Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 3 of 33 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 21 to 30 of 325

Thread: Strategii

  1. #21
    Guest

    Default

    de ce sa iei cutit cand bata este mai ieftina si o poti lua direct fara sa dai nici o spargere, si iti da la fel de multa forta

  2. #22
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    1,432

    Default

    Ok deci uitati cum facem.....
    1.INVATAM SA CITIM
    2.INVATAM SA NE UITAM LA DATA PRIMULUI POST
    3.APOI ARUNCAM VORBE AIUREA

    Deci....strategia cu 3 conturi a scris-o T3RORIST NU EU!
    Data la care a fost facut primul post e undeva prin Mai cand nu incepuse runda 13 si nu se stia de regula cu interzicerea multi.

    Data viitoare cand vretzi sa vb aiurea informati-va mai intai.
    "Power tends to corrupt, and absolute power corrupts absolutely." - The Lord Acton

  3. #23
    Guest

    Default

    SI cu doua conturi ce ziceti si asa ii bun ...... zic io ....... si cunosc multi cu 2 sau 3 conturi da nu zic cine-s ca nu-i frumos fata de romani .......

  4. #24
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    1,432

    Default

    Nu e voie cu mai mult de 1 cont.
    "Power tends to corrupt, and absolute power corrupts absolutely." - The Lord Acton

  5. #25

    Default

    da...ca sa dai TV sustinut de iepuri, nu tot trebuie sa ai 50 respect...deci sa folosesti belete !?

  6. #26
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by craniu
    da...ca sa dai TV sustinut de iepuri, nu tot trebuie sa ai 50 respect...deci sa folosesti belete !?



    Depinde nu trebuie bilete sa faci respect 50 oricum pana cresc cei 2 iepuri la tv faci tu 100 fara sa dai bilete

  7. #27
    Guest

    Default

    prima data ii dai doua bate-n cap la batranik, dupa aceea iei banii la taximetrist si fugi repede sa nu cheme omu ajutoare si cu ulltimii 50 energie te incumetzi la baietzashii de cartier daca te tine

  8. #28
    Guest

    Default hello

    Quote Originally Posted by BestFight3r
    da-mi voie sa te contrazic... n-o sa poti lua bani la TV din prima ... pentru ca userul principal are mai putin de 10% din media celorlalti 2
    iti garantez eu ca poti lua bani din proprie experienta...si era o tactica buna

  9. #29
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by ErAsErrom
    hai sa fim serioshi...asta e "strategia" pt primele 10 minute de la inceputul rundei...dar cu ajungi repede la rf?, sau la ss?...etc
    strategii de astea ash vrea eu sa citesc...pt ca runda nu dureaza 10 minute reale, ci o luna juma...
    daca vrei sa ajungi asa rapid la rf sau ss, incepi cu 10 conturi de exemplu ...strategia sta in GA...incearca si o sa vezi...
    Ps: nu am mai intrat de mult timp dar sper sa ramana multi-accounts .

  10. #30
    Guest

    Default cum draqu??

    mia zis cineva ca el da 150 credite si se face de ac cum draqu ajuta admini pe alti vreau si eu contactatima pe bush_yo_Madboy pls

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •