Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 41 of 56 FirstFirst ... 31394041424351 ... LastLast
Results 401 to 410 of 559

Thread: Soru-Cevap

Çete saldırısını mı kaldıralım? Öneri getirin bize arkadaslar böyle bunu bunu değiştirin diyerek olmuyor maalesef. Yukarıda da dediğim gibi 10 dakikada bir barınızı değiştirinve barınıza giren cıkan olmusmus 3-4 bilette bir kontrol edin ki çete saldırısı yemeyesiniz.

Maruz kalan için bu kadar büyük bir kayıp yaratan çete saldırısının normal saldırıdan daha kolay yapılması oyuncuların büyük çoğunluğunu soğutuyor oyundan kitlenin aynı kalması altındaki neden bu tecrübesiz oyuncular o kadar emek verip 3 günde kastığı statları sadece 1 saldırıda kaybedince soğuyorlar.En azından saldırıda kaybedilen statlar için gerçek haftada 3 çete saldırısı yeme sınırı sonrasında stat kaybetmemek mantıklı olabilir ilk aklıma gelenlerden

Bir oyuncuya aynı kişi 2 defa çete saldırısı açabilir diye bir kural var ayrıca kaybedilen statı biz önceki sezonlardan daha düşük bir seviyeye çektik ayrca aynı çeteden saldırı yedikçe kaybedilen stat azalıyor. örnegin ilk defa bi çeteden saldırı yiyorsan %8 statın gider, 2.sinde bu %6 olur 3. saldırıda %4 e düşer ( size saldıran oyunculara da baglı bu)

Kaybedilen stat 3 günlük emek olunca insanın oynayası gelmiyor açıkçası düşük seviyelerde belki tolere edilebiliyor lakin 100k stat kaybedince insan dahada oynamak istemiyor düşük seviye adam görünce bile aşırı doz oluncada zaten oyun hastanede geçiyor

Adam görmemeniz için işte barınızı 10-15 dakikada bir değiştirin ve kontrol edin söylediklerimi tekrarladıgımın farkındayım fakat yapacak baska birşey yok.

kesin olarak bir çözüm bulunmadığı sürece hep aynı kitle oynar gerekirse kaldırılması bile mantıklı yani olmasındansa olmaması çok daha iyi bunu oyuna başlayalı 4 sezon olmuş biri söylüyor grup halinde başlamıştık bu sebepten artık kimse oynamıyor emekler çöp oluyor
    Last edited by Monokarbon; 12-27-2017 at 10:23 PM.

Çete saldırısını mı kaldıralım?? 99 sezondur var olan? Dikkatli olacaksınız hocam bu bir oyun kaybedeceksin ve birileri kazanacak dikkatli ol zamanla kazanan tarafta olursun he şikayet ederek maalesef bir yere varamazsınız, söyledigim 15 dakikada bir kontrol edin olayını bile tembellikten yapmayanlar var sonra gelip cok saldırı yiyoruz olmaz o saldırı yapan adamlar günde 15 20 saat bar atıyorlar 2-3 saat aralıksız adam arıyorlar buluyorlar saldırıyolar e siz de bi zahmet 15 20 dakikada bir 2 tık ile barınızı değiştirin ve kontrol edin.

Ben barı değiştirmeyide denedim ve 3 dakika sonra çete saldırısı yedim en azından kurtulmak için detox falan yapılması iyi olabilir

Kurtulmanın yolunu söylüyorum işte, aşırı yapacaksın baska çaresi yok maalesef saldırı sistemi değiştiği için detox uygun değil su an ki sisteme.

Guest

Kesinlikle katılıyorum bu çete saldırıs mantığının değişmesi lazım en azından detoxla kurtulma şansı olması lazım adamlar hızlıysa zaten detox yapmadan da saldırır, ama bu şekilde hiç bir şekilde kurtulma şansın kalmıyor oyun sürekli hastanede geçiyor çevren yoksa oyunu oynamak imkansızlaşıyor. Ayrıca az önce bir barda adam görmediğim halde saldırı yedim bu nasıl oluyor?