Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 6 of 6 FirstFirst ... 456
Results 51 to 58 of 58

Thread: BAN!!!

  1. #51
    Guest

    Default

    Ej sremac nesto bih ti rekao ali na forumu smo pa nebih, ako sam njemu psovao jel imas neki dokaz za to. I ja mogu tek tako reci da si i ti njemu psovao kevu isto kao sto si ti rekao za mene. I ja nisam spao na taj nivo da se ulizujem nekom kao ti. Ako hoce nek me banuje ali morat ce i vas isto tako. Ima neko na visem mjestu i od njega ali nemoze me tek tako banovat, zar ne ide prvo opomena pa onda ban. Tako je u svim igrama pa i ovdje, znam i ja neka pravila i upoznat sam s tim ne brinite se.

  2. #52
    Guest

    Default

    denise ... s.m.a.r.a.s.

  3. #53
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by denis17BiH
    E ne mozete vi mene banovati koliko ja puta mogu napraviti novi acc. Ako mene banuju morat ce i vas jer ste i vi mene isto vrijedjali po nacionalnoj osnovi pa makar se morao obratiti glavnom administratoru.

    SVI SMO JEDNAKI
    Mislio sam samo da zakljucam ovu temu, ali mlad si pa da te prosvetlim..

    Glavni administrator se je jako zauzet drugim stvarima i ne razume se bas u jugoslovenske muke, zato i postoji moderator za svaku vecu igracku populaciju neke zemlje...

    Code:
    Tvoj protivnik cetnik je pobegao glavom bez obzira. Pobedio si!
    Tvoja inteligencija je uvećana za 108.22
    Tvoja snaga je uvećana za 180.47
    Tvoja harizma je uvećana za 96.65
    Tvoja tolerancija je uvećana za 192.16
    
    Ti si kralj! Prebio si majmuna cetnika!
    Tvoja inteligencija je uvećana za 64.84
    Tvoja snaga je uvećana za 102.27
    Tvoja harizma je uvećana za 57.9
    Tvoja tolerancija je uvećana za 108.9
    
    Ubio si cetnika!
    Tvoja inteligencija je uvećana za 17.96
    Tvoja snaga je uvećana za 23.58
    Tvoja harizma je uvećana za 12.59
    Tvoja tolerancija je uvećana za 20.21
    Evo ovo je sasvim dovoljno da te ja lepo banujem, a ako otvoris novi nalog banujem i taj posto ti znam IP adresu pa ako otvoris jos jedan i nastavis sa provokacijom ja ti banujem celu IP adresu pa onda mozes da se slikas..

    Dozvoljeno je da ti nekom jebes mater, ali nije dozvoljeno da je jebes na verskoj i nacionalnoj osnovii...
    Dozvoljeno je da budes musliman, pravoslavac i indijanac, ali nije ti dozvoljeno da to drugima nabijas na nos..
    Zadnji put kad sam gledao BiH nema svoju podrsku tj. chat , bice da si ti dosao na srpski chat i tu je pocelo celo ovo sranje...
    Ako ti ne odgovara predjes lepo na engleski, turski ili npr svedski...

    Posto se ovde izgleda castilo uvredama sa obe strane niko nije blesav da gleda logove sa chata da bi utvrdio ko je koga prvi napushio tako da niko nece biti banovan...
    Ko ima print screen sa nekakvim dokazima neka se javi...
    Ti denise imas 24 sata da sredis svoj " balijski" profil i gluposti napisane na njemu, inace upadas u administraciju i mozes da se pozdravis sa igrom..



    Pis..

  4. #54
    Guest

    Default

    OK profil ce biti sredjen cim izadjem iz bolnice, jer trenutno tamo boravim, a to za uvrede od sad saljem, kao sto kazes print screen ako ih vise bude.

    Pis

  5. #55
    Guest

    Default

    Profil sredjen.

    A sto se tice psovki to se smije jeli tako, ali ne na nacionalnoj ili vjerskoj osnovi.

    OK. Moze lock mada ce vecina biti nezadovoljna sto nisam banovan.

  6. #56
    Guest

    Default

    Evo jedna prijava za vrijedjane kao sto je sale rekao print screen

    http://s183.photobucket.com/albums/x...agdfdagdad.jpg


    Zelim prijavit tipa vule 89 zbog psovke:

    "jebem li ti mamicu tursku" to je po nacionalnoj osnovi.

    Molio bih kaznu

  7. #57
    Guest

    Default

    pa jesi ti bosanac ili turcin?

    tur na srpskom se moze prevesti kao guza, zadnjica, deo tela kojim neki razmisljaju.

    rec "tursku" se moze smatrati pridevom (mozda malo pezorativnim ali svakako bez nacionalne konotacije).

    bogatsvo srpskog jezika je veliko i ima dosta homonima.
    ustvari, toliko je popularan da su mnoge nacije u okolini (ukljucujuci i onu koju je tito dodelio ljudima u bosni) prihvatile pravila velikog srpskog sina vuka stefanovica karadzica.

    u nekim podrucjima srbije, koriste se termini kojima se opisuju zene velike zadnjice (posledica lencarenja, prevelikog konzumiranja prasetine i svinjskih preradjevina kao sto su cvarci, slaninica itd...).
    ovakve reci se cesto koriste u popularnim psovkama u kojima se pominju majke, sestre itd..

    stogo gledano ne moze se utvrditi da li je u pitanju bio pomenuti pridev ili je rec trebalo da ima znacenje nacije iz male azije posto se reci koje se zavrsavaju na "ski" (kao i varijacije po padezima) po pravilu pisu malim slovom pa smo u ovoj zanimljivoj situaciji videli kako homonim moze uticati na iskompleksirane, nestabilne i pogubljene osobe. jedino resenje je da se pita osoba koja je to napisala da razjasni da li je mislila na zenu pozamasne zadnjice ili ne.

    ova mini lekcija je inspirisana spoznajom da se mali denis koristi iskvarenim srpskim jezikom. primetio sam da je mali denis oskudnog pravopisa kao i to da cesto koristi reci naroda koji poticu iz azije.

    sasvim je moguce je da se u osnovnim skolama u bosni promenio nastavni program iz predmeta srpski jezik pa sam nasao za shodno da napisem par reci kako bi se poboljsala komunikacija dve naroda. steta je sto je rat za posledicu imao velik upliv azijskih tudjica u srpkom jeziku u bosni ali kao sto to uvek biva, uvek obican narod trpi.

    i na kraju nece niko biti ljut sto nisi banovan zato sto, koliko sam primetio, ti si dobar donor staistika srpskim igracima pa je svima u cilju da i dalje gines.

    veliki pozdrav iz Beograda!

  8. #58
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by denis17BiH
    Evo jedna prijava za vrijedjane kao sto je sale rekao print screen

    http://s183.photobucket.com/albums/x...agdfdagdad.jpg


    Zelim prijavit tipa vule 89 zbog psovke:

    "jebem li ti mamicu tursku" to je po nacionalnoj osnovi.

    Molio bih kaznu
    Dragi Denise,


    S obzirom da si se ti danas izvukao za jedan veeeliki ban zbog svog veoma iritantnog i zakonom kaznjivog sadrzaja na profiletu svome, nama je drago sto ces da oprostis takodje posrnulom vuletu89.

    Nakon dugog razmatranja strucni tim za citanje latinice organa vlasti je utvrdio da je okrivljeni vule89 bio isprovociran i propisno izreagovao. Strucni tim ce se u narednih nekoliko meseci aktivno posvetiti utvrdjivanju cinjenice da li je vule89 mislio na guzicu ili nacionalnost zrtvine majke.

    Istrazni organ te takodje moli da se s obzirom na tvoje godine i verbalno agitatorsku proslost ubuduce suzdrzis od lova na druge verbalne prestupnike Republike Srbije & Ostalih.



    Tema ce se automatski zakljucati za 10 sekundi uz pomoc specijalne jedinice za pritiskanje lock dugmeta .



    Veeeliki poz,

    Sale

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •