Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13
  1. #1
    Guest

    Exclamation Problem s prihlasenim

    Ked sa prihlasim tak sa neda nic robit iba biela stranka a na nej napisane tie veci co su na boku ale neda sa na ne kliknut ani nic sa neda robit ako sa to da napravit?? prosim dajte vediet

  2. #2
    Guest

    Default

    skus iny prehliadac

  3. #3
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by allien007 View Post
    skus iny prehliadac
    skusal som cez mozillu neide skusam cez explorer neide a teraz stahujem google chrome ale pochybujem ze pode registre som cistil disky som predvcerom defragmentoval tak neviem .. a inak ako by sa dalo .. keby neslo ani cez ten dalsi prehliadac?

  4. #4
    Guest

    Default

    stale nejde .. neviem co dalej

  5. #5
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    ČR
    Posts
    63

    Default

    Quote Originally Posted by pistakiller View Post
    stale nejde .. neviem co dalej
    Zkoušel jsi support?.. Třeba tam ti pomohou.

  6. #6
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by SIFLER View Post
    Zkoušel jsi support?.. Třeba tam ti pomohou.
    neskusal neviem ako tam mam napisat hram to druhy den a nejde .. tak este neviem .. a kde najdem support aby som napisal??

  7. #7
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    ČR
    Posts
    63

    Default

    Quote Originally Posted by pistakiller View Post
    neskusal neviem ako tam mam napisat hram to druhy den a nejde .. tak este neviem .. a kde najdem support aby som napisal??
    The Crims - Powered By Kayako eSupport -> Zde se logneš myslím, že stejnými údaji jako máš v TC při přihlašování(emailem). Dále dole si můžeš zvolit Jazyk ,SVk konkrétně necheš-li angličtinu či švédčtinu.
    A podáš nový ticket.
    Last edited by SIFLER; 02-28-2011 at 09:01 PM.

  8. #8
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by SIFLER View Post
    The Crims - Powered By Kayako eSupport -> Zde se logneš myslím, že stejnými údaji jako máš v TC při přihlašování(emailem). Dále dole si můžeš zvolit Jazyk ,SVk konkrétně necheš-li angličtinu či švédčtinu.
    A podáš nový ticket.
    okej diki moc skusim a nevies nejake tipy ako co uroit aby slo ??

  9. #9
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    ČR
    Posts
    63

    Default

    Tipy, tipy možná dej skypa a něco málo poradím každý se to učil a stále učí. Skypa pošli soukromou zprávou tedy.

  10. #10
    Guest

    Default addons

    mám podobný problém, po logine ako náhle kliknem na niečo z ľavého panela mi vyskočí, že mám zapnuté veci ktoré sú v rozpore s pravidlom 5. Skúšal som ostatné prehliadače a to isté (chrome extensions nemám žiadne, v mozzile vypnuté). Spravil som nový účet a na ňom ide všetko ako má. Ak si nájdete čas a dalo by sa to vyriešiť, bol by som rád. dík

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •