Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12

Thread: Dc Ban????

  1. #1
    Guest

    Default Dc Ban????

    Esti banat permanent pentru incalcarea regulii
    # 2 and # 4 - on acc ID 14244542
    Banat de: Vanessa

    Click aici pentru a citi mai multe


    vanessa te mananca?? dc ai dat ban? ca nu-mi amintesc sa fi intrat pe contul acela si dak da nu am facut nimic la el poate am intrat putin...asa ca este si prima abatare si credeam ca este pe modul iepure ca altfel nu intram pe cont...multumesc pentru intelegere!

  2. #2
    Guest

    Default

    degeaba faci topic aici ! incearca ticket la support center

  3. #3
    Guest

    Default

    lol altu kre intra pe conturile lu bogdaninho fara mod iepure xDD

  4. #4
    Guest

    Default

    Ai intrat putin ? =)))

  5. #5
    Guest

    Default

    neah doar le vedeam runda trec prin top cand venea spk ))

  6. #6
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by mastocanu View Post
    Esti banat permanent pentru incalcarea regulii
    # 2 and # 4 - on acc ID 14244542
    Banat de: Vanessa

    Click aici pentru a citi mai multe


    vanessa te mananca?? dc ai dat ban? ca nu-mi amintesc sa fi intrat pe contul acela si dak da nu am facut nimic la el poate am intrat putin...asa ca este si prima abatare si credeam ca este pe modul iepure ca altfel nu intram pe cont...multumesc pentru intelegere!
    Ai cazut in plasa... ) vezi ca vanessa nu stie roamana...
    ps: ca ai intrat putin, ca ai intrat mai mult, tot ai intrat, si nu suntem la circulatie sa spunem ca e prima abatere si scapi cu un avertisment, se ia ban pentru 2 daca ai si regula 4 inseamna ca ai luat sau ai facut o modificare pe acel cont, The Crims - Powered By Kayako eSupport aici poti sa trimiti un ticket ca sa te lamuresti dar nu cred ca are rost odata ce chiar ai intrat ) (putin sau mai mult)

  7. #7
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Vash View Post
    Ai cazut in plasa... ) vezi ca vanessa nu stie roamana...
    ps: ca ai intrat putin, ca ai intrat mai mult, tot ai intrat, si nu suntem la circulatie sa spunem ca e prima abatere si scapi cu un avertisment, se ia ban pentru 2 daca ai si regula 4 inseamna ca ai luat sau ai facut o modificare pe acel cont, The Crims - Powered By Kayako eSupport aici poti sa trimiti un ticket ca sa te lamuresti dar nu cred ca are rost odata ce chiar ai intrat ) (putin sau mai mult)

    bag pula in vanessa si in tot crimsu asta de kkt cu reguli de sobolani...**** YOU VANESSA!!!

  8. #8
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by mastocanu View Post
    bag pula in vanessa si in tot crimsu asta de kkt cu reguli de sobolani...**** YOU VANESSA!!!
    aloo nu-i tarla aici =))
    Cu asta vrei sa dovedesti cat esti de destept sa inteleg.
    Last edited by TheCrims; 11-01-2010 at 06:36 PM.

  9. #9
    Guest

    Default

    Asa asa =))

  10. #10
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    84

    Default

    Mastocanu, gata...potoleste-te. Daca ai comis-o, degeaba injuri. Mai bine incearca sa-i explici si poate vei gasi intelegere. Sansele sint minime, dar poti incerca. In plus, Vanessa si-a facut datoria. Kirk a spus odata ca numai cel pe al carui cont s-a intrat "fraudulos" poate raporta incalcarea acelor reguli. Din cite am inteles, acela e contul lui bogdaninho ala...cearta-te cu el, luati-va de git, luati-va in gura, in...in fine, problema este undeva la voi. Daca insa nu a raportat el acea incalcare a regulilor, inseamna ca altcineva a mintit ...si atunci apare o a doua problema, mult mai grava. Oricum ar fi, injurind tot nu rezolvi ceva.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •