Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 6 of 8 FirstFirst ... 45678 LastLast
Results 51 to 60 of 71
  1. #51
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Nizari View Post
    Nieee.... Mam jedynie dość duży wpływ na to co zostanie/zostaje dodane/zmienione
    jak narazie tutaj nie masz zadnego wpływu wiec skoncz z cwaniakowaniem na forum , i z tego co wiem to wenezuelo od tego jest a nie ty , to juz sie naprawde robi smieszne , naprawde nie tego nie widzisz ?

  2. #52
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by WsKxRyaN View Post
    jak narazie tutaj nie masz zadnego wpływu wiec skoncz z cwaniakowaniem na forum , i z tego co wiem to wenezuelo od tego jest a nie ty , to juz sie naprawde robi smieszne , naprawde nie tego nie widzisz ?
    Nie cwaniakuje, ludzie mieli jakąś koncepcje na temat co zmienić w grze to próbuje wyszukać ciekawych pomysłów...

    Zresztą niech Ci będzie, cofam to co napisałem wcześniej, nie mam zamiaru wykłócać sie o taką bzdurke.
    Last edited by Nizari; 02-13-2011 at 11:03 AM.

  3. #53
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Nizari View Post
    Nie cwaniakuje, ludzie mieli jakąś koncepcje na temat co zmienić w grze to próbuje wyszukać ciekawych pomysłów...

    Zresztą niech Ci będzie, cofam to co napisałem wcześniej, nie mam zamiaru wykłócać sie o taką bzdurke.
    myślisz , że ja nie mam co robić tylko się wykłócać o " bzdurkę " ? jak dla mnie to możesz wyszukiwać ciekawych pomysłów i do teletubisiów , ale czy cały świat musi o tym wiedzieć ? po prostu każdy już ma dość tego przechwalania się i nie zmuszaj mnie zebym ci to udowadnial , zastanów sie ze 3 razy zanim będziesz chcial się wywyższać bo jak narazie się tylko poniżasz

  4. #54

    Default

    Wszelkie pomysły mile widziane! Zachęcam jednak do przedstawiania swoich (sensownych i przemyślanych) propozycji w dziale Feedback - The Crims Forum, tam jest większa szansa na przebicie się Waszego pomysłu do szerszego grona odbiorców. Pamiętajcie, że ewentualne zmiany nie zostaną wprowadzone wyłącznie dla polskich graczy, a dla wszystkich!

    Note: Wszelkie tematy zakładane w dziale Feedback winny być napisane w języku angielskim, jeśli ktoś posługuje się wyłącznie naszym ojczystym zapraszam tutaj Feedback - Other languages - The Crims Forum
    It didn't happen.

  5. #55
    Guest

    Default

    nizar nie popisuj sie i nie cwaniakuj chyba ze w drugie reakwona sie bawisz
    najlepiej by bylo jak bys na forum glosu nie udzielam

  6. #56
    Guest

    Default

    Nizari ponizany jak zwykle ueueheuhe

  7. #57
    Guest

    Default

    moim zdaniem nie które rzeczy są nie potrzebne w grze. ^^

    no i "DEVELOPERS COLUMN" powinien być po polsku gracze nie umieją angielskiego ^^ [ale i tak tam nic nie piszą, ostatni post ponad rok temu]

    ale co do większości biletów to jest ich dosyć.

    i narazie nie wracać stat do szpitala trochę odpocząć od kupowania stat

    i coś może nowego wymyślić żeby każdy mógł poskakać np. fk, jakiś gang w którym można dojść po zdobyciu stat. oczywiście żeby były też minusy tego np mniejsza kasa
    Last edited by Ready4Next; 02-19-2011 at 07:59 PM.

  8. #58
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Nizari View Post
    Nie cwaniakuje, ludzie mieli jakąś koncepcje na temat co zmienić w grze to próbuje wyszukać ciekawych pomysłów...

    Zresztą niech Ci będzie, cofam to co napisałem wcześniej, nie mam zamiaru wykłócać sie o taką bzdurke.
    Nizar zmien plan na taki ze wyjdziesz z domu i kumpli poznasz, piwa z ludzmi z tc sie nie licza, Pozdro odemnie prawie brejkera

  9. #59
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by optimos View Post
    Nizar zmien plan na taki ze wyjdziesz z domu i kumpli poznasz
    Przyganiał kocioł garnkowi.
    Właściwie to nie obchodzi mnie twoje życie.
    Last edited by Nizari; 02-25-2011 at 12:32 PM.

  10. #60
    Guest

    Default

    Witam.
    Osobiście wątpię, aby ktokolwiek z polskiego suportu miał wpływ na zmiany w kolejnych edycjach, ale postanowiłem napisać swoje przemyślenia.

    Zacznę od tego, że pierwszą stycznośc z TC miałem w 5 edycji (tak to było daawno temu), aktywnie uczestniczyłem w edycjach 8,9,10,11,12. Wówczas respekt osiągnięty przez zwycięzców był o wiele niższy niż jest teraz, co moim zdaniem zyniło gre lepszą, ponieważ wiecej osób mogło się włączyć do walki o zycięstwo. W 8,9,10 edycji nie były jeszzce dozwolone multikonta, a pomimo tego nejlepsi potrafili osiągać wiele, głównie bazując na swoim gangu i ... szczęściu. Tak wtedy napis który tkwi na przycisku "Zwycięzcy. Masz farta?" miał jeszcze jakieś znaczenie. Liczyła się także strategia. Nie wygrywało konto na które zapracowało najwięcej osób.
    Edycja 11 to było dopiero marzenie, usunęli FK, największym rabunkiem grupowym bylo Al Capone (3k statów), za udane napady dostawałó się mało bo ok +2/3 do każdego ze statów. Wtedy strategia była prosta, dojść do 3k (co nie było aż tak trudne, ludzie nie potrzebowali 20 kont i nie musieli spędzać przed komputerem 20 godzin dziennie), potem kupować dragi i sprzedawać na statkach, po jakimś czasie dragi kończyły się, a zawsze, gdy byłó dostępne info o statku po jakiś towar, znikał on błyskawicznie, trzeba więc było myśleć o statku, który będzie 2 w kolejności, czyli czysta loteria. Można było obrać różne strategie, np. skupować jakiś towar prez całą edycję i liczyć, że jego cena wzroście znacząco. Zazwyczaj losy edycji ważyły się do ostatnich sekund, ponieważ wtedy najlepsi sprzedawali dragi. To czyniło grę bardziej emocjonującą. I tak naprawdę taka konfiguracja przyciągnęła wówczas do tej gry największą ilość graczy (ok 10k online).

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •