Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 28

Thread: # 47

  1. #1
    Guest

    Talking # 47

    Felicitari DanceWithDevil pt top 5 inter si StanVashMcafLupu pt top 3 kills.inca o runda in care steagul Romaniei este acolo sus.Bravo!

  2. #2
    Guest

    Default

    #6 dar asta e.. am fost lazy , se putea mai bine ..

  3. #3
    Guest

    Default

    Din pacate dupa reactualizare Lax a trecut pe locul 6, e bun si ala. Felicitari.
    Cat despre noi, am jucat putin si mai mult la misto, nu am inceput din prima zi cu gandul de a ocupa un loc, multumesc tuturor care au dat o mana de ajutor, dar cel mai important (nu conteaza locul sau cine) este steguletul nostru drag, mi-ar place sa apara acolo mai des pacat ca cei care sunt in stare sa il ridice joaca putin.

    All the best,
    vash

  4. #4
    Guest

    Default

    Felicitari baietii pentru top 6 .. asta e ce sa faci : ) Bravo vash si restu pentru top3 kills si lui Damential pentru gangul lui de romanasi

  5. #5

    Default

    Bun si top6 ... Good Game !

    Bv ba vash ) .

  6. #6
    Guest

    Default

    Mda...si mie imi pare rau pentru Lax(Dance),oricum,felicitari pentru locu 6 inter,si felicitari Vash pt locu 3 kill. Tot asa .

    Pe mine m-a surprins International

  7. #7
    Guest

    Default

    La cati erau nu era de mirare, totusi au facut 11kk in 6 persoane si lax in 1 sau 2 a facut 10.3kk, inca ceva, atat luci, witsK cat si restul degeaba ma felicitati doar pe mine, nu am "jucat" singur, cred ca ordinea este corecta la profil despre care si cum a jucat. (Ultimul nu il bagati in seama greseala de tipar =)) )
    De runda viitoare se vor folosi maxim 8 accounturi, adica cate unul de server (8servere 8 accounturi) de fiecare ip. Adica daca vrei sa dai spargeri cu gangul de mpt ac df etc singur nu poti vei avea nevoie de una sau mai multe persoane. Restul schimbarilor il las pe kirk sa le traduca, desi nu sunt mari schimbari
    Last edited by vash; 02-22-2011 at 07:59 PM.

  8. #8
    Guest

    Talking

    mda ) 8 conturi cu IE,8 cu Mozilla, 8 cu Google , 8 cu Crazy browser, 8 cu Avant si tot asa ).Deci tot poti da spargeri singur de nebun ))
    Last edited by SvR; 02-22-2011 at 08:57 PM.

  9. #9
    Guest

    Default

    Nu, nu ai inteles nimic din ce am spus, am spus cate 1cont de server, dar in total poti intra cu 8 conturi pe un singur ip.
    Maxim poti intra cu firefox si schimba ip pe explorer... dar nu are nici un rost ca iti merge mai greu si daca te prinde cred ca iei ban deci nu are rost

  10. #10
    Guest

    Talking

    mrg...acum chiar ca nu faci peste 100k skill daca joci singur )..deci skillul hunterilor vor fi la mare cautare .frumos asa

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •