Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 5 of 56 FirstFirst ... 345671555 ... LastLast
Results 41 to 50 of 559

Thread: Soru-Cevap

Guest

beni sürekli öldürüyorlar çete bulmam lazım nerden bulucam yardımcı olurmusunuz ?

Guest

Pek ise yaramaz ama oyunda meydanda cete arayabilirsin.

Guest

ya emre kardeş bişey sorcam şimdi mesela limana gemi gelince uyuşturucu fiyatları artıyor ve hep öyle kalıyor. Oyun ilk başladığında fiyatlar nasıl oluyor yazar msın

Guest

Unhappy saygınlık ile ilgili

Ben oyuna girdim say 2290larda idi zırh değiştim parlak vardı satıp nomex kaplı zırh aldım başka bir sayfadaki işimi halledip oyuna döndüğümde say 1297ye düştüğünü gördüm neden böle olduğunu anlayan varsa bir bilgi verirse sevinirim unutmadan bunu fark edince belki bi hata olabilir diye çıkış yapıp geri oyuna girdim ama düzelmedi

Guest

oyuna ilk baslandgnda hepsinin fiyatinin ne oldugunu hatirlamiyorum ama, fiyatlarn cok dusuk oldugunu biliyorum.mesela ot 5 dolar falan oluyo

Guest

Quote Originally Posted by Gardiyan1907 View Post
    Ben oyuna girdim say 2290larda idi zırh değiştim parlak vardı satıp nomex kaplı zırh aldım başka bir sayfadaki işimi halledip oyuna döndüğümde say 1297ye düştüğünü gördüm neden böle olduğunu anlayan varsa bir bilgi verirse sevinirim unutmadan bunu fark edince belki bi hata olabilir diye çıkış yapıp geri oyuna girdim ama düzelmedi
    para sayginlik artirir.paran gittiginde sayginlik duser.1 milyon dolar 100 sayginlik eder.nomex 10 milyon oldugundan alinca 1000 saygin gitmis

Guest

vip bot sorunu
    Last edited by trkomando; 11-26-2010 at 09:44 PM.

Guest

Default silahlar kuvveti arttırmıyomu

SİLAH ALIYORUM KUVVET HALA AYNI saygınlığım 1200 400 saygınlığı olan adam beni öldürüyo nasıl oluyo bu anlamadım yaa zırh alıyorum hiçbi değişiklik olmuyo yardım edermisiniz lütfen

Guest

Quote Originally Posted by samet666 View Post
    SİLAH ALIYORUM KUVVET HALA AYNI saygınlığım 1200 400 saygınlığı olan adam beni öldürüyo nasıl oluyo bu anlamadım yaa zırh alıyorum hiçbi değişiklik olmuyo yardım edermisiniz lütfen
    400 saygınlıklı adamda nomex+ölüm varsa ölürsün.Silah , senin kuvvetini veya toleransını şemada arttırmaz.Bu arada powerı kimim güçlü ise o kazanır.Power hesaplamak için [kuvvet+tolerans]/2 +silah min. hasar+zırh toleransıdır...

Guest

yaa bir şey soracam.. benim 65 tane eroin fabrikam var oyunda .. normalde bi oyun günlük vermesi gereken eroini vermedi şimdi ??? neden acaba ??