Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13
  1. #1
    Guest

    Default Staty w szpitalu

    Witam. Chcialbym wiedziec dlaczego kupowanie stat w szpitalu zostalo usuniete ? Znacznie przeszkadza to w grze. Gralem ostatnio w 33 edzie i jestem troche do tylu. Poprosze o normalne odpowiedzi lub link do posta gdzie jest to napisane.
    Z gory thx

  2. #2
    Guest

    Default

    Bo tak i już, jeśli nie wiesz przez to jak grać to znaczy że jesteś do bani (gracz) i czas sie nauczyć.

  3. #3
    Guest

    Default

    Mniej wiecej wiem jak grac Dzieki za odp

  4. #4
    Guest

    Default

    Powinienem dodać że zamiast stat w szpitalu istnieje opcja treningu.

  5. #5
    Guest

    Default

    No ok wiem ... ale przez to trzeba by siedziec nonstop przy TC ;/ Zeby co 30 min. marne 100 stat dostac ;/

  6. #6
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Germany
    Posts
    207

    Default

    Wielu graczy narzekalo ze gra polegala na rabowaniu i kupywaniu stat w szpitalu, po czym ich ssaniu 24/7 -,zostala przeprowadzona sonda kto jest na TAK /NIE

    http://forum.thecrims.com/polls/2306...-hospital.html

    tak sie stalo., teraz nieco trudniej sie robi staty ale gra nie jest wcale trudniejsza ,... :P

    ps. Nizari xD kazdy wie ze grac umiesz ?? ale nie zbieraj postow, odpisz normalnie
    mir haben lehrer den unterschied zwischen groß und kleinschreibung und die bedeutung der interpunktion zb punkt und komma beigebracht die das lesen eines textes gerade wenn er komplizierter ist und mehrere verschachtelungen enthält wesentlich erleichtert!

  7. #7
    Guest

    Default

    Dzieki za podanie tematu ^^ Zaloze sie ze wiekszosc osob ktore byly za zniesieniem stat nie wiedziala co to multikonto heh. No trudno trzeba grac dalej. A i Sterben, jesli mozna napisz na gg 9147463 , mam kilka pytan.

  8. #8
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Sterben View Post
    ps. Nizari xD kazdy wie ze grac umiesz ?? ale nie zbieraj postow, odpisz normalnie
    W drugim poście odpisałem mu w miare normalnie. Co do pierwszego to wiesz że ja często reguje z cynizmem na głupawe pytania...

  9. #9
    Guest

    Default

    nizari to głupek !!

  10. #10
    Guest

    Default

    no faktycznie lipa jest jak nie mozna wydawac hajsu w szpitalu tylko trzeba chodzic na treningi które,goówno dają dlaczego zaszły takie zmiany?? pozdor

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •