Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 16 of 16

Thread: BaN

  1. #11
    Guest

    Default

    Ok. DemenCE! Bigem.. pohoda lenže to nejde len tak napísať abuse a povedať čas a presne čo sa ti stalo...Riešia stále "veľa iných" veci ale ok...možno niekedy odskúšame...
    Antrax: Som napísal že teraz vôbec nejde mi oto že závidim alebo čo ale..Tebe Nasrať! Načo si tu vobec písal..

    Lock pls.

  2. #12
    Guest

    Default

    Tak ak vvas neakceptuju mozno by bolo nacase hru opustit a najst si inu, ked mate potrebu hrat, nejaku taku kde si vas budu vazit ako hraca resp. ako cloveka z ktoreho mozu vytiahnut nejakym sposobom peniaze. Na najvyssich miestach sa za chyby neplati, max slovne pokarha co nic neznamena a nevyriesi. Ja som s tymto tu skoncil kvoli podobnej veci a urcite to patrilo k tym lepsim rozhodnutiam v mojom doterajsom zivote
    Lepsie je nehrat a spominat, ako hrat a nadavat. See you later

  3. #13
    Guest

    Default

    IHooL lol, u mad?

  4. #14
    Guest

    Default

    radost sem nakuknut po dlhej dobe

  5. #15
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by MILAN3333 View Post
    Tak ak vvas neakceptuju mozno by bolo nacase hru opustit a najst si inu, ked mate potrebu hrat, nejaku taku kde si vas budu vazit ako hraca resp. ako cloveka z ktoreho mozu vytiahnut nejakym sposobom peniaze. Na najvyssich miestach sa za chyby neplati, max slovne pokarha co nic neznamena a nevyriesi. Ja som s tymto tu skoncil kvoli podobnej veci a urcite to patrilo k tym lepsim rozhodnutiam v mojom doterajsom zivote
    Lepsie je nehrat a spominat, ako hrat a nadavat. See you later

    Konečne To čo som chel vidieť a myslel som si to.. ! Viac slov k tomuto netreba...R.

  6. #16
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    996

    Default

    EckoStyles:

    Ban bol skutočne neoprávnený. Ako kompenzáciu mi prosím pošli formou súkromnej správy id čísla účtu na ktorý chceš poslať 80 kreditov ako túto kompenzáciu.

    IHool:

    1. Kedul sa neprihlasuje na administrátorský panel, to je vylúčené a to dokonca tak, že môžem povedať ako: Kedul nemá zriadený účet na administrátorský panel. Tak, ako ty nemôžeš hrať TC pokiaľ nemáš účet na TC, tak sa Kedul nemôže prihlasovať na administrátorský panel, pokiaľ nemá zriadený na neho účet.

    2. V crew sme mali jeden prípad, ktorý opisuješ. Jeden môj člen známy pod nickom Athia dodával bary užívateľovi známemu ako Kresor.
    Bola to celkom fuška vyšetriť, ale nakoniec sa to podarilo. Vtedy som sa verejne za svoju členku ospravedlnil a ona bola vyhodená.
    Rozprávam tento príbeh kvôli jednému. A to, že s celým vedením tak pohla táto dojímavá kauza, že sa vynaložilo pomerne veľa energie na to, aby sa takéto niečo nemohlo opakovať, aby takéto niečo bolo ľahko rozpoznateľné.

    Aj napriek tomu hráči nejako sa s tým nezmierili a neveria tomu. Takže v prípade pochybností treba aj napriek všetkému podať meno hráča a približný čas útoku, práve ten prípad môže byť prešetrený zvlášť.

    M.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •