Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 53
  1. #21
    Guest

    Default

    o sa vedem ca si eu sunt curios .. oricum mult mai mult ca echipa ta aia fabuloasa pregatita cu atata tam tam )

  2. #22
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Blue
    o sa vedem ca si eu sunt curios .. oricum mult mai mult ca echipa ta aia fabuloasa pregatita cu atata tam tam )
    ti'am mai spus de vreo 20 de ori ca nu joc runda viitoare dute tare frate

  3. #23
    Guest

    Default

    dc nu joci coaie? frik? si nu inteleg ce te fute pe tine grija ca vroiam sa iau locu 1 pe ro in fatza ta.....tu esti un ofticat si milog...te milogeai de mine sa iti donez..si cum nu am donat ai fct spume..si de alinushy a terminat peste tine runda trecuta a avut de 2 ori mai mult si tu teai chinuit cu noptzile sa vanezi si ai fct o pula hai pa si joak runda viitoare dak ai sange in coaie

  4. #24
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by TheSharkBB9
    Quote Originally Posted by Blue
    o sa vedem ca si eu sunt curios .. oricum mult mai mult ca echipa ta aia fabuloasa pregatita cu atata tam tam )
    ti'am mai spus de vreo 20 de ori ca nu joc runda viitoare dute tare frate

    eu ma refer fata de ce ai facut sau o sa faci in runda asta (

  5. #25
    Guest

    Default

    bine zis nssc ai o bere din alea 24 care le are datorie dick la mine ) ehh alynushy a avut noroc ca i`a dat vlad contul ca daca nu cucu )

  6. #26
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by NuSeStieCine
    dc nu joci coaie? frik? si nu inteleg ce te fute pe tine grija ca vroiam sa iau locu 1 pe ro in fatza ta.....tu esti un ofticat si milog...te milogeai de mine sa iti donez..si cum nu am donat ai fct spume..si de alinushy a terminat peste tine runda trecuta a avut de 2 ori mai mult si tu teai chinuit cu noptzile sa vanezi si ai fct o (sunt idiot) hai pa si joak runda viitoare dak ai sange in coaie
    u esty primu care se milogea sa joci pe cont cu mine

  7. #27
    Guest

    Default

    o _)_ o sa faca =))el si sa.....dabia astept ....sper ca terror nu se intoarce..a zis ca maine dam 1 vs 1 ...dak nu mai datzi SUNTETZI NISTE FETITZE....

  8. #28
    Guest

    Default

    dak team vzt mai prost..mam gandit sa te foot....

  9. #29
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by NuSeStieCine
    dak team vzt mai prost..mam gandit sa te foot....
    gay

  10. #30
    Guest

    Default

    =))))ce sa zici si tu..hai treci la fct skill mie ca nu termini maine dupa 1vs1 in top...ar fi pacat la valoarea ta...

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •