Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 25
  1. #1
    Guest

    Default Uliczka Problem z zadaniem.

    Uczelniany kac., część 1 z 5
    "Widzisz tych ziomalasów za mną? Wszyscy należą do jednej drużyny piłkarskiej i wygląda na to że mają problem. Wczoraj mieli melanż, świętowali zwycięstwo w meczu przeciwko leszczom z południowej części miasta. Niestety balowali tak bardzo że wszystko wymknęło sie z pod kontroli. Tak naćpali sie pigułami, że nie pamiętają niczego. Obrabowali kilku lokalnych dilerów konsumując odrazu towar, obrabowali nawet kilka klubów. Co najgorsze, jeden z ich najlepszych obrońców ma kłopoty, typ obok, ten łysol otrzymał sms oznajmiający że wiszą rosyjskiemu handlarzowi dragów spory hajs - milion dolców, muszą oddać w ciągu tygodnia albo ich obrońca będzie wąchał kwiatki od spodu. Jeśli dobrze znam ruska reszta drużyny również pożegna się z życiem jeśli nie zapłacą w wyznaczonym czasie.
    Najpierw skołuj dla nich nieco broni i pancerzy by mogli zacząć gromadzić hajs za pomocą działalności przestępczej."

    Daj mi następującą broń(nie):
    5 Kij baseballowy
    2 Shotgun
    1 Snajperka
    7 AK 47
    3 Uzi
    5 Glock
    Daj mi następujący pancerz(e):
    15 Kurtka skórzana

    Kupiłem wszystkie te rzeczy a nie mogę przejśc do nastepnego etapu zadania...
    Proszę o pomoc...
    pozdrawiam

  2. #2
    Guest

    Default

    Używasz osobiście jednej lub 2 z tych rzeczy - masz aktywowane. To powód problemu.

  3. #3
    Guest

    Default

    właśnie nie mam mm i nomex dezaktywowałem to i nic...

  4. #4
    Guest

    Default

    Upewnij sie więc jeszcze raz czy napewno wszystko kupiłeś...

  5. #5
    Guest

    Default

    uppps mój bląd dzieki za pomoc
    źle przeczytałem 7 wydawało mi się, że to 1 ehs ten wzrok ; )

  6. #6
    Guest

    Default

    siema wszystkim tez mam problem z zadaniem w jaki sposób moge zabic andreia prosze o pomoc dzieki .PZDR!!

  7. #7
    Guest

    Exclamation Problem z zadaniem z tym co u góry

    mam problem z 2 etapem mam kupic mu dziwki a nawet nie mam ikony do lokali aby kupic burdel <dziwki mi sie nie mieszcza > co mam zrobic?NIE MAM IKONY !

  8. #8

    Default Problem z uliczką

    Witam, mam taki problem z zadaniem:
    Zadanie to wykonanie rabunku 3 razy "Staruszka". Problem w tym ze gdy robie dany skok to nie nalicza go w uliczce. założylem nawet tą broń którą miałem na początku tj. nóż. i dalej nic.

  9. #9

    Default

    Quote Originally Posted by JuzioHard View Post
    mam problem z 2 etapem mam kupic mu dziwki a nawet nie mam ikony do lokali aby kupic burdel <dziwki mi sie nie mieszcza > co mam zrobic?NIE MAM IKONY !
    Prawdopodobnie masz konto w trybie kukły - dlatego nie masz zakładki Lokale.
    It didn't happen.

  10. #10
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by gralik View Post
    Witam, mam taki problem z zadaniem:
    Zadanie to wykonanie rabunku 3 razy "Staruszka". Problem w tym ze gdy robie dany skok to nie nalicza go w uliczce. założylem nawet tą broń którą miałem na początku tj. nóż. i dalej nic.
    Ja mam ten sam problem, na becie tak samo nie naliczało mi rabunków, pomimo że atakuje kijem, który kupiłem w poprzednim zadaniu. Straszna lipa z tymi zadaniami, zamiast dopracować wszystko i wtłoczyć do gry już ogarnięte, to dali popeline, nie postarali się moim zdaniem

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •