Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 3 of 8 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 71
  1. #21
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by bspklika View Post
    Dodajcie nowe zabunki bo koncza sie na 4k rosyjski handlarz powinno byc przynajmniej skokow do 20k zeby kazdy mial sie o co starac zeby robil staty itd.. rabunek nastepny moglby byc od 6k potem z 8k itd gra by byla ciekawsza bo kazdy by sie staral zeby robic na to skoki
    Rob skoki grupowe tam masz trudniejszy poziom rabunkow a kasy o wiele wiecej.

  2. #22
    Guest

    Thumbs up

    Quote Originally Posted by ZimbawE View Post
    Rob skoki grupowe tam masz trudniejszy poziom rabunkow a kasy o wiele wiecej.
    To znajdz mi 15 osob sztywnych co maja staty i jada rowno caly czas pozatym to jest krotko trwale i jak sie gang rozpada to ciezko od nowa zlozyc znowu pare ludzi chodzi mi to zeby byly jakies alternatywy a nie monotonna gra trzeba pomyslec inaczej.. ja wiem ze takie osoby sa ale chodzi mi o to zeby Ci ludzie co nie moga znalesc gangow ani nie chca zaufac innym osoba to zeby mialy jakies ALTERNATYWY . opcje dodatkowe to nie popsuje gry nie stanie sie ona przez to gorsza, tylko lepsza i o wiele wiecej osob bedzie online ; ) takie moje zdanie.

  3. #23
    Guest

    Default

    nom ja tez bym dodal cos nowego bo czasami kwestia kilku godzin i juz mozemy na ruska napadac ;]

  4. #24
    Guest

    Default

    Nie widze w tym sensu ani celu hmm

  5. #25
    Guest

    Default

    to juz zawsz max bedzie mozna robic 4k na dilera? bez sensu ludzie by chcieli wiecej opcji zeby sie rozwijac

  6. #26
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by bspklika View Post
    To znajdz mi 15 osob sztywnych co maja staty i jada rowno caly czas pozatym to jest krotko trwale i jak sie gang rozpada to ciezko od nowa zlozyc znowu pare ludzi chodzi mi to zeby byly jakies alternatywy a nie monotonna gra trzeba pomyslec inaczej.. ja wiem ze takie osoby sa ale chodzi mi o to zeby Ci ludzie co nie moga znalesc gangow ani nie chca zaufac innym osoba to zeby mialy jakies ALTERNATYWY . opcje dodatkowe to nie popsuje gry nie stanie sie ona przez to gorsza, tylko lepsza i o wiele wiecej osob bedzie online ; ) takie moje zdanie.

    to sobie znajdz 2-3 kumpli z reala zrobicie po kilka kont i latajcie sami rabunki grupowe, rabunki jednoosobowe sa nie oplacalne daleko sie na nich nie zajedzie

  7. #27
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by bspklika View Post
    bez sensu ludzie by chcieli
    1 ani 2 osoby to nie tłum. "Rozwijać się" można w tępie zawrotnym, wystarczy wiedzieć jak i mieć chęci. Nie widze sensu dodawania większej ilości rabunków pojedynczych, aczkolwiek myślałem jakiś czas temu nad jednym jedynym przeznaczonym wyłącznie dla profesji złodziej.

  8. #28
    Guest

    Default

    ja uwazam ze ludzie by chcieli zeby wprowadzic cos nowego do gry a nie caly czas to samo ale zrobicie jak bedziecie chcieli mysle ze nie jedna osoba by sie tutaj podpisala podemna wiecej opcji w grze - wiecej ludzi ktorzy sa zainteresowani The crims ; ) powinniscie wykorzystac wszystkie pomysly i po swojemu zrobic tak zeby bylo dobrze . wprowadzanie nowych rzeczy urozmaica gre rownoczesnie wzrasta wtedy tez liczba wyslanych kredytow dla was lepiej, zrobisz jak bedziesz chcial moze zostac tak jak jest mi to obojetne

  9. #29
    Guest

    Default

    Od kąd ja sie za to wziąłem jest wprowadzanych tyle nowości że ludzie wręcz narzekają na ich ilość...

  10. #30
    Guest

    Default

    to oddajcie chociaz statyw w szpitalu

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •