Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 16 of 16 FirstFirst ... 6141516
Results 151 to 153 of 153
  1. #151
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Czech Republic
    Posts
    784

    Default

    Quote Originally Posted by Bigem4Ever
    Quote Originally Posted by koffisko
    Quote Originally Posted by Bigem4Ever
    Quote Originally Posted by Zigac
    ramzeyy jejich kukla bug pouzila jednou, ale prohrala se stejne nabugovanou jinou kuklou a jelikoz je v pravidlech ze musis z bugu mit vyhodu a oni vlastne nemeli(prohrali) tak ban nedostali. Meli z prdele kliku. bohuzel takhle je to v pravidlech formulovane
    Njn zajímalo by mě, kdo je vymýšlel. Až já budu moderátor, tak se postarám o zobjektivnění pravidel...

    Bigem4Ever - budoucí mod
    LOL ... moderátoři nevymýšlejí pravidla ... vůbec se mi zdá, že lidi mají trochu zkreslené představy o pravomocech běžných členů TC Crew
    Koffi to chce klid Až já budu moderátor bude ze mě marty
    Jak to myslíš ? V tomhle kole jsem skončil s hrou, ale fórum budu sledovat dál a kecat s hráčema taky

  2. #152
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by MartyMcFly
    Quote Originally Posted by Bigem4Ever
    Quote Originally Posted by koffisko
    Quote Originally Posted by Bigem4Ever
    Quote Originally Posted by Zigac
    ramzeyy jejich kukla bug pouzila jednou, ale prohrala se stejne nabugovanou jinou kuklou a jelikoz je v pravidlech ze musis z bugu mit vyhodu a oni vlastne nemeli(prohrali) tak ban nedostali. Meli z prdele kliku. bohuzel takhle je to v pravidlech formulovane
    Njn zajímalo by mě, kdo je vymýšlel. Až já budu moderátor, tak se postarám o zobjektivnění pravidel...

    Bigem4Ever - budoucí mod
    LOL ... moderátoři nevymýšlejí pravidla ... vůbec se mi zdá, že lidi mají trochu zkreslené představy o pravomocech běžných členů TC Crew
    Koffi to chce klid Až já budu moderátor bude ze mě marty
    Jak to myslíš ? V tomhle kole jsem skončil s hrou, ale fórum budu sledovat dál a kecat s hráčema taky
    nemyslim to ve zlym...prostě jenom rejpu

  3. #153
    Guest

    Default

    Nespamujte tu kokoti...

    Btw zigac ja sa nehadam len mororus zas povedal daco ine je to az neuveritelne ako sa abuse rozchadzaju slova..inak zigac mas este to stare icq?

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •