Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 38
  1. #1
    Guest

    Default navrh do dalsieho kola

    ... ak zautoci niekto s vysokymy statmi na niekoho kto bude mat ovela mensie tak bude sanca ze prehra (predsalen aj v reale sa moze nieco posrat a cele sa to zmeni...) napr ak zautoci niekto s 10k statmi na niekoho s 5k statmi tak ten slabsi bude mat sancu na vyhru 10% ... tato sanca bude rast podla toho o kolko viac ma utocnik

    taky jednoduchy graf: (zatial neni so vzorcom ... piste co si myslite ak to bude mat sancu tak dorobim aj ten vzorec)


    osa x - pomer statov utocnika a napadnuteho
    osa y - sanca na vyhru utocnika

    sanca na vyhru slabsieho nikdy nestupne nad 20% (alebo menej ...)
    ak zautoci slabsi tak je to tak ako doteraz (prehra)

    -novy hraci budu menej na jipke pretoze sa neoplati tym co maju vela statov zautocit na niekoho kto ma malo ... suboje budu vyrovnanejsie

  2. #2
    Guest

    Default

    no toto sa mi snáť sníva šak to je sprostosť jak svet
    toto u adminou neprejde


    ja som pred dvoma kolami dal návrh ktorý sa adminom páčil a ešte stále nie je v hre


    no čo už, aspon niečo čo osoží každému vymysli

  3. #3
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by kasso
    no toto sa mi snáť sníva šak to je sprostosť jak svet
    toto u adminou neprejde


    ja som pred dvoma kolami dal návrh ktorý sa adminom páčil a ešte stále nie je v hre


    no čo už, aspon niečo čo osoží každému vymysli
    fakt si na tom az tak zle ze musis zabijat len kukly a novych alebo sa len tvaris a zbieras posty ?

  4. #4
    Guest

    Default

    ale to nedava zmysel ne ? ked si to tak zoberes ze sanca sa zvisuje cim ma vecsie staty utocnik tak ked nejaky 600000 napadne 101 tak 101 vyhra a ma o 15000 viac statov ? to by bolo dost na rit nemyslite ? sice je pravda ze by to odstranilo utocnikov ktory zabijaju slabsich ale 10000 na 5000 je celkom normal a 10% sanca je vela ...

  5. #5

    Default

    je to blbost

  6. #6
    Guest

    Default

    ok ok moze to zostat tak ako to je teraz ... a bude to pokracovat tak ako to pokracuje teraz ...

  7. #7

    Default

    Quote Originally Posted by Zigac
    ja bych 1v1 nechaval jen na bar a pres posilani vztahu by se to vratilo zpatky k "nulovym statum"

    mam rad loveni takze tam bych to nechal

    uklidnilo by to namesti apod.

    za to ze nejsou gangy k milkovani si vicemene taky muzeme sami protoze jsme toho spoustu vysali a hraci maji strach
    ja s tymto uplne suhlasim super navrh
    pri loveni sa budu davat staty tak ako doteraz
    a pri prijati vztahov a napadnuti "nulove"

  8. #8
    Guest

    Default

    hm Flowy si nam chtel ukazat ze umis v excelu? hm pekne
    ale ten tvuj pitomy navrh je uplne strasna blbost

    hele cz sekce fora speedonblood by potrebovala ozivit flowy nechces tam taky nahodit nejakou hlasku

  9. #9
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Flowy
    fakt si na tom az tak zle ze musis zabijat len kukly a novych alebo sa len tvaris a zbieras posty ?
    vieš a ked máš bitkára ktorý má napr 150k staty a prehrá zo súperom čo má 120k staty... prehrá tam 10k staou tak potom čo? to bude dobré?


    že z istej výhry sa stane isté prehra, vieš tem už potom nejde o fazulky ale o velké staty!

  10. #10
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by kasso
    vieš a ked máš bitkára ktorý má napr 150k staty a prehrá zo súperom čo má 120k staty... prehrá tam 10k staou tak potom čo? to bude dobré?


    že z istej výhry sa stane isté prehra, vieš tem už potom nejde o fazulky ale o velké staty!
    istá ... prave o to ide ... imho ak je hra ista tak to neni hra ... no ale hrajte si take "hry" ktore su iste mne to je jedno

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •