Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 1 of 1

Thread: ...

  1. #1
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    84

    Default Acceptam impertinenta unui admin prostcrescut ori nu?

    Quote Originally Posted by Kirk View Post
    Ignorand frustrarile si eterna ta lamentare in trecut, i-am pus doua intrebari simple si de bun simt, pentru a nu-i da ban direct pentru insultele aduse altora, absolut gratuit si fara nici un rost. De asta "am sarit atat de repede".
    Uite hal de admin nefrustrat, care se lamenteaza nu in trecut, ci in prezent! Ce-ar fi sa-ti dai tu ban direct, pentru insultele aduse jucatorilor? Apropos, da-ti si doua palme, poate te trezesti la realitate si-ti vezi lungul nasului si lipsa de bun simt din toate discursurile tale, nu doar din acele doua intrebari. Tu de ce insulti "absolut gratuit si fara nici un rost", needucatule? Asta este dovada de bun simt la tine?
    As fi putut sa-ti demontez fiecare afirmatie in parte si sa-ti arat cite carente de logica ai, dar n-ai avut nici macar o farima de bun simt pentru a lasa dreptul la replica fata de jignirile pe care tu le aduci. Sau sa fie vorba de aceeasi lasitate de care ai dat dovada de fiecare data cind a trebuit sa raspunzi cumva pentru vorbele ori actiunile tale?

    Quote Originally Posted by Kirk View Post
    186 era in textul tradus, voi verifica.
    Lasa-l pe altul sa verifice, unul care are treaba cu Ghandalf-ul si care sa stie macar cit dureaza o runda ...tu nu esti bun decit sa faci scandal. Stai linistit, copile, nimeni nu-ti doreste scaunul murdar de admin...cel putin eu unul nu
    m-as injosi astfel pentru firimiturile de la masa bogatilor, cum o faci tu. Dar, din postura de lingau-sef a lui Memox nu ai dreptul de a jigni jucatorii, sa-ti intre bine in capul ala plin doar de ifose! Am incercat sa ingrop securea razboiului, cu toate divergentele din trecut, dar cu tine nu se poate...E culmea tupeului ca tocmai tu sa vorbesti despre frustrare atita timp cit jignesti orice jucator care nu este de acord cu tine. Daca educatia rudimentara primita nu-ti permite sa te exprimi si altfel decit jignind, incearca sa te abtii. Daca nu poti dialoga intr-un mod civilizat si nici nu te poti abtine, atunci ascunde-te intr-o pestera si buhuhuhaie de-acolo doar de Halloween, baietas!

    Eu iti las dreptul la replica. Nu am cum sa inchid acest topic si ,chiar daca as putea, n-as dori. Vreau sa te vad cum te afunzi si mai mult in mocirla vorbelor tale, incercind sa explici cum iti permiti tu sa jignesti jucatori
    carora le esti inferior la toate capitolele ori, din contra, cum vei prefera calea caracterelor minuscule si vei da bir cu fugitii, inchizind tu acest topic. Totusi eu sper ca acest topic sa fie lasat deschis pentru a putea si alti jucatori sa-si exprime insatisfactia legata de activitatea unui asemenea administrator. Va simtiti reprezentati de acest individ sau va doriti altul care sa va rezolve problemele intr-un mod eficient, corect si civilizat?

    P.S.: Si ceva offtopic: Citatelele din Biblie-Ezekiel ori Pulp Fiction nu te prind, Kirk. Avind in vedere si activitatea ta in acest joc, mai degraba te caracterizeaza o replica de desene animate...Una din Balanel si Miaunel, care era un film mut! Cu alte cuvinte, atunci cind nu ai nimic inteligent de spus, mai bine taci decit sa te faci de ris. Ori, in cazul unui admin care nici macar nu stie cit dureaza o runda, tacerea este intr-adevar de aur !
    Last edited by SadAngel; 11-20-2010 at 02:31 PM. Reason: Acceptam impertinenta unui admin prostcrescut ori nu?

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •