Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 9 of 16 FirstFirst ... 7891011 ... LastLast
Results 81 to 90 of 153
  1. #81

    Default

    Quote Originally Posted by zizan1
    Ono musite to brat tak ze bez nas n00bov by ste take staty ako mate nenabrali. :P Vy nas potrebujete, asi preto hrame...
    svata pravda ja rad rozdavam staty ani neviem preco

  2. #82
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Sc0rp10n
    Quote Originally Posted by zizan1
    Ono musite to brat tak ze bez nas n00bov by ste take staty ako mate nenabrali. :P Vy nas potrebujete, asi preto hrame...
    svata pravda ja rad rozdavam staty ani neviem preco
    nabuduce mozes aj nam :P

  3. #83

    Default

    zabudni

  4. #84
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Sc0rp10n
    santik a ako ?
    prave ze nijak

  5. #85
    Guest

  6. #86
    Guest

  7. #87
    Guest

    Default

    Mno nesmirne gratuluku oportunity ke skvelemu vysledku a umisteni v top 10 a naslednemu ukazani svetu ze ste opravdu banda zakomplexovanych dementu... Prectete si posobe sve prispevky do tohoto fora... Myslim ze se ktomu nema cenu dal vyjadrovat meli byste se jit kloucci po 6tydnech beze spanku poradne vyspat at zvladnete pristi kolo. Opravdu srovnavat se s uctem ktery byl udelany za tydenprakticky dvema lidma + bangovymi staty ste dobri! Fakt klobouk dolu este trochu zlepsit vyjadrovaci zchopnosti a dat tak 100mega do int a bude to dokonale. add dreamkiller: jen dream a kasso? hh add mororus: na bigema si musite zvyknout nebo ho zabit proste rad vymysli komploty zizan: gratuluju myslim ze tu je novy talent . Bowlingma a Nabijak neodepisujte mi hobadiny plz muj ministr na hadky jebigem....

  8. #88
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    996

    Default

    Quote Originally Posted by Bigem4Ever
    Quote Originally Posted by micudik
    Quote Originally Posted by Bigem4Ever
    Quote Originally Posted by micudik
    Quote Originally Posted by Bigem4Ever
    Quote Originally Posted by micudik
    Quote Originally Posted by Bigem4Ever
    Quote Originally Posted by micudik
    Bigeme pozdravujete jedna holka
    jaká holka? Nějaká klisnička?
    Nikola
    A to jí jako znám nebo co? Nějaká dostihová nebo co?
    neznas...chce si dat s tebou zavod
    Ok dej mi na ní kontakt, já jí to vysvětlim
    skype : frikulina
    doufám že to nebude nějakej převlečenej hřebec
    Quote Originally Posted by micudik
    Quote Originally Posted by Bigem4Ever
    Quote Originally Posted by micudik
    Quote Originally Posted by BANGxCOSM
    Quote Originally Posted by micudik
    Quote Originally Posted by Bigem4Ever
    Quote Originally Posted by micudik
    Quote Originally Posted by Bigem4Ever
    Quote Originally Posted by micudik
    Quote Originally Posted by Bigem4Ever
    [quote:40db3cbb5e="micudik"][quote:40db3cbb5e="Bigem4Ever"][quote:40db3cbb5e="micudik"][quote:40db3cbb5e="Bigem4Ever"][20:57:43] NaJKý píše: máš líbko?
    [20:57:54] Bigem píše: jj mám, ale zatim bohužel bez fotek
    [20:58:00] NaJKý píše: aha
    [20:59:08] Bigem píše: ty máš líbko?
    [20:59:15] NaJKý píše: http://libimseti.cz/Nikkca
    [21:00:56] Bigem píše: wow (inlove)...jsi pěkná. Škoda že jsi až z Chomutova, rád bych tě poznal. Nezajdem někdy na kávu?
    [21:01:14] NaJKý píše: odku si ty?
    [21:01:17] NaJKý píše: já mám ale kluka
    [21:01:35] NaJKý píše: ale děkuju za kompliment (blush)
    [21:01:41] Bigem píše: Z Prahy...To nevadí snad že máš kluka ne? Já myslel na kávu jako normálně...prostě si pokecat


    za chvíli jí mám
    jj gratulujem
    musim měnit taktiku, frajerka se vykecává na toho svýho kluka micudo doufám že jí nic nepíšeš o mě
    nééééé
    jak tak koukám na to její líbko, tak neni zas tak hezká...asi poputuje do ignore listu holka
    njn... chcete videt mne ??
    mno pochlub se..
    www.libimseti.cz/againnatalxdxd ... ale uz som ostrihany ... poslete taky nekdo sve fotkyy
    fíííííha...fešák
    mrdal bys me ?
    aaaaaaaaaaaaaaaaa kiddo[/quote:40db3cbb5e]

    drz si prdelku nebo ti tam bigem skoci [/quote:40db3cbb5e]

    ty voe mičudo fakt neser...chápu že máš krásný dlouhý blond vlásky a že jsi 4%, ale to neznamená že musíš být nadrženej na mě!!![/quote:40db3cbb5e]

    sem ostrihanej[/quote:40db3cbb5e]

    Myslím, že ešte jeden takýto offtopic a to už bude na ban na fóre za spam. Skutočne, priatelia (toto je len malá ukážka, takéhoto tu bolo cez 4 strany)... Tak ak si chcete ešte na fóre spolu popísať, potom tak robte len v rámci témy... Posledné varovanie, pretože si dám tu námahu, aby toto nedopadlo pre Vás dobre... Týmto sa už pomaly má cenu zaoberať...

    Ohľadom mojej pozície... No, isteže, bohužiaľ s tým sa dalo počítať, že nakoniec, všetko spadne nakoniec na mňa a stanem sa miestnou stokou tunajších výrastkov...

    Tak chlapci od bigema: Krouha, alebo bigem využili nechutne bug: výsledok rešpekt 3k sila 46k a hneď ste aj hlúpučko previedli špinavé staty na hlavného... Cosm vás nahlásil a zabanoval vás nustiujuca a icarus (pokiaľ sa na to dobre pamätám... ) Otravovali ste s tým, koho ste mohli a ako dlho sa dalo, aj keď vina tam je evidentná a nepopierateľná... Nakoniec som vám odporúčil Thorriefa a žiadali ste, aby som sa ja s ním skontaktoval... Aj napriek tomu, že som Vám niekoľkokrát dal najavo, že s tým nechcem nič mať, ta ste ma do toho zatiahli... Thorrief ma požiadal o prešetrenie... Na základe tohto prešetrenia sa vám odbanovali 2 účty... Tak a teraz ja som ten zlý, však? Predovšetkým poďakujte teda krouhovi alebo bigemovi ktorý z nich to spravil a potom cosmovi. Inak na hulvátske poznámky reagovať nemienim a ešte bez vyhrážky, ale ako priateľskú radu mienim to, aby ste si dávali servítku pred ústa, keď vám po rozume chodia "admini"... Nie je totiž dobré si utierať svoje špinavé ústa priamo do nich. Jediné, čo vám môžem zaručiť je, že každému sa pokiaľ to bude v mojich silách a schopnostiach dostane spravodlivého zaobchádzania...

    Na záver: ďalšie chatovacie vrtochy by sme tu obaja so zigáčom veľmi neradi videli.

    M.

  9. #89
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Bigem4Ever
    www.Bigemek.homo.com/ lol
    http://www.opportunity.homo.com/
    www.Cosm.homo.com/
    děkujeme micudo
    hovno ja napsal len giani.homo.com co ady delate ...preco mororus smazal me posty

  10. #90
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Mororus
    Myslím, že ešte jeden takýto offtopic a to už bude na ban na fóre za spam. Skutočne, priatelia (toto je len malá ukážka, takéhoto tu bolo cez 4 strany)... Tak ak si chcete ešte na fóre spolu popísať, potom tak robte len v rámci témy... Posledné varovanie, pretože si dám tu námahu, aby toto nedopadlo pre Vás dobre... Týmto sa už pomaly má cenu zaoberať...

    Ohľadom mojej pozície... No, isteže, bohužiaľ s tým sa dalo počítať, že nakoniec, všetko spadne nakoniec na mňa a stanem sa miestnou stokou tunajších výrastkov...

    Tak chlapci od bigema: Krouha, alebo bigem využili nechutne bug: výsledok rešpekt 3k sila 46k a hneď ste aj hlúpučko previedli špinavé staty na hlavného... Cosm vás nahlásil a zabanoval vás nustiujuca a icarus (pokiaľ sa na to dobre pamätám... ) Otravovali ste s tým, koho ste mohli a ako dlho sa dalo, aj keď vina tam je evidentná a nepopierateľná... Nakoniec som vám odporúčil Thorriefa a žiadali ste, aby som sa ja s ním skontaktoval... Aj napriek tomu, že som Vám niekoľkokrát dal najavo, že s tým nechcem nič mať, ta ste ma do toho zatiahli... Thorrief ma požiadal o prešetrenie... Na základe tohto prešetrenia sa vám odbanovali 2 účty... Tak a teraz ja som ten zlý, však? Predovšetkým poďakujte teda krouhovi alebo bigemovi ktorý z nich to spravil a potom cosmovi. Inak na hulvátske poznámky reagovať nemienim a ešte bez vyhrážky, ale ako priateľskú radu mienim to, aby ste si dávali servítku pred ústa, keď vám po rozume chodia "admini"... Nie je totiž dobré si utierať svoje špinavé ústa priamo do nich. Jediné, čo vám môžem zaručiť je, že každému sa pokiaľ to bude v mojich silách a schopnostiach dostane spravodlivého zaobchádzania...

    Na záver: ďalšie chatovacie vrtochy by sme tu obaja so zigáčom veľmi neradi videli.

    M.
    Vyhrožuješ???

    Oficiálně se omlouvám (i za Krouhu jakožto jeho hádkový mluvčí) panu Velkému Spravedlivému Adminovi Mororusovi. Doufám, že si uvědomuješ, že tvoje oblíbenost a popularita mezi hráči toto kolo velmi klesla. Nevím, čím to asi tak bude, ale řekl bych, že to bude v tobě. Ten rektální alpinismus, který jsi celé kolo předváděl každému, kdo je postavený nad tebou, byl atmosféricky všudypřítomný. Nevím, jestli to byla nejlepší taktika, kterou sis mohl vybrat.
    Dál bych chtěl, aby ses vyjádřil, jaktože Olympici měli vlajku změněnou za pár minut, a nám jsi ji změnit odmítl, přestože profil byl na české emailové adrese, založené českou IP. Ihned tedy navážu na pochvalu. Chválím tě za to, že jsi se choval všehoschopně, aby DreamK1ller vyhrál v České republice. Bohužel ti tento plán nevyšel a díky snaze naší, a ještě dalších lidí, vyhráli CzechBrothers :P

    Dále bych chtěl vědět, proč nám byly odbanovány dva nejslabší zabanované profily, když měly stejnou vinu, jako 3 další silnější (šestý profil vinu měl)....Asi ses opravdu snažil, abychom se neumístili.

    A nakonec:
    Uvědom si, Jurajdo, s kym mluvíš. Tohle kolo se několik dalších dobrých hráčů rozhodlo, že kvůli tvému působení mezi adminy, nebudou hrát. Všechno to jsou lidé, kteří do TC dávali za kredity docela slušný peníze a když teď nebudou hrát, tak majitelé TC budou zase o pár korun chudší...jestli to takhle půjde dál, asi ti nakonec nepoděkujou.

    A TÍMTO TI TAKÉ ŘÍKÁM, AŤ REZIGNUJEŠ NA SVOU FUNKCI, JESTLI MÁŠ JEŠTĚ KAPKU CTI V SOBĚ.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •