Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 9 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 90

Thread: NE DAMO CRIMSE

  1. #1
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Belgrade
    Posts
    496

    Default NE DAMO CRIMSE

    Kao shto vec spomenuh ranije, ja mislim da je ova, nekada do jaja, igra otishla u kurac kada su nam se privalili shiptari na listu. Meni je lichno pun kurac vredjanja, prozivanja i izazivanja sa istima, i pored obilne promene pravila to je josh jedan razlog zashto sam prestao da igram.

    Predlazem da osnujemo u saradnji sa Saletom adminom, nevladinu i krajnje profitabilnu organizaciju - nedamocrimse.co.yu i da svaki shiptar koji hoce da igra na nashoj listi mora svim srbima da uplati po 50 credita, donira statse na kraju runde i u profilu napishe - priznajem kosovo je vashe. ako ne zna srpski, moze i na engleskom.

    Vash Mazuma

    Ko me ne zna, nek poseti moj profil i nek se uveri u ozbiljnost sa kojom smo igrali nekada

    http://www4.thecrims.com/profile.php?id=3216465

  2. #2
    Guest

    Default

    ja sam za naravno od sledece sezone uvodimo policijski cas siptarima :P
    ima da im jebem majku svima

  3. #3
    Guest

    Default

    znaci totalno se slazem sa vama. ja nemogu da verujem da u prvih 20 ima 10-15 siptara, mamu im jebem balijsku. sta rade ljudi iz cele srbije, samo da mi je znati?!

    mazuma to bi bilo ekstra, mozda je zajebano izvesti tako nesto, ali je ideja bruka dobra!!!

    i jos nesto... pored siptara, treba jebati i ustase koji svakodnevno prozivaju srbe u bolnici i zatvoru. ne trebam da napominjem da vecina ustasa pocne prva da proziva srbe bez nekog povoda i da ja kad god vidim ucestvujem u istim!!! cak i dobijam pretnje od ustasa u komentarima lol

  4. #4
    Guest

    Default

    to sto su siptari na listi znace da koriste srpske ip-eve i to bi trebalo da je bedak njima a ne vama (citaj - nama srbima).

    sto se tice hrvata trebalo bi i jedni i drugi da prevazidju cetnicko ustaske prozivke. ako neki prozivaju to znaci da su ispizdeli zbog necega i ne osecaju se dobro, i neka ih takvim kakvi su.

    sto se tice izjave da u prvih 20 ima 15 siptara, ja bih pre rekao "par nolife-ova sa gomilom naloga".

    ako imate priliku, oladite nekog/neke ko vas iritira/iritiraju, ali bezveze je da dozvolite sebi da vam tamo neki bajtovi na netu skacu po zivcima.

    nisam hteo da pametujem, ali da sam ja siptar, mene bi ovakav tred samo jos vise podstakao da smetam na listi jer bih bio svestan da vas iritiram. zar ne?

  5. #5
    Guest

    Default

    pa ako ih ubijem dovoljno puta ima da odustanu

  6. #6
    Guest

    Default

    Istina, ovo je najgora runda u istoriji krimsa sto se tice nese liste, njih nema mnogo, ali nema ni nasih "jacih" igraca...

    Sramota...

    Posto nagrade sigurno necu njima da dajem, kredite ce dobijati jaci igraci na pocetku svake runde sve u cilju posboljsanja naseg "manevrisanja nad neprijateljskim jedinicama"...

    Na taj nacin ce aktivni igraci uvek imati kredite, jer bezveze je davati veliku kolicinu kredita nekom ko mozda propusti sledecu rundu i bice tako dok se malo ne smiri situacija sa nasim jelte "susedima"...

  7. #7
    Guest

    Default

    sale ovo ti je odlicno sto ne dajes siptarima kredite. nek pizde sto ih nisu dobili iako su na vrhu liste!
    mozda ce i neki prestati da igraju!

  8. #8
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Belgrade
    Posts
    496

    Default

    shto se hrvata tiche i prozivki sa njima, toga je bilo i uvek ce biti izmedju zatupljenih i iskomplexiranih ljudi. ja sam igrao vishe rundi sa Nitty-jem koji je prvi kod njih zadnjih 10 rundi i vishe je nego ok dechko. svadjate se sa onim sitnim likovima koji se loguju samo da bi prozivali.

    Al ja ipak mislim da mnogo veci problem imamo sa shiptarima kod nas i da nema buce dzonija koji se povampirio shiptari bi nas pojeli ovu rundu. Sale smisli shta god. ako se nastavi ovako u sledecoj ce samo albanski da se pricha na nashem trgu, bolnici i zatvoru

  9. #9
    Guest

    Default

    Mozete da meni napravite jedan acaunt(ja san Slovenac)i moj cilj ce biti kill kill siptars

  10. #10
    Guest

    Default

    @TeLeBaJsEk pa mozes i ovako da ih ubijas :P

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •