Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 3 of 3

Thread: problem

  1. #1

    Default problem

    zdravim mam problem jeden znami roman mi pred nedavnom sa hekol do uctu a zobral mi staty . heslo mam komplikovane takze neviem jak je mozne ze ho zistil ale viem ze to bol on pretoze mi napisal na skype ze dik za staty ze heknut sa do profilu moze hocikto a ze admini su debili a nepridu nato.. ak chcete duokaz mam skype a spravy na The crims bol by som rad keby sa to nejako vyriesilo pretoze hram TC asi 3 roky mam viac uctov a dal som vediet aj priatelom o tejto hre takze jej robim pozitivnu reklamu ak by sa to vyriesilo mohol by som sa chvalit aj kvalitnym admin teamom dakujem a s pozdravom...

  2. #2

    Default

    Quote Originally Posted by angel08 View Post
    zdravim mam problem jeden znami roman mi pred nedavnom sa hekol do uctu a zobral mi staty . heslo mam komplikovane takze neviem jak je mozne ze ho zistil ale viem ze to bol on pretoze mi napisal na skype ze dik za staty ze heknut sa do profilu moze hocikto a ze admini su debili a nepridu nato.. ak chcete duokaz mam skype a spravy na The crims bol by som rad keby sa to nejako vyriesilo pretoze hram TC asi 3 roky mam viac uctov a dal som vediet aj priatelom o tejto hre takze jej robim pozitivnu reklamu ak by sa to vyriesilo mohol by som sa chvalit aj kvalitnym admin teamom dakujem a s pozdravom...
    je to romakoSK id 14724572

  3. #3
    Guest

    Default

    gratulujem ze vydrzal uz tri roky. Kedze moderatorov zrusili v tejto fantastickej hre ti asi ja musim povedatz ze ak chces by sa to riesilo musis poslat ticket do support centra
    support.thecrims.com inak ten pripad nebude vyrieseny

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •