Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 6 of 6

Thread: 2 otazky

  1. #1

    Default 2 otazky

    zdravim mam na vas 2 otazky...
    1: viem ze inteligencia je na budovy aby som mohol vela vlastnit
    sila je na utoky aby som vyhral
    charizma je na slapky aby som ich mohol mat viac
    ale naco je tolerancia? dakujem....

    2. zalezi natom kto prvy napada v TC? lebo na namesti casto pisu ze ano dame 1VS1 ale napadam prvy ide aj o to kto prvy napada?

    tod vse dakujem za nazory...

  2. #2
    Guest

    Default

    ak si cistic a napadnes prvy tak myslim ze je tam vyhoda

    toleranciu +sila + sila zbrani = utocna sila ... ak ju mas vacsiu ako protivnik mas to vo vrecku
    Last edited by allien007; 12-30-2010 at 07:06 PM.

  3. #3
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    ČR
    Posts
    63

    Default

    Ano podle mě je také výhoda když napadneš první, ale to jsou pouze spekulace.

    Jinak tolerance se taky počítá do napadená se sílou máš ji větší než soupeř podáš si ho.

  4. #4
    Guest

    Default

    vyhoda je v tom ze ked ty napadas tak ti zbran urobi vacsie poskodenie ako ked si napadnuty. Ked si napadnuty ak vacsinou zbran ma minimalne poskodenie cize napr. u wulkanu (minometu) ti da len 1000 ale ked napadas tak kludne aj 2000. That´s all folks....

  5. #5
    Guest

    Default

    a este zalezi aj na tom aky si typ postavy... mozes byt zlodejom a mas o 1K vacsie staty ako iny hrac co je cistic a prehras. Neviem aky je tam presne vzorec ale co viem zo skusenosti tak cistic by mohol mat vyhodu oproti inym postavm aj pri cca 15% nizsich statoch.

  6. #6
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    ČR
    Posts
    63

    Default

    Quote Originally Posted by zizan1 View Post
    a este zalezi aj na tom aky si typ postavy... mozes byt zlodejom a mas o 1K vacsie staty ako iny hrac co je cistic a prehras. Neviem aky je tam presne vzorec ale co viem zo skusenosti tak cistic by mohol mat vyhodu oproti inym postavm aj pri cca 15% nizsich statoch.
    Ano v popisu při výběru charakteru máš u Vazouna napsané "+Velmi vysoká dovednost v bitce" takže nějaké to % na víc tam jistě bude.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •