Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 2 of 2
    Guest

Question Statlar Hakkında

Arkadaşlar öncelikle merhaba. Oyunu son 2 sezondur oynayan bir oyuncuyum. Yani kısacası yeni yeni öğreniyorum. Size sormak istediğim birkaç şey var. Lütfen küçümsemeden ve dalga geçmeden seviyeli cevaplar verirseniz çok sevinirim. Dediğim gibi yeni öğreniyorum. Bazı adamların profiline bakıyorum oyunda statlar 200-300k felan. Bunu nasıl bu kadar yüksek yapabiliyorlar? Bir yolu var mı? paylaşırsanız çok sevinirim. teşekkürler. iyi oyunlar..

Guest

Quote Originally Posted by GangBangxx View Post
    Arkadaşlar öncelikle merhaba. Oyunu son 2 sezondur oynayan bir oyuncuyum. Yani kısacası yeni yeni öğreniyorum. Size sormak istediğim birkaç şey var. Lütfen küçümsemeden ve dalga geçmeden seviyeli cevaplar verirseniz çok sevinirim. Dediğim gibi yeni öğreniyorum. Bazı adamların profiline bakıyorum oyunda statlar 200-300k felan. Bunu nasıl bu kadar yüksek yapabiliyorlar? Bir yolu var mı? paylaşırsanız çok sevinirim. teşekkürler. iyi oyunlar..
    Merhaba GangBangxx
    aslinda çok basit clon kasiyorlar daha sonra tüm statlari tek adamda topluyorlar.sırlari bu. tek sorun clon kasmak için bolca vakit ayirmak lazim.300k stati var dediklerin en az 80-100 clon kasiyorlar.
    baska sormak istediklerin olursa yardimci olabilirim

Tags for this Thread