Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 2 of 6 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 53
  1. #11
    Guest

    Default

    las mah shark daca ei sufera sa sufere ca nu e problema)...shi blue vezi de grija ta mah nu de a altora "desteptule" care esti

  2. #12
    Guest

    Default

    mmda! deci deaia au incercat nnsc sa ne milkuie gangul !!era si disperat ca a pierdut respect la vasul cu booze! pacat ca a incurcat calculele si nu a putut sa ne atace decat de 3 ori! ) doaamnee! ooff.. shark fratee!!! daca stiam ca joci contra lu nnsc, ...te ajutam eu de la inceput! si crede-ma ca te ajutam ca lumea! see you next round

    [J & B]--[YAKUZA CREW]--[ROTARY CLUB]
    [J & B]--[YAKUZA CREW]--[ROTARY CLUB]
    [J & B]--[YAKUZA CREW]--[ROTARY CLUB]

  3. #13
    Guest

    Default

    mah fagotule * terror * vlad ( capat ) spre deosebire de tine sau shark sau oricare alt robot care numa ac stie sa dea el mai si gandeste si in opinia mea si a multora e unul dintre cei mai mari jucatori de crims romani si nu numai cand o sa realizezi tu ce a facut el sau ce am facut noi runda trecuta atunci sa vorbesti oks ? cat despre conferinta aia pe mess cu membrii SA inca astept ratatule cat despre shark mergi bha si futeo pe mata si mai invata crims ca iti mai dam noi niste site-uri de te faci invizibil in bar =))

  4. #14
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by TeRroRSA
    blue daca u ai iq mare inseamna ca mama e virgina....doamne ce inapt potzi fi bah baiatule....te-a inebunit foamea shi gloria de jocuri cel mai penal shi prost totodata ...sincer imi pare rau dar l-ai intrecut pe capat runda asta
    pana acuma esti un 0 barat .. ti-am zis si o repet astept conferinta sa te fac de cacao oricand cu adevaratii membrii nu zippyco =)) sau pamantul sau cine stie ce alt ratat

  5. #15
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Blue
    mah fagotule * terror * vlad ( capat ) spre deosebire de tine sau shark sau oricare alt robot care numa ac stie sa dea el mai si gandeste si in opinia mea si a multora e unul dintre cei mai mari jucatori de crims romani si nu numai cand o sa realizezi tu ce a facut el sau ce am facut noi runda trecuta atunci sa vorbesti oks ? cat despre conferinta aia pe mess cu membrii SA inca astept ratatule cat despre shark mergi bha si futeo pe mata si mai invata crims ca iti mai dam noi niste site-uri de te faci invizibil in bar =))
    esty penal ma sa mor eu .. dar dc nu iti aduci aminte cand dadeai ac ca disparatu runda trecuta ?? imi ziceai .. hai ca ma duc sa dau ac revin peste 10 ore

  6. #16
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by TheSharkBB9
    Quote Originally Posted by Blue
    mah fagotule * terror * vlad ( capat ) spre deosebire de tine sau shark sau oricare alt robot care numa ac stie sa dea el mai si gandeste si in opinia mea si a multora e unul dintre cei mai mari jucatori de crims romani si nu numai cand o sa realizezi tu ce a facut el sau ce am facut noi runda trecuta atunci sa vorbesti oks ? cat despre conferinta aia pe mess cu membrii SA inca astept ratatule cat despre shark mergi bha si futeo pe mata si mai invata crims ca iti mai dam noi niste site-uri de te faci invizibil in bar =))
    esty penal ma sa mor eu .. dar dc nu iti aduci aminte cand dadeai ac ca disparatu runda trecuta ?? imi ziceai .. hai ca ma duc sa dau ac revin peste 10 ore
    asta-i ca aia ca purtam ochelari de la thecrims =)) bha fraierica mergi cu basmele tale de aici =)) si noi am jucat la skill ( milk pana la 0 ) ai uitat cand te milogeai sa iti zic unele chestii acuma esti mare mah bvo .. rahati .. ma dezgustati toti mah lingailor

  7. #17
    Guest

    Default

    si inca una tare pe care o poate confirma cata ( engels ) vlad .. snyperu ... ei au dat ac si au facut carisma cand eu nu mai jucam dupa problema aia .. dar no basmele astea .. fox kidsul face ravagii

  8. #18
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Blue
    Quote Originally Posted by TheSharkBB9
    Quote Originally Posted by Blue
    mah fagotule * terror * vlad ( capat ) spre deosebire de tine sau shark sau oricare alt robot care numa ac stie sa dea el mai si gandeste si in opinia mea si a multora e unul dintre cei mai mari jucatori de crims romani si nu numai cand o sa realizezi tu ce a facut el sau ce am facut noi runda trecuta atunci sa vorbesti oks ? cat despre conferinta aia pe mess cu membrii SA inca astept ratatule cat despre shark mergi bha si futeo pe mata si mai invata crims ca iti mai dam noi niste site-uri de te faci invizibil in bar =))
    esty penal ma sa mor eu .. dar dc nu iti aduci aminte cand dadeai ac ca disparatu runda trecuta ?? imi ziceai .. hai ca ma duc sa dau ac revin peste 10 ore
    asta-i ca aia ca purtam ochelari de la thecrims =)) bha fraierica mergi cu basmele tale de aici =)) si noi am jucat la skill ( milk pana la 0 ) ai uitat cand te milogeai sa iti zic unele chestii acuma esti mare mah bvo .. rahati .. ma dezgustati toti mah lingailor
    u vb d lingau ??? si apropo ce e mai greu ?? sa dai 100 de ga la un milk sau sa dai 100 de bilete cu 3 4 baieti la ac ? dadeatzi draq si 3 milkuri pe zi

  9. #19
    Guest

    Default

    hai bha n-ai niste site-uri sa te faci invizibil in bar ? =)) .. app am auzit ca ai incercat sa si vinzi chestia cu mozilla si altele .. go go daca nu ai ce manca sa stii ca iti dau un colt de paine intotdeauna

  10. #20
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Blue
    hai bha n-ai niste site-uri sa te faci invizibil in bar ? =)) .. app am auzit ca ai incercat sa si vinzi chestia cu mozilla si altele .. go go daca nu ai ce manca sa stii ca iti dau un colt de paine intotdeauna
    schimbi subiectu vreau sa te vad runda viitoare cate miliarde skill faci

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •