Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 3 of 10 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 94
  1. #21
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by SantaKlaus
    1) po přečteni tohoto topicu sem totalne nevedel o co jde jestli je o hadaní opět nebo o tom jak de crims do řiti
    2) cosm ku*va už mne štveš bral sem te jaky si byl ale proste od te doby co si vysal bowlinga sem s tebou skončil a zklamal si mne
    A KAŽDY TVUJ POST UŽ ZAČÍNA BYT NA HORŠÍ urovni než posty martyho
    3) marty nespamuj proste pišeš totalni hovna proste se podivam v klidu přečtu topic a potom odpovim a ne že napíšu 10 krat
    podivej kolik tu mam treba postu ja a myslim že kde je mne potreba tam napíšu a jinam se neseru
    4) jeste k martymu ani do tohoto topicu sem puvodne prispet nechtel ale musim
    5) bigem vyjimečne souhlasim
    6) killer hraješ o rok vice tak GL : ) za 5 let u tc se uvidime :P souhlasim s vetsinou co si napsal : ) proste když nebylo 1x1 se nemusel človek bat jit do gangu až na HC a GA
    Santo prosimte taky te mam rad skvele umis udrzet tajmestvi takze napodobne, od te doby co si to vykecal tak sem s tebou skoncil.

    4.) Jestli tu chces brecet jako bigem tak si tu opravdu psat nemel

  2. #22

    Default

    Zajimava debata. Jedna z mala zajimavych za posledni dobu.

    Ja uz to rikam nekolikrat ze od doby zmeny ataku pri 1v1 sla cela CZ/SVK scena do prdele. Driv opravdu nebyl problem do gangu jit.. sice byl rychle vysat ale na namesti nikdo nikoho nemlatil.

    Vicemene mne hra take prestala bavit je to to stejne. Na zacatku zjistit jaka postava bude nejlepsi pro dane kolo a pak jen ji prizpusobit kukly a delani ruznych statu.

    Drive nebo pozdeji prijde ve hre velka zmena a uvidime jakym smerem se to odebere, ale pochybuju ze ta zmena prijde vcas aby nas jeste postihla to bych se moc divil.

  3. #23
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Zigac
    Zajimava debata. Jedna z mala zajimavych za posledni dobu.

    Ja uz to rikam nekolikrat ze od doby zmeny ataku pri 1v1 sla cela CZ/SVK scena do prdele. Driv opravdu nebyl problem do gangu jit.. sice byl rychle vysat ale na namesti nikdo nikoho nemlatil.

    Vicemene mne hra take prestala bavit je to to stejne. Na zacatku zjistit jaka postava bude nejlepsi pro dane kolo a pak jen ji prizpusobit kukly a delani ruznych statu.

    Drive nebo pozdeji prijde ve hre velka zmena a uvidime jakym smerem se to odebere, ale pochybuju ze ta zmena prijde vcas aby nas jeste postihla to bych se moc divil.

    A ty nebudes hrat 22. Kolo abys byl do TOP5 na svete?

  4. #24
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by BANGxCOSM
    Quote Originally Posted by SantaKlaus
    1) po přečteni tohoto topicu sem totalne nevedel o co jde jestli je o hadaní opět nebo o tom jak de crims do řiti
    2) cosm ku*va už mne štveš bral sem te jaky si byl ale proste od te doby co si vysal bowlinga sem s tebou skončil a zklamal si mne
    A KAŽDY TVUJ POST UŽ ZAČÍNA BYT NA HORŠÍ urovni než posty martyho
    3) marty nespamuj proste pišeš totalni hovna proste se podivam v klidu přečtu topic a potom odpovim a ne že napíšu 10 krat
    podivej kolik tu mam treba postu ja a myslim že kde je mne potreba tam napíšu a jinam se neseru
    4) jeste k martymu ani do tohoto topicu sem puvodne prispet nechtel ale musim
    5) bigem vyjimečne souhlasim
    6) killer hraješ o rok vice tak GL : ) za 5 let u tc se uvidime :P souhlasim s vetsinou co si napsal : ) proste když nebylo 1x1 se nemusel človek bat jit do gangu až na HC a GA
    Santo prosimte taky te mam rad skvele umis udrzet tajmestvi takze napodobne, od te doby co si to vykecal tak sem s tebou skoncil.

    4.) Jestli tu chces brecet jako bigem tak si tu opravdu psat nemel

    Ne děkuju brečet tu nechcu
    a stim co sem komu rekl a jak sem si to s tebou vyříkal ne jednou a udělal bych to znova

  5. #25

    Default

    Quote Originally Posted by BANGxCOSM
    Quote Originally Posted by Zigac
    Zajimava debata. Jedna z mala zajimavych za posledni dobu.

    Ja uz to rikam nekolikrat ze od doby zmeny ataku pri 1v1 sla cela CZ/SVK scena do prdele. Driv opravdu nebyl problem do gangu jit.. sice byl rychle vysat ale na namesti nikdo nikoho nemlatil.

    Vicemene mne hra take prestala bavit je to to stejne. Na zacatku zjistit jaka postava bude nejlepsi pro dane kolo a pak jen ji prizpusobit kukly a delani ruznych statu.

    Drive nebo pozdeji prijde ve hre velka zmena a uvidime jakym smerem se to odebere, ale pochybuju ze ta zmena prijde vcas aby nas jeste postihla to bych se moc divil.

    A ty nebudes hrat 22. Kolo abys byl do TOP5 na svete?
    mozna jo mozna ne kdo vi

  6. #26
    Guest

    Default

    LOL ...

    a) neberte to tak vážně, je to jen hra
    b) já jsem fakt rád, že už to nehraju

  7. #27
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by koffisko
    LOL ...

    a) neberte to tak vážně, je to jen hra
    b) já jsem fakt rád, že už to nehraju
    a1) vážně to bere jen cosm
    b1) ale však ty se vrátíš 22kolo hraješ a nijak mne nepresvedčíš že ne však co by to bylo bes koffiho kovandy to pak neni takova sranda
    jinak nebylo by na škodu dat jedno kolo se starymi pravidly at nový hráči vidí jak se hrálo ale toto je opět jen moje fantazie a spam

  8. #28
    Guest

    Default

    cosmicku ale uvedom si jednu krutou vec... poslednich xy prispevku je ze tady brecis ty.... snazis se na sebe upoutat pozornost stale stejnymi urazkami a osocovanim... proste si uvedom uz nejsi originalni... zkus treba travian tam tvoje velkohube kecy mozna udelaji dojem.... (a ted pridou urazky jeee ja se tesim)

  9. #29
    Guest

    Default

    Mi se nejvic libi jak vsichni nabyli dojmu ze ja to beru vazne

    Heh ze sem nejlepsi musi znamenat ze to beru vazne?

    Krouho a co ty mi jako chces rict? Ty si nikdy nic nedokazal, jako ja se rad pohadam s Godlike hracema to mi za to stoji ale hadat se s nekym kdo nedokaze nahrat ani 40k statu za kolo to fakt nema cenu, sorry hadka nebude ty mi za to nestojis (Bigeme nez neco napises, tak ty za to taky nestojis )

  10. #30
    Guest

    Default

    ako casto tu vznikaju taketo topicy ? (kolko krat za kolo ...)

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •