Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 2 of 10 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 94
  1. #11
    Guest

    Default

    Tak ja sledujem uz dlhsiu dobu ze TC ide nejak od lepsiemu k horsiemu a to coraz rychlejsie. Za starych cias to bola dobra hra kde sa hralo tymovo a bytky medzi cz a sk hracmi alebo ganggami bolo skoro zriedka. Potom prisli zmeny ohladne kradezi a utokov a uz to islo dole vodou. Prislo plno deti ktore zacali byt kazdeho hlava nehlava a este k tomu si myslia aky su oni krali. No aj TC je ako zivot prichadza nova mladsia generacia a snou prichadza s prepacenim demencia. A tych par normalnych ludi co sa tu najde su v jednom gangu a ak sa stanu tercom nejakeho ritoleza ktory im znechuti tuto hru tak radsej skoncia a hraju nieco ine ako sa pozerat s prepacenim na malych dementov s IQ hojdacieho konika po trojnasobnej lobotomii. A takych ktory sa poucia na vlastnych chybach a bojuju dalej a az dokonca sa tu najde velmy malo. Viem o com hovorim hram tuto hru uz viac ako 2 roky a taktiez jeden moj kamos ktory tiez konstatuje ze je to tu uz na 99 percent demencia a hniloba 1 percento ludi je tu este normalnych a slusnych.

    Mozete ma kritizovat a oponovat ale kazdy ma pravo na svoj nazor. Holt ja to uz hram len pre zabavu a koli kamosom Cest mojim polskym, brazilskym, egyptskym, ruskym, bulharskym, litovskym a cz/sk priatelom ktorych som v tejto hre spoznal a vydrzali to somnou

    RIP - Respect in Peace

  2. #12
    Guest

    Default

    Bigem >

    1.) Je zajimave ze lama jako ty machruje s tim ze vi s jakym skillem se da krast AC, protoze to tohle kolo nevedel nikdo ale pak sem udelal chybu a nekomu sem to rekl tak tu s tim nemachruj prosimte!

    2.) Nevim co se navazis do martyho kdyz si nikdy nebyl lepsi nez on

    3.) A kde si prisel na to ze polaci nemaji taktiku? Kazdy az na tebe ma taktiku. A kdyby si nepochopil co je taktika, tak tohle kolo je to mit co nejvice budov, = profese ochodnik a staty na hl. uctu uz od zacatku

    4.) Prestan pouzivat to tvoje hip-hopove slovo "ho*no"

    5.) Drz h*bu a krok

    6.) Nebrec

    MimiSVK aka. KillerSVK >

    1.) Ty taky nebrec ze te vsichni novi hraci setreli, z fora te taky setreli a proste si setreny

  3. #13

    Default

    Marty neni to tým že to hrám dlho hral som 4 kola a to neni moc. Proste sa mi to zdá už iné a nemyslím pravidlá a zmeny v hre ,lebo čo hrám sa to nemenilo skoro .

  4. #14
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by BANGxCOSM
    Bigem >

    1.) Je zajimave ze lama jako ty machruje s tim ze vi s jakym skillem se da krast AC, protoze to tohle kolo nevedel nikdo ale pak sem udelal chybu a nekomu sem to rekl tak tu s tim nemachruj prosimte!

    2.) Nevim co se navazis do martyho kdyz si nikdy nebyl lepsi nez on

    3.) A kde si prisel na to ze polaci nemaji taktiku? Kazdy az na tebe ma taktiku. A kdyby si nepochopil co je taktika, tak tohle kolo je to mit co nejvice budov, = profese ochodnik a staty na hl. uctu uz od zacatku

    4.) Prestan pouzivat to tvoje hip-hopove slovo "ho*no"

    5.) Drz h*bu a krok

    6.) Nebrec

    MimiSVK aka. KillerSVK >

    1.) Ty taky nebrec ze te vsichni novi hraci setreli, z fora te taky setreli a proste si setreny
    1) Nepřekvapuje mě, že ty mi říkáš lamo, protože u tebe je to tak časté oslovení, že bych se nedivil, kdybyste si tak řikali navzájem i doma Tu tvou super tajnou taktiku jsem se nedozvěděl díky chybě, kterou jsi udělal, ale z úplně jiných zdrojů, tak sklapni a zalez

    2) Nemám potřebu se navážet do Martyho, protože ho stále považuju za chytrého člověka, se kterým si mám vždy (i po ostřejší výměně názorů) co říct.

    3) Já jsem tu někde napsal že Poláci nemají taktiku??? To si fakt neuvědomuju, ale přijde mi pošetilé, když tu tvrdíš, že POLÁCI mají taktiku. Taktiku může mít jedinec, nikdy ne celý národ. Děkuju že jsi mi řekl, jaká je tohle kolo nejlepší taktika, ale my jsme na to přišli (asi stejně jako ty a většina dobrých hráčů) téměř hned po uveřejnění novinek na toto kolo. Takže nemachruj

    4) Moje hip-hopové slovo ho*no??? Můžeš mi říct prosím pěkně , jaké je třeba metalové slovo?

    5) Drž h*bu a krok...Co tím chtěl básník říci? Copak já snad vybočuji z řady například permanentním banem na všechny svoje profily? :P zatím mám jen na jeden svůj profil.

    6) Přestanu brečet až se přestaneš litovat a urážet.

  5. #15
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Bigem4Ever
    Quote Originally Posted by BANGxCOSM
    Bigem >

    1.) Je zajimave ze lama jako ty machruje s tim ze vi s jakym skillem se da krast AC, protoze to tohle kolo nevedel nikdo ale pak sem udelal chybu a nekomu sem to rekl tak tu s tim nemachruj prosimte!

    2.) Nevim co se navazis do martyho kdyz si nikdy nebyl lepsi nez on

    3.) A kde si prisel na to ze polaci nemaji taktiku? Kazdy az na tebe ma taktiku. A kdyby si nepochopil co je taktika, tak tohle kolo je to mit co nejvice budov, = profese ochodnik a staty na hl. uctu uz od zacatku

    4.) Prestan pouzivat to tvoje hip-hopove slovo "ho*no"

    5.) Drz h*bu a krok

    6.) Nebrec

    MimiSVK aka. KillerSVK >

    1.) Ty taky nebrec ze te vsichni novi hraci setreli, z fora te taky setreli a proste si setreny
    1) Nepřekvapuje mě, že ty mi říkáš lamo, protože u tebe je to tak časté oslovení, že bych se nedivil, kdybyste si tak řikali navzájem i doma Tu tvou super tajnou taktiku jsem se nedozvěděl díky chybě, kterou jsi udělal, ale z úplně jiných zdrojů, tak sklapni a zalez

    2) Nemám potřebu se navážet do Martyho, protože ho stále považuju za chytrého člověka, se kterým si mám vždy (i po ostřejší výměně názorů) co říct.

    3) Já jsem tu někde napsal že Poláci nemají taktiku??? To si fakt neuvědomuju, ale přijde mi pošetilé, když tu tvrdíš, že POLÁCI mají taktiku. Taktiku může mít jedinec, nikdy ne celý národ. Děkuju že jsi mi řekl, jaká je tohle kolo nejlepší taktika, ale my jsme na to přišli (asi stejně jako ty a většina dobrých hráčů) téměř hned po uveřejnění novinek na toto kolo. Takže nemachruj

    4) Moje hip-hopové slovo ho*no??? Můžeš mi říct prosím pěkně , jaké je třeba metalové slovo?

    5) Drž h*bu a krok...Co tím chtěl básník říci? Copak já snad vybočuji z řady například permanentním banem na všechny svoje profily? :P zatím mám jen na jeden svůj profil.

    6) Přestanu brečet až se přestaneš litovat a urážet.

    BIGEM4EWA
    RESPEKT TOBE KAMO

  6. #16
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Czech Republic
    Posts
    784

    Default

    Quote Originally Posted by MimiSVK
    Mozete ma kritizovat a oponovat ale kazdy ma pravo na svoj nazor. Holt ja to uz hram len pre zabavu a koli kamosom Cest mojim polskym, brazilskym, egyptskym, ruskym, bulharskym, litovskym a cz/sk priatelom ktorych som v tejto hre spoznal a vydrzali to somnou
    RIP - Respect in Peace
    Beru tvůj názor, samozřejmě ... A i v hodně věcech musim souhlasit, ale v jednom bych si dovolil oponovat ...
    Mě v 16. kole pořád někdo mlátil. Byl jsem v různých gangách a často jsem byl na JIPce a to jsem v tu dobu skoro začínal s gangama. A neskončil jsem. Tak proč by měl skončit někdo z dnešních ? Bral jsem to tenkrát jako hru.

  7. #17
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by BANGxCOSM
    PostPosted: 03 May 2007 17:48

    Mororus oxxx ste n00bove nic nevite, dejte mi ban uz na to cekam, muzete me zabanovat jen na foru a to je mi jedno Laughing Laughing

    ale ve hre me nedostanete
    Co že jsi to řikal???

  8. #18
    Guest

    Default

    2 Cosm: Mne je u prdele kto ma zmlati ci cech, slovak, poliak alebo ina narodnost a ci ma respekt 100 krat vecsi ako ja. Ja hram len pre zabavu. A jediny kto tu asi place si ty ze mas ban.

    2 Marty: No niektory ludia koncia s nedostatu casu. Iny ze ich to uz nebavy, niektory ze ich stale byju a tak. No v 16 kole to uz volo na namesti ako na bojovom poli zacalo sa to cca v 13 alebo 14 kole to lakanie na namesti a hromadne bytky. V tych casoch vznikol aj nenavideny gang na CZa SK scene s nazvom HITMAN CORPS. Ale kola predtym ak si na namesti napisal ze chces do gangu tak sisi bol isty ze na 95 percent ta nik neojebava a naozaj ta zobere a nezbije. A mal si aj 10 ponuk do gangu.

  9. #19
    Guest

    Default

    1) po přečteni tohoto topicu sem totalne nevedel o co jde jestli je o hadaní opět nebo o tom jak de crims do řiti
    2) cosm ku*va už mne štveš bral sem te jaky si byl ale proste od te doby co si vysal bowlinga sem s tebou skončil a zklamal si mne
    A KAŽDY TVUJ POST UŽ ZAČÍNA BYT NA HORŠÍ urovni než posty martyho
    3) marty nespamuj proste pišeš totalni hovna proste se podivam v klidu přečtu topic a potom odpovim a ne že napíšu 10 krat
    podivej kolik tu mam treba postu ja a myslim že kde je mne potreba tam napíšu a jinam se neseru
    4) jeste k martymu ani do tohoto topicu sem puvodne prispet nechtel ale musim
    5) bigem vyjimečne souhlasim
    6) killer hraješ o rok vice tak GL : ) za 5 let u tc se uvidime :P souhlasim s vetsinou co si napsal : ) proste když nebylo 1x1 se nemusel človek bat jit do gangu až na HC a GA

  10. #20
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by SantaKlaus
    1) po přečteni tohoto topicu sem totalne nevedel o co jde jestli je o hadaní opět nebo o tom jak de crims do řiti
    2) cosm ku*va už mne štveš bral sem te jaky si byl ale proste od te doby co si vysal bowlinga sem s tebou skončil a zklamal si mne
    A KAŽDY TVUJ POST UŽ ZAČÍNA BYT NA HORŠÍ urovni než posty martyho
    3) marty nespamuj proste pišeš totalni hovna proste se podivam v klidu přečtu topic a potom odpovim a ne že napíšu 10 krat
    podivej kolik tu mam treba postu ja a myslim že kde je mne potreba tam napíšu a jinam se neseru
    4) jeste k martymu ani do tohoto topicu sem puvodne prispet nechtel ale musim
    5) bigem vyjimečne souhlasim
    6) killer hraješ o rok vice tak GL : ) za 5 let u tc se uvidime :P souhlasim s vetsinou co si napsal : ) proste když nebylo 1x1 se nemusel človek bat jit do gangu až na HC a GA
    moudry to clovek

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •