.com/rules.php
    Xethen
    Support Team
    TheCrims.com

Quote Originally Posted by PasaiBo View Post
    artık telefonla kredi alınmıyo mu ?
    Senin gibi birkaç arkadaşta daha sorun çıktı. Durumu yönetime bildirdim. En kısa sürede düzeltilecektir.
    Xethen
    Support Team
    TheCrims.com

Guest

kardeşlerim merhaba benim çetem yok çete saldırısı yiyorum bu bir defa basıma geldi su an hastanedeyim bu sacmalıgı nasıl şikayet edebilirim ilgilenirlermi ve 4 defada gece hayatında barda deilken başkaları bana saldırdı bu oyunda bu kadar hata banamı oluo sizede oluyomu

Guest

meraba ben daha yeni sayilirim. soyle basit seyleri sorabilecegim bir yer bulamiyorum.mesela enerjimi doldurmanin gece klubune gitmekten baska yolu yokmu mesela kendi urettigim maldan kullanamiyomuyum? yoksa gece klubune her gittigimde sayginligi yuksek biri varsa hastanelik olmqk zorundamiyim? cetemde var aslinda ama neden ise yaramiyo cete olarak da saldirmitolar cunku bana. sabahtan beri 10 kere hastanelik oldum. iste boyle basit seylerin cevaplarini alamadigim icin kac yildir ilerletemedim kendimi bunlara bi cevap verirseniz cok sevinicem artik tesekkurler

Guest

Merhaba kardeşim.Oyuna giriş yaptığında üst kısımda profil, krediler istatistikler yazan kısım varya, orda yardım merkezi var ona tıkla ve oyun rehberini aç.Orada bütün cevapları bulacaksın.İyi oyunlar

Emre

Guest

2000 tolerans ve 1000 civarı zeka olmasına rağmen hiç bina satın alamıyorum. Acaba nedendir?

Guest

Default Eski Sezonlar

Selamlar.

Eski oyuncular artık eskisi kadar zevk alamadığını söylüyor. Oyun gerçektende farklılaşıyor ve kötüleşiyor. Düşük oyunculara çalışıyor oyun fakat bence onlarda öğrenmeli ve tecrübelilirin bir artısı olmalı!

Yani kontakla saldırı, barlar, bina ve silah fiyatları, eğitim merkezi ve birçok şey çok berbat oldu. Kontakla saldırı kanka merkezinin önemini bitirdi, bar kasmak farklılaştı ve berbatlaştı. Thecrims'in mantığı çoklu hesap ile kasma ve birçok hesabı olup daha çok kasanın önde olması idi. Şimdi en verimli oynayan önde olacakmış. Bu sizinde işinize gelmez ki. 150 bilette nedir ? Silahları düşükler alamıyor, günde 2 eğitim yetersiz.

Eski zamanlara dönülecek mi, ya da deneme yapılacak mı ? En azından kontak harici diğer özellikler geri gelecek mi ? Son olarakta bu dileklerimizi ve düşüncelerimizi başka nereye yazabiliriz, oyuncuların çoğu bunu isterse geri dönülür mü, bir oylama vb. yapılacak mıdır ?

Teşekkürler.

Guest

Kaderinizi seçin!
    bu yeri geçemıyorum bi türlü ne yapmam gerekiyo neye devam dersem diyeyim gene aynı yere atıyo beni

Guest

Quote Originally Posted by JoeyBane61 View Post
    Kaderinizi seçin!
    bu yeri geçemıyorum bi türlü ne yapmam gerekiyo neye devam dersem diyeyim gene aynı yere atıyo beni
    Merhaba,

Sanırım bu sorunu halletmişsin kardeşim.Eğer problem devam ediyorsa tekrar paylaşabilirsin sorununu

Guest

Quote Originally Posted by JAbruzzi View Post
    Selamlar.

Eski oyuncular artık eskisi kadar zevk alamadığını söylüyor. Oyun gerçektende farklılaşıyor ve kötüleşiyor. Düşük oyunculara çalışıyor oyun fakat bence onlarda öğrenmeli ve tecrübelilirin bir artısı olmalı!

Yani kontakla saldırı, barlar, bina ve silah fiyatları, eğitim merkezi ve birçok şey çok berbat oldu. Kontakla saldırı kanka merkezinin önemini bitirdi, bar kasmak farklılaştı ve berbatlaştı. Thecrims'in mantığı çoklu hesap ile kasma ve birçok hesabı olup daha çok kasanın önde olması idi. Şimdi en verimli oynayan önde olacakmış. Bu sizinde işinize gelmez ki. 150 bilette nedir ? Silahları düşükler alamıyor, günde 2 eğitim yetersiz.

Eski zamanlara dönülecek mi, ya da deneme yapılacak mı ? En azından kontak harici diğer özellikler geri gelecek mi ? Son olarakta bu dileklerimizi ve düşüncelerimizi başka nereye yazabiliriz, oyuncuların çoğu bunu isterse geri dönülür mü, bir oylama vb. yapılacak mıdır ?

Teşekkürler.
    Merhaba kardeşim,

Düşüncelerini rahatça herkese ifade edeceğin yerler elbette mecvut.İngilizcen varsa Forumda yer alan"Feedback" kısmına görüşlerini yazabilirsin, İngilizcen yok ise "Feedback Other Languages" kısmından görüşlerini herkesle paylaşabilirsin.