Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 2 of 33 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 11 to 20 of 325

Thread: Strategii

  1. #11
    Guest

    Default

    AStia cu contrazisu', incercati sa nu fiti OFF TOPIC

  2. #12
    Guest

    Default

    hai sa fim serioshi...asta e "strategia" pt primele 10 minute de la inceputul rundei...dar cu ajungi repede la rf?, sau la ss?...etc
    strategii de astea ash vrea eu sa citesc...pt ca runda nu dureaza 10 minute reale, ci o luna juma...

  3. #13
    Guest

    Default ce fac?

    sunt curios de niste strategii...am 500 respect si vreau sa citesc si eu niste sugestii de la jucatorii experimentati!
    presupun ca urmatorul pas de aici ar fi sa intru intr-un gang, altceva nu vad ce as putea face...."e foame de bani..."
    veniti si voi cu niste idei pls!

  4. #14
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    1,432

    Default

    Va rog sa nu mai fiti offtopic.
    Daca aveti ceva de intrebat sau sugestii sunt sticky-uri separate pt asta.
    Aici doar strategii va rog!
    "Power tends to corrupt, and absolute power corrupts absolutely." - The Lord Acton

  5. #15
    Guest

    Default

    nsuh dak conteaza asa mult cum pleci la inceput ce dak dai tu din prima 100% stamina taxi dupa aia te chinui prin baruri ca sunt pline sau nu ai bani mai bine dai linistit a-2a,a3-a zi si nu te doare capu

  6. #16
    Guest

    Default primu cont

    prima tau cont e bine sa-ti iei benificile ca il cresti super repede.......

  7. #17
    Guest

    Default

    kirk tu esti moderator nu?si ne zici sa incepem cu 3 conturi?) nu e prea frumos da oricum t3ro stie ce zice )si nsj

  8. #18
    Guest

    Default

    Nu am stiu t ca se poate asa ceva ii misto amu am incercat de la salonu auto la dilarulocal misto mrs de iedee

  9. #19
    Guest

    Default :P

    eu am reusit cu hitman sa ma duc la taxi fara sa folosesc vreun bilet

  10. #20
    Guest

    Default re

    lol esti admin si nici atata nu stii......dai batranica pana faci 80 $ iei cutit dupa care dai masina pana la 25forta si de acolo taxi,urmeaza bancomat la 40 forta , casa la 45 forta,benzinarie la 55 dai benzinarie pana faci 80-90 forta dupa care dai bursa sa iti iei nomex si sniper ,sari la mica banca a orasului unde incepi sa iei intre 15-si 10 skill ,la 165-170 forta treci la casa mafiei ,250 salon auto,350 paypall...si cand ma gandesc ca eu joc si sunt banat ,si smokey e admin si nici nu stie chestile astea pe cine ar trebui sa baneze mai intai

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •