Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 33 of 56 FirstFirst ... 23313233343543 ... LastLast
Results 321 to 330 of 559

Thread: Soru-Cevap

Quote Originally Posted by OgUzHaN10 View Post
    Admin kardeşim tek kafama takılan şey var. Barda biriyle karşılaştık diyelim ve saygınlığı ve statları bizden düşük veya saygınlığı ve statları bizden yüksek olsun diyelim. İlk biz saldırdığımızda bu iki seçeneği de dövme şansımız varmı, ya da tam tersi rakip bizden zayıf hem saygınlık hem stat olarak ama ilk olarak o saldırırsa o mu bizi dövüyor. Bu konuda bilgi istiyorum.

Çünkü saygınlıkları az kişilerde saldırsa çok kişilerde saldırsa genelde ben dayak yiyen taraf oluyorum ve ilk saldırıyı ben gerçekleştiremiyorum, gecikiyorum. Gerçekleştirme durumumda ise çoğu kez yine dayak yiyorum.

Ayrıca bu saldırılardan kurtulmanın yolu nedir. Rakibin güçlü olduğunu anladığımda hemen hastaneye gidip estetik yaptırıyorum,başarıyla halloluyor ancak estetikten sonra yine dayak yemiş halde kendimi hastanede buluyorum. Çok saçma değilmi ?
    Saygınlığın saldiri ile alakasi yok oncelikle onu bilmen lazim, saldiri yaparken karsindakinin ve senin kuvvet+tolerans in onemli ayrica kullandigin silah ve zirh onemli. Onun disinda ilk saldiran veya saldiriya ugrayanin avantaji ile ilgili birsey yok dedigim seylere bakiliyo ve kim ustunse o dover.

Guest

Thumbs down

ya beyler yeni sezon basladı iyi hasta başlar başlamaz 6 kere ölünürmü rekor kırıyorum resmen varsa bi taktık soleyın olmeyelım bu gıdısle bırakıcam oyunu sarmıyor artık ??
    Last edited by greatfears; 05-09-2015 at 12:23 AM.

Guest

selam arkadaslar bina alma hakkim giderek artiyordu, su an 121 binam var ama ne hikmet ki rakam 113'e dustu para falan yerinde surekli uretimin de aksadigi yok .tolerans diger statlardan daha yuksek, is adami level 5'im lakin bina sayisi hakki normal olarak azar azar artiyorken birden dususe gecti. bunun nedenini bilen var ise yardimci olabilir mi simdiden tesekkur ederim
    Last edited by abdulhey; 05-10-2015 at 04:11 PM.

Guest

Merhaba arkadaşlar,bu eşyalar falan yeni gelmiş bazılarını kullanımında sıkıntı yaşamadım ama hapisane ve hastaneden çıkarma eşyaları var mesela bi onlar kaldı hastane ve hapisanedeyken sillah tüccarına giremediğimizden onuda kullanamıyorum.Bunun başka yolu falan yokmu yada nasıl kullanıcam biri yardımcı olabilirmi...

Guest

Uyuşturucu fiyatları bir sezon içinde ne kadar değişiyor? Hepsinin sezon içinde en yüksek ve en düşük alabileceği fiyatlarını merak ediyorum?

zeka kastıkça uyuşturucu üretimimiz artar mı? bide BANKA da ki kredi karşılığı olan yatırım yüzde 3 faiz veriyo ama ben mesela iş adamıyım yüzde 5 veriyo hemde her gün için bu durumda krediyle yatırım yapmam mantıksız olur di mi? cevaplarsanız çok sevinirim

zeka-tolerans arttıkça satın alabildiğin bina sayısı artar. Banka sorusu için de, eğer normal olarak yatırırsan 156 gün boyunca toplam %2 kazanırsın, bu da pek büyük bir kazanca tekabul etmiyor. Krediyle yatırırsan, 1 gerçek günün sonunda %3 kazanırsın.

Guest

surekli ben robot degilim denen sey cikiyor ve polis arabası resmi cıkıyor! ayrıca gececlubunden de mal alamıyorum Bar da değilsin diyor. Ne iş anlamadım!

oyuncular bot kullanmasın diye alınan basit bir önlem bu. Gece kulübü olayını hiç yaşamadım fakat tarayıcı geçmişini temizleyip tekrar dener misin?

Guest

deagle nedir arkadaşlar nasıl kaldırabiliriz?