Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 4 of 10 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 31 to 40 of 94
  1. #31

    Default

    Quote Originally Posted by BANGxCOSM
    Heh ze sem nejlepsi musi znamenat ze to beru vazne?
    tohle je styl to se mi nejvic libi

  2. #32
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Czech Republic
    Posts
    784

    Default

    Quote Originally Posted by Zigac
    Drive nebo pozdeji prijde ve hre velka zmena a uvidime jakym smerem se to odebere, ale pochybuju ze ta zmena prijde vcas aby nas jeste postihla to bych se moc divil.
    Hm ... a myslíš si ty osobně, že se vrátí starý systém mlácení, kdy se bude dostávat velmi málo statů za napadení ? To by mohla být ta zásadní změna, nebo spíš návrat.

  3. #33
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Zigac
    Quote Originally Posted by BANGxCOSM
    Heh ze sem nejlepsi musi znamenat ze to beru vazne?
    tohle je styl to se mi nejvic libi

  4. #34
    Guest

    Default

    Santik to skor o 4 roky a to bude ako stretavka zo strednej

    Koffisko:
    a) mas pravdu je to len hra a
    b) ano vela ludi ta nasledovalo a as knim pribudnem aj ja

  5. #35
    Guest

    Default

    Cosme tvá fantazie, že já a krouha nezvládneme nahrát ani 40k statů za kolo, je celkem úsměvná.

    Nicméně tě zase budu muset opravit. Možná jsi byl někdy nejlepší, ale už nejsi :P

    Dále sis asi nepřečetl název tohoto topicu. Viděl jsi, že jsem ho založil já, přečetl sis, co jsem napsal a vtipně a originálně jsi mi na to odepsal, že jsem noob a ztrhl jsi opět pozornost na sebe, tudíž jsi úplně změnil původní název na "Koukněte se jak jsem dobrej noobové a pochvalte mě // cosm"

    Přemýšlím, čím to může být, že se tak snažíš na sebe upoutávat pozornost. Z psychologického hlediska, to může být jakási "újma z dětství". Rodiče se ti třeba málo věnovali, málo tě chválili, možná jsi byl už od narození, nejspíše ze zdravotních důvodů tvé matky, na umělé stravě místo na mateřském mléku...Kdo ví.

    Každopádně bych tě chtěl poprosit, abys do tohoto topicu už nepsal, protože jsem ho nezaložil za účelem hádky, která se tu díky tobě ztrhla, ale za účelem rozumné diskuze, kterou ty, z důvodů, které jsem uvedl výše, nejsi schopný vést tak, jako ostatní psychicky zdraví a vyrovnaní lidé.

    Vás ostatní žádám o návrat k tématu

  6. #36
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Czech Republic
    Posts
    784

    Default

    Quote Originally Posted by Bigem4Ever
    Vás ostatní žádám o návrat k tématu
    Téma ? Máš ho mít ... co teda s tím systémem mlácení ? Co na to říkáš třeba ty ? Máš rád ten, co je teď, nebo ten, co byl někdy před pár kolama ? (asi v 14., nebo 15. teď nevím, ale prostě před 16., tam už to bylo tak jak to je doteď)

  7. #37
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by MartyMcFly
    Quote Originally Posted by Bigem4Ever
    Vás ostatní žádám o návrat k tématu
    Téma ? Máš ho mít ... co teda s tím systémem mlácení ? Co na to říkáš třeba ty ? Máš rád ten, co je teď, nebo ten, co byl někdy před pár kolama ? (asi v 14., nebo 15. teď nevím, ale prostě před 16., tam už to bylo tak jak to je doteď)
    ja jdu udělat petici chcu stare jen ga ne 1vs1 ja moc nejsem a ga si ted moc neužiju žadne gangy

  8. #38
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Czech Republic
    Posts
    784

    Default

    Quote Originally Posted by SantaKlaus
    Téma ? Máš ho mít ... co teda s tím systémem mlácení ? Co na to říkáš třeba ty ? Máš rád ten, co je teď, nebo ten, co byl někdy před pár kolama ? (asi v 14., nebo 15. teď nevím, ale prostě před 16., tam už to bylo tak jak to je doteď)
    ja jdu udělat petici chcu stare jen ga ne 1vs1 ja moc nejsem a ga si ted moc neužiju žadne gangy
    Já jí klidně podepíšu ... ale bral bych i na 1v1 no more kukly na staty ... ty jenom přidělávaj čas, kterej u TC musíš strávit ... zbytešně když to nebude vůbec, tak zase budou všichni nastejno.

  9. #39

    Default

    ja bych 1v1 nechaval jen na bar a pres posilani vztahu by se to vratilo zpatky k "nulovym statum"

    mam rad loveni takze tam bych to nechal

    uklidnilo by to namesti apod.

    za to ze nejsou gangy k milkovani si vicemene taky muzeme sami protoze jsme toho spoustu vysali a hraci maji strach

  10. #40
    Guest

    Default

    1v1 jak rika zigac. Proc nejsou gangy? Strach? Kolik lidi z tech lam co je tohle kolo v top 20 si vubec pamatuje kdyz ste sali jako HC vsechny?...Proc nejsou gangy je spis problem lidi co znaji vas zku*veny trik s ac a lidi co ne protoze tohle dela tak 200% rozdil a i lidi co u tooh travi 1/5 cosmova casu (takze hrajou casto) a slusne nemaji sanci a jsou vysavani furt dokola 1-2 hraci a jejich kuklama... Ale zas proc to komu rikat kdyby se idioti na 5 minut zadivali na polske namesti tak to pochopi....

    cosm: jasne smudlo
    oftopic: na otazku kolik je hodin taky odpovidas si noob nic si nedokazal blablablabla? Jsem moc rad ze vis kolik jsem kdy nahral statu

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •