Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13

Thread: ajutor

  1. #1
    Guest

    Default ajutor

    cum cer ajutorul unui prieten sa evadez

  2. #2
    Guest

    Default

    10 credite sau spaga (501 x respectul tau) e spaga

  3. #3
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by marmota18 View Post
    cum cer ajutorul unui prieten sa evadez
    data viitoare sa fii mai atent pentru ca scrie "(credite)"

  4. #4
    Guest

    Default

    10 credite sau dai spaga ...

  5. #5
    Guest

    Default un ajutor si pt mine...

    cine e in stare sa ma sfatuiasca nu totzi ...! in cazul in care 2 usere termina in top 3 kill cu acelas numar de killuri, dupa ce criterii se ia clasarea lor pe podium ? adica care ia locul superior ?

  6. #6
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    1,432

    Default

    Nu s-a intamplat niciodata asa ceva, deci nu exista un precedent dupa care sa ne ghidam. Daca se va intampla asa, vom discuta si vom alege o metoda de diferentiere.
    "Power tends to corrupt, and absolute power corrupts absolutely." - The Lord Acton

  7. #7
    Guest

    Thumbs up multumiri... Kirk (Alex)

    daca ajung la comun acord cu careva dintre cei doi contracandidatzi sa terminam cu acelas numar de killuri exista riscul sa o musc ) deci mai bine trag pana am bilete si energie sunt lamurit

  8. #8
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Atty View Post
    daca ajung la comun acord cu careva dintre cei doi contracandidatzi sa terminam cu acelas numar de killuri exista riscul sa o musc ) deci mai bine trag pana am bilete si energie sunt lamurit
    De ce multumiri kirk (Alex)? xD din partea mea mult succes cand vreo data am avut ceva importiva ta?

    Quote Originally Posted by Kirk View Post
    Nu s-a intamplat niciodata asa ceva, deci nu exista un precedent dupa care sa ne ghidam. Daca se va intampla asa, vom discuta si vom alege o metoda de diferentiere.
    Kirk,daca ai observat conturile daca se termina la acelasi numar de kills sau in top cu acelasi respect se ia in functie de respect de exemplu fa-ti un cont nou si fa acelasi respect cu contul din crew si vei vedea contul din crew va fi mai sus in top decat cel nou
    Last edited by TheCrims; 11-05-2010 at 05:01 PM.

  9. #9
    Guest

    Thumbs up

    gresit... cine da ultimu killu inainte de actualizare ala urca mai sus

  10. #10
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    84

    Default

    Daca s-ar acorda medalie pentru cel mai mare numar de spitalizari, pun pariu ca s-ar gasi citiva zevzeci care sa-si doreasca si acea medalie

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •