Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 9 of 9
  1. #1
    Guest

    Default Problem ze mnianą profesji !!

    Witam. Tak jak w temacie mam problem ze zmianą profesji. Obecnie jestem złodziejem, a juz 3 razy probowałem zmienić profesje na morderce. Kupowalem za gotówke szkolenie, wyświetlała mi sie data zakonczenia szkolenia. Po upływie terminu, w którym miało sie zakonczyc szkolenie profesja zostaja dalej ta sama ( złodziej ), a gotówki nie ma

    Wiecie może w czym tkwi problem ?!

  2. #2
    Guest

    Default

    To jedna z nowości, teraz możesz zmieniać jedynie za pomocą kredytów, niedługo będzie można mieć bilety tylko za kredo. Zapomniałem dodać jeszcze jedną nowość, każde zalogowanie będzie wymagało 10 kredytów. Niestety takie czasy, chcesz grać to płać.

  3. #3
    Guest

    Default

    Nie Ty jeden - w temacie z bugami został już poruszony ten temat i memox sprawdza w czym rzecz... Ogólnie ta edycja jest jedną z najbardziej zbugowanych jakie w ogóle do tej pory były.. Po co zrobili betę? Żeby oddać potem grę w której jest jeszcze więcej bugów i ślimacze serwery?

  4. #4
    Guest

    Default

    czyli póki co nie ma szans na zmiane profesji ??

  5. #5
    Guest

    Default

    wiadomo czy mozna juz zmieniac profesje ??

  6. #6
    Guest

    Default

    Dalej nie mozna zmieniac profesji !! Błagam zróbcie cos !!!

  7. #7
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Poland
    Posts
    251

    Exclamation

    W moim przypadku zmiana nastąpiła dopiero po upływie 3ech godzin po zakończeniu czasu po którym miała nastąpić zmiana. Więc czekajcie kiedyś na pewno się zmieni ponowne ustawienie zmiany nic tu nie pomoże tylko stracicie kasę

  8. #8
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Poland
    Posts
    251

    Default

    Quote Originally Posted by MadDogRTS View Post
    To jedna z nowości, teraz możesz zmieniać jedynie za pomocą kredytów, niedługo będzie można mieć bilety tylko za kredo. Zapomniałem dodać jeszcze jedną nowość, każde zalogowanie będzie wymagało 10 kredytów. Niestety takie czasy, chcesz grać to płać.
    dobry żart

  9. #9
    Guest

    Default

    Ja jakoś zmieniłem profę bez przeszkód, więc już chyba jest OK.

 

 

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •