Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 40 of 56 FirstFirst ... 30383940414250 ... LastLast
Results 391 to 400 of 559

Thread: Soru-Cevap

Quote Originally Posted by Monokarbon View Post
    birşey sorcam ben bardan çıkıyorum soygun yapıp borsada takılırken 10 yıl sonra saldırı yiyorum saçma değil mi ama
    Değil, barda seni gören adam çete saldırısı açıyor diğer çete elemanları kabul edince de indiriyorlar isterlerse sezon sonunda indirirler. Bundan su sekilde kacabilirsin, barda birini gördün ve sana saldırmadı hemen aşırı doz yap ve hastanelik ol açtıkları çete saldırısı iptal olacak.

Çete soygunu gücünü nasıl artırabilirim

Çete soygunu silahı alarak ve tolernas ile zeka antremanı yaparak arttırabilirsin.

Guest

Bu çete saldırılarından detox yaparak kurtulamıyor muyuz ya ne kadar saçma top1 deki çete yüzünden oyun oynayamıyoruz kendi barıma bile girsem saldırı yiyorum onlardan

Çete saldırılarından kaçmanın tek yolu barda birini görünce hemen aşırı doz yapmaktır. Ayrıca barını kullandıgın zamanlarda 15 dakikada bir değiştir ki kimse bulamasın.

Guest

İyide çok saçma sürekli birini görünce hastaneye gideceksem oyunu nasıl oynayacağız sürekli hastaneden çıkmayı mı bekleyeceğiz.

Kredi satın alarak hastanede beklemeden cıkabilirsin, oyunda saldırı olayı var insanlar saldırı yapmadan nasıl oynasınlar oyunu sana saldırmadan ona saldırmadan? Dediklerimi uygularsan saldırı yemezsin, barını kontrol et ve 15 dakikada bir değiştir.

Guest

Peki saldırdıklarında bu stat düşmesi neye göre değişiyor ben birine saldırınca 2-3k stat geliyor biri bana saldırıyor 15-20k stat gidiyor benden bu denge neye göre ?

SAldırınca kaybedersen statlarının %8 i gider, kazanırsan karsı tarafın %8 i gelir aynı kişiye saldırdıkça bu %8 2 şer 2 şer azalır.

bu çete saldırısı mantığı değişmez ise bu oyun hep aynı kitleyle oynanır büyümüz barda her adam gördüğümüzde aşırı doz olacaksak oyun oynanmıyor zaten öbür türlü 10 yıl sonra büyük miktarda stat kaybediyoruz adamlar düşük hesaplarla adam avlayıp çeteden saldırıyor.Tek oynayan insanlar için oyun zulüm çete saldırısı olayı kesinlikle değişmeli