Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 10 of 10

Thread: Calculator

  1. #1
    Guest

    Default Calculator

    Salut , Kirk inainte pentru jucatorii incepatori erau niste site-uri care te ajutau sa calculezi dificultatea.. indiferent de arma inel spargere.. etc etc. De ce nu actualizati thecrims.name de exemplu?? Ar fi mai usor pentru unii care vor sa se apuce si nu stiu toate formulele de calcul.




    P.S: Nu vreau comentarii destepte Gen: "Calculeaza forta+tol+..." Este doar o intrebare.

  2. #2
    Guest

    Default

    Daca nu ma insel pagina aia The Crims Calculator | TheCrims Calculadora atualizada era a polonezilor si nu s-a facut un update demult
    Multiupload.com - upload your files to multiple file hosting sites!
    Aici am facut eu un calculator in exel o sa ma interesez pe viitor sa fac ceva mai accesibil pentru toti, un mic program de calculat spargeri.
    Last edited by vash; 06-12-2011 at 07:04 PM.

  3. #3

    Default

    Pai ca sa faci un calculator nu tre sa stii operatiile matematice (adunarea , scadearea , impartirea , inmultirea , etc )?

  4. #4
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by 4eversky View Post
    pai ca sa faci un calculator nu tre sa stii operatiile matematice (adunarea , scadearea , impartirea , inmultirea , etc )?
    like !
    Share

  5. #5
    Guest

    Default

    Daca te crezi mai destept trebuia sa faci tu unu.

  6. #6
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by 4EverSky View Post
    Pai ca sa faci un calculator nu tre sa stii operatiile matematice (adunarea , scadearea , impartirea , inmultirea , etc )?
    Adevarat,dar mai usor calculeaza aici.
    The Crims Calculator | TheCrims Calculadora atualizada

  7. #7
    Guest

    Default

    Ba ia mai inceteaza tu cu prostiile tale, daca nu iti da nimeni atentie si vrei sa o ai prin posturile tale macar posteaza ceva calumea, am mai spus ca calculatorul ala nu merge ca nu este actualizat.

  8. #8
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Vash View Post
    Ba ia mai inceteaza tu cu prostiile tale, daca nu iti da nimeni atentie si vrei sa o ai prin posturile tale macar posteaza ceva calumea, am mai spus ca calculatorul ala nu merge ca nu este actualizat.
    Te cred,dar mie mia mers.

  9. #9
    Guest

    Default

    Nu-i baga in seama ultras .. si vash e invidios pe tine

  10. #10
    Guest

    Default

    ma ultra tu esti but tare de tot.. ca sa nu zic prost. Calculatorul ala functioneaza dar nu este actualizat. Ia si mai taci odata draq din gura ca postezi numai prosti.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •