Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11
  1. #1
    Guest

    Default Przesłanie dla całej społeczności The CRIMS

    Dzień dobry całej społeczności The crims.

    Podczas przeglądania strony internetowej Tibia przypadkowo natrafiłem na odnośnik i reklamę gry thecrims. Już same mroczne barwy skłoniły mnie by zaryzykować i kliknąć moją
    myszką Logitech G500 w link tej gry.

    Po załadowaniu strony internetowej thecrims.com poprzez mój mega szybki internet 10mb/s
    jeszcze bardziej utwierdziłem się w przekonaniu , że to jest to czego szukałem!.

    Nie mogłem oderwać wzroku od głownej postaci , która widnieje na stronie głównej z walizką.
    Cały czas sie zastanawiam co może znajdować sie w tej walizce , że twórcy gry umieścili ją w samym centrum!

    Gdy zobaczyłem ile szmalu można wygrać w tej grze to włosy stanęły mi dęba i nie tylko włosy!

    Smaczku dodawało to , że nowa runda rozpocznie się jutro więc bede mial doskonała okazje by wyruszyć w wirtualne porachunki najlepszych gangsterów świata równo z nimi.


    Zapoznałem się ze szczegółowym regulaminem bardzo dobrze , wpatrująć się w mój nowy monitor HD , który obsługuje rozdzielczość full HD.

    Następnie zatelefonowałem moim już troszke starawym telefonem Siemens C35 do mojego kolegi i powiedziałem , ze jutro startuje i zaczynam się realizować w tej grze. Nie czekając dlużej zrobilem zapasy bym nie musiał opuszczac stanowiska pracy.

    Z racji , ze jest dziś świeto nie telefonowałem do szefa tylko napisałem mu wiadomość email ze skrzynki pocztowej na o2 , iż jestem poważnie chory i potrzebuje 2 miesiące zwolnienia.
    Jako , że jestem sumiennym pracownikiem , który nigdy nie wybrał urlopu dostałem pozwolenie od szefa wraz z życzeniami szybkiego powrotu do zdrowia.


    Będzie to moja pierwsza edycja w jakże prężnie rozwijającej się grze , która popularność zyskuje na całym świecie zwracam się z prośba i zapytaniem czy ktoś z was chciałby przejść razem ze mną przez to bandyckie życie i pomóc mi zostać jednym z 200 najlepszych gangsterów w Polsce. Jako iż gra ma bardzo dużo graczy , myślę , ze bylby to znakomity wynik.


    Ze swojej strony mogę obiecać , że mogę być dostepny tylko 20h na dobe gdyż mój psychoanalityk zalecił mi dlugi sen w postaci 3-4h.

    Wiem , ze to malo ale myśle ze ktoś kto chciałby ze mna grać mogłby mnie czasem zastąpić a ja w tym czasie zregnerowałbym się by moć dalej grać!


    Bardzo prosze o kontakt na pw chętych , którzy chcieliby ze mną zagrać

    Mam nadzieję , że temat umieściłem w dobrym dziale



    SIE MA!
    Last edited by Przemo; 01-06-2011 at 07:09 PM.

  2. #2
    Guest

    Default

    napisałem na pw, jeżeli to nie ściema to odpisz szybko

  3. #3
    Guest

    Default

    haha pierwszy dzien w tc a data pierwszego loga na forum sierpien 2007 ;D

  4. #4
    Guest

    Default

    Ale się uśmiałem Postarałeś się
    życzę powodzenia w szukaniu ekipy

  5. #5
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by DonRafiki69 View Post
    Ale się uśmiałem Postarałeś się
    życzę powodzenia w szukaniu ekipy
    Mi by tam się taki murzynek przydał do acowania :d

  6. #6
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by pyryteam View Post
    Mi by tam się taki murzynek przydał do acowania :d
    Jak ty sam jesteś murzyn :X

  7. #7
    Guest

    Default

    murzyn murzynowi nierówny ;p

  8. #8
    Guest

    Default

    Chłopaki co macie na myśli mówiąc "murzyn" " murzynek" ?

    Wybaczcie , że pytam ale jestem tutaj nowym graczem , który już od rana przygotowuję się do startu.

    Nie obyło się dziś bez problemów w przygotowaniu do mojej gry.!

    Nie uwierzycie co się stało. Dowiedziałem się , że właśnie dziś w godzinach wieczornych mam mieć wizytę księdza z kolędą i strasznie się wystraszyłem , ze będzie to kolidować z moim starem w wirtualnej potyczce.!

    Musiałem zatelefonować ze stacjonarnego telefonu do naszego wikarego gdyż komórek nie odbiera z zapytaniem o której godzinie będzie mnie wizytował.

    Mialem ogromne szcześcię i mogłem w spokoju otrzeć pot z czoła bo okazało się , że będzie dziś wcześniej (okolo 16) i w spokoju będe mogł zacząc gre..


    Dziękuje wam za liczne propozycje , które złozyliscie mi na Pw. Bardzo się cieszę , że będzimy razem tworzyć tą pazckę.

    Oczywiście kto chciałby jeszcze dołączyć to prosze o informacje.

    Póki co propozycje gry zaakceptował Damian z Bydgoszczy, Adam z Legnicy oraz Bartek z Lublina .

    Ciesze się , że praktycznie w każdym zakątku PL są ludzie którzy zechcieli ze mna zagrać.

    Myśle , ze ktos z południowej Polski oraz północno-zachodniej by nam sie przydał.

    Zaopatrzyłem się również w niezbędne fundusze na kredyty , które napewno będą nam potrzebne do znalezienia się w top 200 gangsterów w Polsce. Na dzień dzisiejszy saldo mojego konta opiewa na kwote 381, 41 Pln

    W razie konieczności posiadam wierzycieli , ktorzy chetnie pomoga nam finansowo więc nie powinno byc problemow. !

    Pozdrawiam gangsterzy!!!

  9. #9
    Guest

    Default

    odstaw te grzybki i idz spac

  10. #10
    Guest

    Default

    Przemo! Pisze sie na to xD Masz pomoc z Dolnego Śląska

    Pozdro

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •