Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 15 of 16 FirstFirst ... 513141516 LastLast
Results 141 to 150 of 153
  1. #141

    Default Re: A je to za náma - Round 20

    Quote Originally Posted by Bigem4Ever
    Gratuluju Opportunity (Bowlingman, Santa Klaus a Fliper) ke krásnému umístění
    Dále chci taky pogratulovat CzechBrothers za to, že vyhráli českou republiku.
    Kolo to bylo jedno z nejhorších, jaké snad pamatuju (krom R-18 ). Bugy, korupce atd....
    Chtěl bych poděkovat Mororusovi, protože to je největší kretén jakýho znám, udělal na nás docela boudu a krásně se postaral o to, abychom nijak nevlezli do cesty jeho učenci Dreamk1ller-ovi. Děkuju ti za ban, který jsi nám tak ochotně, ač neprávem, poskytl. A doufám, že až se vrátím z prázdnin, tak ty už tu nebudeš.
    Mějte se, smějte se, hrajte si...gangsteři

  2. #142
    Guest

    Default

    že jsme vyhrali byla nahoda dream nas předběhl(dobry vykon)a znamí nam pomohli vyhrat kolo(DĚKUJI VŠEM). Kolo jsem začínal s bigemem a krouhou nějak nam to nevyšlo tak jsem se domlouval s pardalem a tlamickou (ktery na nas začal nadavat a nehral) nick jsme začali podporovat až cca. 80 den jinak jsme si hrali každy tu svou trošku takže to že dream byl 14dni v egyptě není nějak vymluvne. Nick se dostal přes hranici 10k až 101 den a celou dobu jsme byli na nicku jen my dva az do posledního dne kdy se přidal 4fear a nechal se vysat.
    Tak big thx všem za podporu a stejně jsem noob vím to o sobě tak to nemusíte říkat

  3. #143
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Afmange
    že jsme vyhrali byla nahoda dream nas předběhl(dobry vykon)a znamí nam pomohli vyhrat kolo(DĚKUJI VŠEM). Kolo jsem začínal s bigemem a krouhou nějak nam to nevyšlo tak jsem se domlouval s pardalem a tlamickou (ktery na nas začal nadavat a nehral) nick jsme začali podporovat až cca. 80 den jinak jsme si hrali každy tu svou trošku takže to že dream byl 14dni v egyptě není nějak vymluvne. Nick se dostal přes hranici 10k až 101 den a celou dobu jsme byli na nicku jen my dva az do posledního dne kdy se přidal 4fear a nechal se vysat.
    Tak big thx všem za podporu a stejně jsem noob vím to o sobě tak to nemusíte říkat
    Ok n00be, ale doufám, že přijedeš na sraz

  4. #144

    Default

    Bigem! keby ti na chrbte nerástla noha a na hlave klepetá, bol by z teba celkom milý chlapec.

  5. #145
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by nikolasohaj
    Bigem! keby ti na chrbte nerástla noha a na hlave klepetá, bol by z teba celkom milý chlapec.
    Co to meleš?

  6. #146
    Guest

    Default

    Asi prisiel cas aby som sa aj ja vyjadril k uz (chvalabohu) skoncenemu kolu..OPP skvely vysledok gratulujem..iked tazko sa vas dobieha ked 105 den dostanete ban a nehrate, a na konci sme nahadzali vsetko len na laada a verili v zazrak a inak vase staty, dost ich badxxbad nahral ..jednotlivych hracov od vas nechcem rozoberat nakolko som rad za to ako vychadzame, iked to zrejme nebude vecne ..

    Scorpion, oklamal som ta? v com? Stojim si za tym ze Mororus nam cely ban zariadil, ale vinu na tom mame aj mi!!! ale tie jeho dristy popritom kym to nemal nastarosti tak to bol vrchol..a potom nas perfektne potopil..Takisto ako mi, mali BAN dostal aj OPP a kukla BorecSVK, nakolko vyuzival BUGG rovnako ako mi..iked kratsie ale VYUZILI!!! tak neviem Juraj co tu taras o spravodlivosti..

    A DAKUJEM CHALANOM, ZA DOBRU ROBOTU

  7. #147

    Default

    ramzeyy jejich kukla bug pouzila jednou, ale prohrala se stejne nabugovanou jinou kuklou a jelikoz je v pravidlech ze musis z bugu mit vyhodu a oni vlastne nemeli(prohrali) tak ban nedostali. Meli z prdele kliku. bohuzel takhle je to v pravidlech formulovane

  8. #148
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Zigac
    ramzeyy jejich kukla bug pouzila jednou, ale prohrala se stejne nabugovanou jinou kuklou a jelikoz je v pravidlech ze musis z bugu mit vyhodu a oni vlastne nemeli(prohrali) tak ban nedostali. Meli z prdele kliku. bohuzel takhle je to v pravidlech formulovane
    Njn zajímalo by mě, kdo je vymýšlel. Až já budu moderátor, tak se postarám o zobjektivnění pravidel...

    Bigem4Ever - budoucí mod

  9. #149
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Bigem4Ever
    Quote Originally Posted by Zigac
    ramzeyy jejich kukla bug pouzila jednou, ale prohrala se stejne nabugovanou jinou kuklou a jelikoz je v pravidlech ze musis z bugu mit vyhodu a oni vlastne nemeli(prohrali) tak ban nedostali. Meli z prdele kliku. bohuzel takhle je to v pravidlech formulovane
    Njn zajímalo by mě, kdo je vymýšlel. Až já budu moderátor, tak se postarám o zobjektivnění pravidel...

    Bigem4Ever - budoucí mod
    LOL ... moderátoři nevymýšlejí pravidla ... vůbec se mi zdá, že lidi mají trochu zkreslené představy o pravomocech běžných členů TC Crew

  10. #150
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by koffisko
    Quote Originally Posted by Bigem4Ever
    Quote Originally Posted by Zigac
    ramzeyy jejich kukla bug pouzila jednou, ale prohrala se stejne nabugovanou jinou kuklou a jelikoz je v pravidlech ze musis z bugu mit vyhodu a oni vlastne nemeli(prohrali) tak ban nedostali. Meli z prdele kliku. bohuzel takhle je to v pravidlech formulovane
    Njn zajímalo by mě, kdo je vymýšlel. Až já budu moderátor, tak se postarám o zobjektivnění pravidel...

    Bigem4Ever - budoucí mod
    LOL ... moderátoři nevymýšlejí pravidla ... vůbec se mi zdá, že lidi mají trochu zkreslené představy o pravomocech běžných členů TC Crew
    Koffi to chce klid Až já budu moderátor bude ze mě marty

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •