Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 13 of 13
  1. #11
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    996

    Default

    Na toto ťažko radiť, pretože chyba je skoro s určitosťou na Vašej strane.
    U náís sú akurát pozakazované všelijaké addony z dôvodu bezpečného hrania. Ak nie prehliadač, tak možno v tom bude zamontovaný ešte nejaký firewall...
    Dajte vedieť, ako pokračujete, pretože na jednej strane je nám ľúto, že vám hra nejde, na druhej strane je ťažko poradiť...

    Martincan:
    No, mne ešte tie logy ukazujú, že do štvrtého dňa bolo všetko v poriadku, len potom ti tam začal haprovať nejaký Greasemonkey...
    Nevieš niečo o tom?

    M.
    Last edited by Mororus; 06-09-2011 at 01:03 PM.

  2. #12
    Guest

    Default

    ok chyba je niekde u mňa, na inom PC to kamarátovi išlo.. (účet bude zmazaný)
    greasemonkey- o tom neviem, na chrome ktorý používam nieje, ale skúšal som to potom spustiť aj na mozille a tam som "monkey" vypol, no nešlo to
    ..až objavím chybu tak zase zavítam do tejto komunity .. dík za Váš čas
    Last edited by martincan; 06-09-2011 at 04:20 PM.

  3. #13
    Guest

    Default Podobný problém

    You have been logged out because an unauthorized script has been detected in your browser, hence breaking rule #5. Please disable all tampering scripts such as Grease Monkey and ad blockers (Adblock Plus etc) in order to play.

    Skúšal som 4 druhy prehliadačov, nemám žiadny blbý greasemonkey a o scriptoch tiež pochybujem, nakoľko doteraz som to hral normálne a zrazu to nejde.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •