Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 9 of 9
  1. #1
    Guest

    Default Jak założyć burdel ?

    Witam Serdecznie .
    Jestem początkującym graczem mam prawie 4 tysiące respektu i nie mam pojęcia jak założyć burdel ;/. Kolega mi mówił , że mam wejść w klub nocny a potem w lokale , ale ja nie mam nawet ikonki "lokale" , więc nie wiem czy on mi źle radził , czy po prostu jest jakiś błąd w grze . A jeszcze jedno , czy może mieć na to wpływ "tryb kukły" ?

    Z góry dziękuje za odpowiedzi

    Pozdrawiam

  2. #2

    Default

    Owszem, jeśli konto jest w trybie kukły to nie ma zakładki "lokale", w związku z czym nie możesz założyć burdelu.
    It didn't happen.

  3. #3
    Guest

    Default

    A może jest jakiś sposób ?
    Jak ja to zakładałem , to nawet nie miałem pojęcia co to jest ;/
    Wiem , że tam pisało , że niemożna potem tego usunąć , ale może jednak jest jakiś sposób ?

    Dziękuje
    Pozdrawiam

  4. #4

    Default

    Niestety, zmiany są nieodwracalne. Pozostaje założyć nowe konto. Pozdrawiam.
    It didn't happen.

  5. #5
    Guest

    Default

    Hmmm , wielka szkoda miałem już wszędzie statystyki po 3 tyś , no cóż zabawimy się od nowa
    Aha jeszcze jedno pytanko , niezwiązane z burdelem , czy można sobie przesyłać pieniądze z konta na konto ?

  6. #6
    Guest

    Default

    A i jeszcze jedno pytanko XD
    Bo kiedyś na trybie kukły można mieć było burdel , więc czemu teraz jest taki zakaz , czy po prostu nie ma na to odpowiedzi ?

  7. #7
    Guest

    Default

    Poniewaz jak byś nie zauwazył bardzo duzo sie pozmieniało na thecrims, widocznie taki plan miala ekipa tc.

  8. #8
    Guest

    Default Wejściówki

    Cześć, jak jest z tymi biletami do burdeli i do klubów ? Bo mam 19 i nie wiem czy jak mi się skończą to będzie można je jakoś wykupić czy jak ?

  9. #9
    Guest

    Default

    Nie odgrzebuj starych tematów. Każdego nowego dnia gry dostajesz 12 biletów. I chyba 10 za jakąś misje w alejce.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •