Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 2 of 8 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 71
  1. #11
    Guest

    Default

    A ja panowie i pani dodalbym te kody co wyskakuja przy wejsciu i wyjsciu do klubu i przy wylogowaniu skoro juz tak dajeta :P
    i tak sama juz zablokowaliscie gry na kartach w mozilli ze jak mialem 5 kart to wciskalem ctrl+1-5 a teraz trza czekac jak dojdzie do napadu i dopiero przejdzie :@:@:@ porazka dzieje sie z ta gra

  2. #12
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by bspklika View Post
    ale mysle ze dobre by to bylo zeby jakos bezpiecznie do gangu mozna bylo dochodzic chodzi mi o to zeby moze bylo jakies specjalne konto ktore moze dodawac ludzi do ekipy tak zeby oni sie nie bali ze ktos ich dojedzie zeby taka pewnosc byla wtedy mysle ze od razu wiecej osob by latalo na skoki grupowe a takto siedza po cichu i sie boja

    od tego sa kukly, mozesz zrobic 15 kont i sam grac, wiem ze to jest do dupy tak grac ze soba, ale teraz nawet jak cie przyjma do gangu przez kukle to wbije jakis gosciu i wyssa gang, wiec sie nie oplaca, zeby zrobic bezpieczne gangi to trzebabylo by usunac calkiem kukly
    chyba ze ma sie zaufanych kolesi, a nie debili ktorzy przyjmuja byle kogo do ksiegi i potem caly gang wyssany

  3. #13
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by felek1 View Post
    A ja panowie i pani dodalbym te kody co wyskakuja przy wejsciu i wyjsciu do klubu i przy wylogowaniu skoro juz tak dajeta :P
    i tak sama juz zablokowaliscie gry na kartach w mozilli ze jak mialem 5 kart to wciskalem ctrl+1-5 a teraz trza czekac jak dojdzie do napadu i dopiero przejdzie :@:@:@ porazka dzieje sie z ta gra



    Gluupota.. co to w ogole ma być ..

  4. #14
    Guest

    Default

    moze wiecej dziwek?

  5. #15
    Guest

    Default dziwki

    prawda z dziwkami sie zgodze powinno byc ich troche wiecej za wieksze pieniadze ale po kupnie 10 tych najlepszych teraz musze placic 4 mln + te ceny tez troche powinny spasc w dól ..

  6. #16
    Guest

    Default

    Nie widze potrzeby dodawania większej ilości dziwek. Można jedynie lepiej dostosować zarobki

  7. #17
    Guest

    Default .

    zrobcie mniejsze koszta dziwek gdy sie kupuje ich z 15 cena wzrasta i dziwka zarabiajaca 50 tysiecy kosztuje 4 mln bez przesady

  8. #18
    Guest

    Default

    Kiedys juz byl taki pomysl chyba wlasnie Nizari na niego wpadl ale nie jestem pewien zeby mozna bylo dawac nargrode za glowe w postaci kasy ale nie jakiej sie chce bo wtedy mozna by bylo przelewac kase za miliony respa tylko za sumy nieduze i adekwatne do respa. W jakis sposob urozmaiciło by to gre moze moglo by to wypalic.

  9. #19
    Guest

    Default

    nie rozumiem

  10. #20
    Guest

    Default

    Dodajcie nowe zabunki bo koncza sie na 4k rosyjski handlarz powinno byc przynajmniej skokow do 20k zeby kazdy mial sie o co starac zeby robil staty itd.. rabunek nastepny moglby byc od 6k potem z 8k itd gra by byla ciekawsza bo kazdy by sie staral zeby robic na to skoki

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •