Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 10 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 94
  1. #1
    Guest

    Default Celý do jde pomalu, ale jistě, do prd*le

    Omg fakt nevim, jestli ten pocit mám jen já, nebo si toho všimli i ostatní, ale tahle hra upadá šílenou rychlostí.

    Dneska jsem strávil půl hodiny bezpředmětného zevlení na náměstí a četl jsem si vzkazy různých uživatelů. 10 lidí z 10 co tam psali vůbec nepochopili o co jde. Za tu dobu se tam objevili 2 nováčci (cca 130 respekt) a ptali se že jsou noví a jestli by jim někdo mohl poradit co a jak. A najednou se tam objevili vzkazy od 4 lidí (1,5k - 5k), co jim psali ať přijmou vztah, že jim to všechno vysvětlej. Potom jsem lovil chvilku se svojí 900 kuklou a zabil mě někdo s 12k respektem.
    Nevim jestli to je špatnym počasím nebo malou depresí, kterou jsem chytil ve škole, ale prostě mě napadlo že to sem napíšu

    - Admini co neposlouchají argumenty a nenaslouchají hráčům
    - "Siláci" co bez výčitky svědomí zabijou někoho o hodně slabšího
    - Bugy, které neberou konce
    - Spousta dobrejch hráčů končí
    - atd. atd. atd.

    Napište, co si o tom myslíte, popřípadě kolik dáváte TC času, než se z toho stane "online troska".

    Můj tip: 10 měsíců

  2. #2
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Czech Republic
    Posts
    784

    Default Re: Celý do jde pomalu, ale jistě, do prd*le

    Quote Originally Posted by Bigem4Ever
    Napište, co si o tom myslíte, popřípadě kolik dáváte TC času, než se z toho stane "online troska".
    Můj tip: 10 měsíců
    Tak třeba mě se The Crims líbílo ve všech fázích, co jsem hrál. Když jsem to neuměl a i těď, když už to umím trochu líp. Nezdá se mi, že by hra byla nějak horší. Když někdo dělá takový věci, že dostane ban, tak se pak nemůže divit, že se mu hra přestane líbit ...

  3. #3

    Default

    Bigem má pravdu. Táto hra už neni čo kedysi bývala. Neviem čím to je ale ani mna to už nebaví. Nerhá ju skoro nikto známy, sami noví ludia su to skoro .

  4. #4
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Czech Republic
    Posts
    784

    Default

    Quote Originally Posted by Sc0rp10n
    Bigem má pravdu. Táto hra už neni čo kedysi bývala. Neviem čím to je ale ani mna to už nebaví. Nerhá ju skoro nikto známy, sami noví ludia su to skoro .
    ¨

    No a co je na tom divného ? Každá hra člověka po ňáký době přestane bavit. Je to úplně normální. To že říkáte, že TC jde do haj*lu je jenom proto, že už to hrajete moc dlouho.

  5. #5
    Guest

    Default Re: Celý do jde pomalu, ale jistě, do prd*le

    Quote Originally Posted by MartyMcFly
    Quote Originally Posted by Bigem4Ever
    Napište, co si o tom myslíte, popřípadě kolik dáváte TC času, než se z toho stane "online troska".
    Můj tip: 10 měsíců
    Tak třeba mě se The Crims líbílo ve všech fázích, co jsem hrál. Když jsem to neuměl a i těď, když už to umím trochu líp. Nezdá se mi, že by hra byla nějak horší. Když někdo dělá takový věci, že dostane ban, tak se pak nemůže divit, že se mu hra přestane líbit ...
    Marty jak ti to říct slušně...O tom banu víš ho*no, neznáš okolnosti atd. Pls nech to být, lidi, co o tom něco vědí, si udělali obrázek a to je vše.
    K tomu, že se ti TC líbí ve všech fázích...Myslim si, že to je tím, že pořád hraješ-nehraješ...prostě máš svůj klid styl...pořád se u tebe nic moc neděje atd. Tím si myslim že to je.

    Btw. trošku jsem se těšil na vaše tipy a nějak stále nic... :P

  6. #6
    Guest

    Default

    Kua neveril bych ze stebou budu nekdy souhlasit scorpion se nak s kassem nezdate uz mluvite i rozumne to marty: bys mel mit permanentni ban za spam a nebo prvni neco zjistit nez mluvis.... btw mi to prijde ze to de tak dohajzlu kvuli nekterym vecem co vi napr kazdy polak ( kuknete se na namesti jake profily jdou na ac) a prakticky nikdo v cz svk...... Kdyby to vedeli aspon by byla naka konkurence , stalo by za to sat ceske gangy a ukazalo by se kdo to fakt umi protoze tech par fint udela 1000 procent rozdil....

    (jau to bude kritika )

  7. #7
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Czech Republic
    Posts
    784

    Default Re: Celý do jde pomalu, ale jistě, do prd*le

    Tak třeba mě se The Crims líbílo ve všech fázích, co jsem hrál. Když jsem to neuměl a i těď, když už to umím trochu líp. Nezdá se mi, že by hra byla nějak horší. Když někdo dělá takový věci, že dostane ban, tak se pak nemůže divit, že se mu hra přestane líbit ...
    Quote Originally Posted by MartyMcFly
    Marty jak ti to říct slušně...O tom banu víš ho*no, neznáš okolnosti atd. Pls nech to být, lidi, co o tom něco vědí, si udělali obrázek a to je vše.
    ok ...
    Quote Originally Posted by Bigem4Ever
    K tomu, že se ti TC líbí ve všech fázích...Myslim si, že to je tím, že pořád hraješ-nehraješ...prostě máš svůj klid styl...pořád se u tebe nic moc neděje atd. Tím si myslim že to je.

    Btw. trošku jsem se těšil na vaše tipy a nějak stále nic... :P
    Mám svůj klidný styl ... občas se mi daří a občas ne. Ale jsem spokojený a nelituju. Nemám čeho. TC mi něco vzalo, něco dalo, ale cítím, že už je asi konec. Konec mého hraní, ale ne hraní TC.

  8. #8
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by KrouhaCZ
    Kua neveril bych ze stebou budu nekdy souhlasit scorpion se nak s kassem nezdate uz mluvite i rozumne to marty: bys mel mit permanentni ban za spam a nebo prvni neco zjistit nez mluvis.... btw mi to prijde ze to de tak dohajzlu kvuli nekterym vecem co vi napr kazdy polak ( kuknete se na namesti jake profily jdou na ac) a prakticky nikdo v cz svk...... Kdyby to vedeli aspon by byla naka konkurence , stalo by za to sat ceske gangy a ukazalo by se kdo to fakt umi protoze tech par fint udela 1000 procent rozdil....

    (jau to bude kritika )
    jj to bude kritika...Poláci žádný finty nemají a podle mě ani elitní hráči je nemají...celé to je jen o strategii!
    Ale přijde mi, že se nedržíš tématu tohoto topicu

  9. #9
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Czech Republic
    Posts
    784

    Default

    Quote Originally Posted by KrouhaCZ
    to marty: bys mel mit permanentni ban za spam a nebo prvni neco zjistit nez mluvis....
    omg neni to spam, protoze jestli sis nahodou nevsim, tak to o tom "nezjistenym" je jenom cast myho postu. Bylo tam vic casti ... tak si to uvedom, nez zacnes rikat neco, co neni pravda. Protoze to neni spam. Ja si mozna nezjistim veci, nez zacnu o tom rikat, ale ty to vidis primo pred sebou a nevsimnes si toho ... to je vse

  10. #10
    Guest

    Default

    wow marty du to rozdychat

    to bigem: gr neser me) to byla jen filozoficka myslenka k rozvinutii diskuze

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •