Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 42 of 56 FirstFirst ... 32404142434452 ... LastLast
Results 411 to 420 of 559

Thread: Soru-Cevap

Bakın simdi arkadaslar, detox daha once bar dısında kırmızı kontagın yandıgı süre boyunca adamdan kacmanızı saglardı yine su an ki şekilde adam size çete saldırısı açtıgı zaman kaçamazdınız detox yapsanızda simdi saldırıyı bar içine tasıdık daha hızlı kacabilin diye yine şikayet geliyor ama saldırı sisteminin bu saatten sonra değişecegini hiç zannetmiyorum cünkü bu sonuncusu köklü bir değişiklikti. Adam görmeden saldırıya gelince de, geçmişini ve cookies leri temizle bu senın internet baglantından kaynaklanıyor olabilir ki bu da bir sorun bunu halletmeye calısıyor geliştiricilerimiz.

Guest

Saldırı sisteminden yana bir şikayetim yok zaten bence böylesi daha güzel olmuş lakin çete saldırısı atmayı biraz daha zorlaştırılabilir bir şekilde ne bileyim. Bir de bu eski şekilde çoklu karakterler geri gelse daha iyi olur hiç değilse atıyorum soyguncu olan soygun kasar tetikçi saldırı kasar vs bu şekilde en azından tetikçiysem mesela benden daha yüksek saygınlıktaki bir pezevenge kaybetmem o kuvvet çok kasmaz, böyle tek karakter olunca mecburen herkes kuvvet kasıyor ve oyun sadece saldırı üzerine kurulmuş oluyor. Uzun oldu biraz ama bir de bu 1 kişinin 3-5 hesap açıp 1 orjinal hesabı onlarla kasması da bir şekilde engellenmeli süzme olayları falan. zaman ayırıp cevap verdiğin için eyvallah

Çoklu karakterler geri geliyor büyük ihtimalle gelecek veya diğer sezona karakterleri geri getiriyoruz daha güzel ve detaylı bir şekilde. Bir hesaptan fazla hesapla oynamak yasak zaten bunu yakaladıgımız zaman ban atıyoruz aynı ip den birden fazla hesaba girildimi görüyoruz biz.

Guest

Oyunda bu ara enteresan bir algilama sikintisi var. Bugun cok kez basima geldi, uyusturucu tuccarinda satin alirken 5-6 denemede anca alabildim her seferinde boyle oldu. Az once de ayni sey maalesef barda basima geldi adam geldi fazla doz alayim dedim bastim bastim algilamadi adam da ben gidemeden cete saldirisi yapti 50k civari statim gitti bu yuzden.

O tarayıcınla alakalı olabilir geçmişini ve cookiesleri temizlersen düzelecektir.

Guest

Selam Tabutcu. Bir kac sorum olacak,Bu sezon odullerden kazandigim krediler gelecek sezon sifirlanacak mi, sifirlaniyorsa sezon sonuna dogru vip alsam gelecek sezon vip gecerli oluyor mu ? Bir de 100.sezona ozel yenilikler,ozel seyler vs olacak mi ?

facebooktan kontak kur yazıyor görevlerde bırde 5 mürettebeat ölüdr bu görevleri nasıl yapıcaz.

Quote Originally Posted by Assassin View Post
    Selam Tabutcu. Bir kac sorum olacak,Bu sezon odullerden kazandigim krediler gelecek sezon sifirlanacak mi, sifirlaniyorsa sezon sonuna dogru vip alsam gelecek sezon vip gecerli oluyor mu ? Bir de 100.sezona ozel yenilikler,ozel seyler vs olacak mi ?
    Satın aldıgın krediler sıfırlanmaz kalır hesabında ömür boyu fakat oyundan kazandıgın krediler kaybolur onlar geçici kredidir, vip aldıgın zaman 180 oyun günü sürer bu, bu sezonun son günü alsan bile gelecek sezonun son günü biter yani. 100. sezona özel yeni,likler olacak evet bunları sezon bittikten sonra acıklayacagız.

Quote Originally Posted by Ozkan430600 View Post
    facebooktan kontak kur yazıyor görevlerde bırde 5 mürettebeat ölüdr bu görevleri nasıl yapıcaz.
    O görev için facebooktan 5 arkadasını davet edeceksin onlarında oyuna baslaması gerekiyor.

Guest

peki bu kredi ile silah gucunu falan arttirdigimda da diger sezona atiyor mu kalani?