Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 29
  1. #1
    Guest

    Default Best gang in slovenia in round #20

    No lepo da nam je uspelo
    Hvala vsem, ki ste pomagal dobiti tolikšen level.
    Gang z imenom: BANDA - S-1.B je tako pristal prvi na lestvici slovenskih gangov z visokim levelom pod mojim vodstvom :P
    Za nameček, smo pristali na svetovni listi na 33. mestu

    In še dokaz kako dobr smo lahko slovenci


  2. #2
    Guest

    Default

    ja res je ticm sam ce bi ga prej naredu tko na sredi bi blo se bol glej da bo nasledno rundo tut se 1x hvala tebiza gang

  3. #3
    Guest

    Default

    ja mi smo bli prvi nonstop samo zadnih 5 dni pa smo bli prijavlen pod drugo zastavo zaradi varnosti pol so pa nas napadl no sreco ste meli
    .... pa kr tak naprej

  4. #4
    Guest

    Default

    ja jaz sm biu v gangu ki je biu 3 na sred runde v slo

  5. #5
    Guest

    Default

    V 21. ko bo tilen igrau pa pozna malo folk nardimo en dober gang

  6. #6
    Guest

    Default

    Ja sej to je fajn... ob enem pa tud težko...

    Lej... js bi od vsakega k je bil v mojem gangu ziher zmagal, pa jih ne bi nikoli napadu... lepo je če ti vsi zaupajo in si najmočnejši, da tud če te kir napade bi npr. zmagal...

    Ampak meni je uspelo... res da sem mogoče, vendar manj ko 5 slovencev napadu v !!!lokalu!!!, kjer ne moreš točno vedet imena. Drugače pa jih nisem pobiju al napadu kr tko, pa mislim da so mi potem začel vsi zaupat :P

    Tule kteri smo na forumu se že strinjamo, vendar, pa jih 3/4 vseh SLO igralcev vseen ni na forumu

  7. #7
    Guest

    Default

    Boljši smo una dva zajebec in jebec pa nimatakj prevec pojma o TC-ja
    Jas bi mel z 5k statsi še vedno 170k respekta samo sem accje dobil pa sem jih pol zmilkal

  8. #8
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by ticm
    Ja sej to je fajn... ob enem pa tud težko...

    Lej... js bi od vsakega k je bil v mojem gangu ziher zmagal, pa jih ne bi nikoli napadu... lepo je če ti vsi zaupajo in si najmočnejši, da tud če te kir napade bi npr. zmagal...

    Ampak meni je uspelo... res da sem mogoče, vendar manj ko 5 slovencev napadu v !!!lokalu!!!, kjer ne moreš točno vedet imena. Drugače pa jih nisem pobiju al napadu kr tko, pa mislim da so mi potem začel vsi zaupat :P

    Tule kteri smo na forumu se že strinjamo, vendar, pa jih 3/4 vseh SLO igralcev vseen ni na forumu

    res je nemu se lahko zaupa upam da bo nasledno rundo to ze od zacetka

  9. #9
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by pozejdon
    upam da bo nasledno rundo to ze od zacetka
    pustmo se presenett

  10. #10
    Guest

    Default

    pisda kak mal postov mam :S

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •