Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 28

Thread: # 47

  1. #11
    Guest

    Default

    OFF:
    Zici tu ca nu se poate face mai mult de 100k pe runda... eu zic ca o persoana normala fara sa stea exagerat de mult poate face 400-700k pe runda. in functie de net si de cunostinte :P
    Hai sa nu mai fim off topic vb pe privat daca e ceva :P

  2. #12
    Guest

    Default

    eu nu stiu dc-l felicitati pe DanceWithDevil, nu v-as dori sa fiti in postura lor[pe locu' 6]

  3. #13
    Guest

    Default

    Mafia, atunci cand o sa faco tu 10kk putem sa mai vorbim el a jucat singur daca nu ma insel deci top 6 este bun.

  4. #14
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by xTBF75 View Post
    Mafia, atunci cand o sa faco tu 10kk putem sa mai vorbim el a jucat singur daca nu ma insel deci top 6 este bun.
    felicitari tuturor

    OFF: mai lasa-ma vash ca prea vb aiurea , nimeni in lumea asta nu joaca singur o runda intreaga !! ( vorbesc de cei care joaca la top inter )

  5. #15
    Guest

    Default

    Felicitari bai

  6. #16

    Default

    Felicitari pt top 6 , felicitari loc 3 kill , felicitari mie )

  7. #17
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    1,432

    Default

    Felicitari tuturor!
    "Power tends to corrupt, and absolute power corrupts absolutely." - The Lord Acton

  8. #18
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by xTBF75 View Post
    Din pacate dupa reactualizare Lax a trecut pe locul 6, e bun si ala. Felicitari.
    Cat despre noi, am jucat putin si mai mult la misto, nu am inceput din prima zi cu gandul de a ocupa un loc, multumesc tuturor care au dat o mana de ajutor, dar cel mai important (nu conteaza locul sau cine) este steguletul nostru drag, mi-ar place sa apara acolo mai des pacat ca cei care sunt in stare sa il ridice joaca putin.

    All the best,
    vash
    Ba mai bagati multa vrajeala cu Steguletu vostru ) Sau al nostru pardon =)
    Fac pariu k te doare fix in basca de steagu Romaniei. Felicitari tuturor

  9. #19
    Guest

    Default

    Bravo DanceWithDevil pt locu 6,chiar imi pare rau pt tine.Poate te vedem si in runda #48.
    Felicitari Vash pt locu 3 Kill.

  10. #20
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Romania View Post
    felicitari tuturor

    OFF: mai lasa-ma vash ca prea vb aiurea , nimeni in lumea asta nu joaca singur o runda intreaga !! ( vorbesc de cei care joaca la top inter )
    Ba falica dc vb aiurea ?? )) bennyca mereu joaca singur si defapt asa a facut si acum )

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •