Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 16 12311 ... LastLast
Results 1 to 10 of 153
  1. #1
    Guest

    Default A je to za náma - Round 20

    Gratuluju Opportunity (Bowlingman, Santa Klaus a Fliper) ke krásnému umístění
    Dále chci taky pogratulovat CzechBrothers za to, že vyhráli českou republiku.
    Kolo to bylo jedno z nejhorších, jaké snad pamatuju (krom R-18 ). Bugy, korupce atd....
    Chtěl bych poděkovat Mororusovi, protože to je největší kretén jakýho znám, udělal na nás docela boudu a krásně se postaral o to, abychom nijak nevlezli do cesty jeho učenci Dreamk1ller-ovi. Děkuju ti za ban, který jsi nám tak ochotně, ač neprávem, poskytl. A doufám, že až se vrátím z prázdnin, tak ty už tu nebudeš.
    Mějte se, smějte se, hrajte si...gangsteři

  2. #2
    Guest

    Default Re: A je to za náma - Round 20

    Quote Originally Posted by Bigem4Ever
    Gratuluju Opportunity (Bowlingman, Santa Klaus a Fliper) ke krásnému umístění
    Dále chci taky pogratulovat CzechBrothers za to, že vyhráli českou republiku.
    Kolo to bylo jedno z nejhorších, jaké snad pamatuju (krom R-18 ). Bugy, korupce atd....
    Chtěl bych poděkovat Mororusovi, protože to je největší kretén jakýho znám, udělal na nás docela boudu a krásně se postaral o to, abychom nijak nevlezli do cesty jeho učenci Dreamk1ller-ovi. Děkuju ti za ban, který jsi nám tak ochotně, ač neprávem, poskytl. A doufám, že až se vrátím z prázdnin, tak ty už tu nebudeš.
    Mějte se, smějte se, hrajte si...gangsteři
    no na mna si dako zabudol

  3. #3

    Default

    Bigeme neni to pravda Mororus Ti zadnej ban nedal. Byla o Vas v Crew dost debata a jelikoz krouha pouzil 1v1 bug tak Vas po xarrisove Cosmove udani zabanovali. Slipova debata s Mororusem nebyla zadne hlaseni bugu.

    Nezlob se na mne ale tohle co pises je blabol

  4. #4
    Guest

    Default

    Gratuluju a zároveň děkuji i zizanovi, protože jsem v něm poznal nového kamaráda a fér kluka

    Další poděkování je pro PsychopatFrank, který se mi na začátku kola zjevil po hrozně dlouhý době a pomohl mi.

    Díky taky nej grafikům Tozimu a Michal2287 za nápisy a podobný blbosti do profilů

    Díky všem, které jsem potkal v gangu, který jsem měl tu možnost zabít, který jsem vymilkoval (Standa), který mi občas dohodili ga (0mercy) a hlavně lidem, který se mnou hráli, především slipovi, protože se stal něčím jako mym starším bratrem.

    Jestli jsem na někoho zapomněl, tak se ozvětě

    PS: děkuju kassovi, protože mi je jasný že by se ozval

  5. #5
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Zigac
    Bigeme neni to pravda Mororus Ti zadnej ban nedal. Byla o Vas v Crew dost debata a jelikoz krouha pouzil 1v1 bug tak Vas po xarrisove Cosmove udani zabanovali. Slipova debata s Mororusem nebyla zadne hlaseni bugu.

    Nezlob se na mne ale tohle co pises je blabol
    Já se na tebe nezlobim

  6. #6

    Default Re: A je to za náma - Round 20

    thx bigem

  7. #7
    Guest

    Default

    PS: děkuju kassovi, protože mi je jasný že by se ozval [/quote]

    tak to bolo dobre

  8. #8

    Default Re: A je to za náma - Round 20

    inak to som ja bowlingman

  9. #9
    Guest

    Default

    Bigem nerozširuj tu hluposti na mororusa , zigač ti to tu jasne napísal...., nemal čas sa určite zaoberat konštruovaním divokotvorných konštrukcii ako to tu prezentuješ....

  10. #10
    Guest

    Default


 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •