Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 9 of 9
  1. #1
    Guest

    Default Antimetopizw problhma

    kalhspera grafw edw gt den 3erw me poion allo tropo tha mporesw na apeythinthw se kapoion admin to problhma m einai pws ton teleytaia kairo ston trexon gyrw exw ena sobaro problhma den 3erw ton logo alla otan episkeftomai mpourdello k yparxei kapoia arrwsth poutana tha me steilei apeytheias nosokomeio enw paliotera m lege pws einai arrwsth k m erixne to ithiko k thn antoxhh twra me stelnei kateytheian nosokomeio gia kamia dekaria wres paixnidiou kati paromoio m tyxe k kapoies fwres pou kana epithesh se kapoion pexth me stelne fylakh kateytheian asxeta me to oti to thyma mou eixe me xro kai 10(!!!) fwres ligotero sebasmo apo mena....me exei enoxlhsei polu ayto to thema k syzitwntas to me enan filo pou paizei k aytos exei k aytos to idio akribws problhma....parakalw peite m ti na kanw h giati symbainei ayto k an einai sto xeri m na to antimetopisw....

    eyxaristw....

    psyxakias

  2. #2
    Guest

    Default

    1.Mi pas stis poutanes,mono se dika sou raves(To pio axrhsto s afto to game einai oi poutanes)
    2.An eisai dolofonos exeis megalyteres pithanotites na min pas fylaki.(Alla an skwtoneis synexeia kapoia stigmi tha pas :P )

  3. #3
    Guest

    Default

    an skotoneis paixtes pou einai polloi pio adinamoi apo esena iparxei megali pithanotita na pas filaki(an eisai gia paradeigma 40k stats kai skotoseis enan me 400 stats tha pas filaki)...kai opos eipe kai o aris an eisai dolofonos den mpaineis toso eukola

  4. #4
    Guest

    Default psyxakias

    to thema einai pws eimai dolofonos k pali me stelnei fylakh den 3erw me ta naerkwtika pws nanebazw thn antoxh m....


    psyxakias

  5. #5
    Guest

    Default

    sou eipa an varas me poli megalitera stats alla accounts me liga stats as poume einai logiko na mpeis filaki...oso gia ta mpourdela einai i megaliteri vlakeia pou iparxei sto game...gia na anevazeis tin antoxi sou pigaine se raves kai agoraze narkotika

  6. #6
    Guest

    Default Re: psyxakias

    Quote Originally Posted by psyxakias1
    to thema einai pws eimai dolofonos k pali me stelnei fylakh den 3erw me ta naerkwtika pws nanebazw thn antoxh m....


    psyxakias
    Το να σαι δολοφόνος δε σημαίνει πως δε θα πας φυλακή, απλά έχεισ μεγαλύτερες πιθανότητες να το αποφύγεις

  7. #7
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by AthClu7AndSpiros
    (an eisai gia paradeigma 40k stats kai skotoseis enan me 400 stats tha pas filaki)

    De nomizw oti exei kamia sxesi to poso parapanw eisai ap ton allon.
    Eite eisai 50% eite 250% exeis tis idies pi8anotites na mpeis jail.

  8. #8
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by DreamThief
    Quote Originally Posted by AthClu7AndSpiros
    (an eisai gia paradeigma 40k stats kai skotoseis enan me 400 stats tha pas filaki)

    De nomizw oti exei kamia sxesi to poso parapanw eisai ap ton allon.
    Eite eisai 50% eite 250% exeis tis idies pi8anotites na mpeis jail.
    den to ksera auto dream..soz gia to lathos

  9. #9
    Guest

    Default

    [quote="oOaRisOo"]1.Mi pas stis poutanes,mono se dika sou raves(To pio axrhsto s afto to game einai oi poutanes)

    m8s oi poutanes rule! pas mia fora kai gemizei to stamina terma me th mia. me tous mpafous ktl skas ena karo lefta kai pali......thes. personal opinion don't shoot!

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •