Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 5 of 6 FirstFirst ... 3456 LastLast
Results 41 to 50 of 58

Thread: BAN!!!

  1. #41
    Guest

    Default

    ucitelj'cu koja se zalagala za bratstvo i jedinstvo su u "lepim sel'ma" silovale balije a ubili srbi, (de ces vecu slogu od toga ).

  2. #42
    Guest

    Default

    Da ali se ona beshe kecala sa postarom i to na livadi pored bicikla... To su strasne stvari..

  3. #43

    Default

    Alo Saladine,banuj ovog denisa svaki dan nam psuje keve i sestre

  4. #44
    Guest

    Default

    promasi ime coveku

  5. #45

    Default

    Hehehe,zajebavam se,ma samo nek banuje denisa

  6. #46
    Guest

    Default

    A jeste vi navalili da me banujete, mozda ste zaboravili ali u igri je dozvoljeno psovanje a u psovkama u kojim spominjem vasu majku nema nikakve nacionalisticke ili rasisticke uvrede i zadnja psovka je bila davno. I sta sad hocete, a ti Saletzar ako te zanima idi malo na trg pa ces vidjeti da su ovo lazi sto oni pisu i nemoze se igrac banovati tek tako, ako banujete mene banujte i njih zbog psovki i uvreda. Jer za sve nas su ista pravila bilo da je srbin, bosanac ili hrvat svi imamo ista prava.

    Zar nije tako.

    Pozz

  7. #47
    Guest

    Default

    decko dobices ban zbog vredjanja po nacionalnoj osnovi makar to islo i do administratora nista ti ne vredi da se izvlacis!!!!!
    ja samo postovao sta si ti rekao i to je vredjanje po nacionalnoj osnovi!!!!!
    ima jedna dobra izreka za takve kao sto si ti ali necemo sad ovde

  8. #48
    Guest

    Default

    E ne mozete vi mene banovati koliko ja puta mogu napraviti novi acc. Ako mene banuju morat ce i vas jer ste i vi mene isto vrijedjali po nacionalnoj osnovi pa makar se morao obratiti glavnom administratoru.

    SVI SMO JEDNAKI

  9. #49
    Guest

    Default

    ako ti tako kazes

  10. #50

    Default

    denise nemoj da se ulizujesh Saletu,jer si psovao i njegovu kevu

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •