Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 8 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 71
  1. #1
    Guest

    Exclamation Pomysly na nowa edycje ! ###48 ! Co mozna ulepszyc

    Mogliby zrobic wiecej skokow a nie ze koncza sie na statach 4k wiecej grczy mialoby wieksze szanse zdobycia wiekszych stat i pieniedzy oraz uwazam ze powinni dawac wiecej bilwtow dziennie . Ciekwe co wy na ten temat powiecie .

  2. #2
    Guest

    Default !

    Jak pare osob by wyslalo te sama propozycje to moze rozwazyli by te dcyzje i podjeci pewne kroki w ta strone zeby troche ulepszyc TC .
    Last edited by bspklika; 01-27-2011 at 12:29 AM.

  3. #3
    Guest

    Default

    Nie zgadzam się co do biletów. Nie ma mowy. Ich liczba i tak jest porażająca.

    Rabunki, myślałem o tym już jakiś czas temu i myśle że coś się doda...

    Jeśli masz więcej pomysłów, byle by racjonalnych to pisz śmiało do mnie...
    Last edited by Nizari; 01-27-2011 at 03:15 PM.

  4. #4
    Guest

    Default

    Ja to bym oddal staty w szpitalu, nie wiem komu to przeszkadzalo.
    Z tymi rabunkami to dobry pomysl. Nudno tak caly czas na ruska napadac.
    Zmienilbym jeszcze to ze jak u Dilera nie uda nam sie kupic dzialki bo juz ktos kupil to zeby nie odejmowalo liczby transakcji ;P

    total OFFTOP:
    Nizari, jesli ty jestes Zakarumita, to pamietam jak kilka lat temu ukradles mi konto w tc bo bylem totalnym noobem i wgl to byla pierwsza moja gra via www. Pamietam to dokladnie, mowiles ze musisz jechac do szpitala czy cos takiego ;P
    Last edited by HooliGanja; 01-27-2011 at 05:12 PM.

  5. #5
    Guest

    Default

    Transakcje u dilera znikają nawet gdy nie udane po to by w pewnym stopniu ograniczać boty i skrypty.

    Fakt, nie zaprzeczam, braliśmy siłą staty z kont innych, sporadycznie ale zdarzało się, w latach 2006 i początku 2007 - rundy 16-20, ale Zakarumita to nie tylko ja i nie tylko ja to robiłem, kitu o szpitalu akurat nie pamiętam.

  6. #6
    Guest

    Default

    mnie wlasnie to wkurza ze mam slabego kompa, i mi znikaja transakcje a nic nie kupie bo nie zdaze...
    moze mozna by dodac wiecej broni i opancerzenia? lub samochody (+ do charyzmy hehe)
    przydalby sie tez moze jakis chat ale taki flashowy, bez odswiezania, bo na skwerku to raczej pogadac sie nie da, jak to zaproponowal pewien koles z tego forum moznaby zrobic tak ze na skwerku bylyby jakies ogloszenia gangow itp. a chat bylby w innej zakladce
    co o tym myslicie?


    off: mowiles ze mi dasz kredyty(alez naiwny bylem)i ci dalem konto, a ty mi pisales ze idziesz na obiad a potem do szpitala, ale moze to nie ty ;p

  7. #7
    Guest

    Default

    Z ogłoszeniami gangów całkiem całkiem, pomyśle o tym.

    Nie, to nie ja w takim wypadku.

  8. #8
    Guest

    Cool !

    zadnych samochodow nie robcie panowie bo to bez sensu tc ma specyficzny klimat prawdziwy zero glupoty bez aut juz .. ale mysle ze dobre by to bylo zeby jakos bezpiecznie do gangu mozna bylo dochodzic chodzi mi o to zeby moze bylo jakies specjalne konto ktore moze dodawac ludzi do ekipy tak zeby oni sie nie bali ze ktos ich dojedzie zeby taka pewnosc byla wtedy mysle ze od razu wiecej osob by latalo na skoki grupowe a takto siedza po cichu i sie boja a pytanie moje jest takie czy mozna by bylo zrobic cos takiego zeby odnawialo po trochu energie cos takiego delikatnego np jakies dodatkowe opcje za grube juz pieniadze zeby dluzej mozna bylo przy kompie posiedziec i pograc a takto wyczerpie sie bilety calkiem i trzeba wylaczac tc a gra jest porzadna

  9. #9
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by bspklika View Post
    a pytanie moje jest takie czy mozna by bylo zrobic cos takiego zeby odnawiao po trochu energie cos takiego delikatnego np jakies dodatkowe opcje za grube juz pieniadze zeby dluzej mozna bylo przy kompie posiedziec i pograc a takto wyczerpie sie bilety calkiem i trzeba wylaczac tc a gra jest porzadna
    Podoba mi się ten pomysł, może wprowadzimy coś podobnego

  10. #10
    Guest

    Default .

    No i gitarka cos takiego by bylo eleganckie bo inaczej by sie gralo pomyslcie tam panowie nad tym zeby zajac czyms gracza zeby tam spedzil troche czasu wiecej przy grze zeby mial czym sie zajac wiecej opcji w grze - wiecej graczy, wiecej zainteresowanych osob grą wiecej osob online .

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •