Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 4 of 33 FirstFirst ... 2345614 ... LastLast
Results 31 to 40 of 325

Thread: Strategii

  1. #31
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    1,432

    Default Re: cum draqu??

    Quote Originally Posted by BushRebel
    mia zis cineva ca el da 150 credite si se face de ac cum draqu ajuta admini pe alti vreau si eu contactatima pe bush_yo_Madboy pls
    Te-a mintit.

  2. #32
    Guest

    Default

    calculator? omg eu nu am mai folosit un calc din runda 11 =))))

  3. #33
    Guest

    Default

    Strategia mea... faci multi iepuri...ii tii vo cateva zile pana cresc..le dai drumu prin padure...dup aia iesi la vanatoare...prinzi 1..2...3 si faci o fripturica...de te lingi pe unde iese =))

  4. #34
    Guest

    Default

    get a life

  5. #35
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by nouveau
    get a life
    Mai bine CauTa-Ti Tu una, Ca oamenii asTia Chiar sTiu Ce ziC

  6. #36

    Default arme

    sunt ciudate rau armele astea...bata=cutit;deagle e mai buna decat urmatoarele 2 arme;pusca cu luneta crek e mai buna decat urmatoarea arma;raygun'ul,la 750 000 $ e mai bun k bfg'ul care e 2 700 000 park...lumea tre sa tina cont k eficienta armei se afla dupa formula acruatete*duritate/10.cea mai buna arma d inceput(in afara de bata) e deagle-ul (bun mai e pachetul mefisto...)iar pt armura,cea mai buna de inceput e armura stralucitoare (15 000$)

  7. #37

    Default

    cel mai bn sa se lase mai multzi d crims.. scapa si d stresu cu strategiile si alte kkturi ar fi muult mai bn.. mai putzini n00bi p crims

  8. #38
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    1,432

    Default

    Quote Originally Posted by thisisme****you
    cel mai bn sa se lase mai multzi d crims.. scapa si d stresu cu strategiile si alte kkturi ar fi muult mai bn.. mai putzini n00bi p crims
    Daca vorbesti pe forum, zii si tu ceva util, daca nu, pastreaza-ti impresiile pentru tine ok?

  9. #39

    Default

    bla bla bla.. poy am dat un sfat pt totzi kre isi pierd timpu p crims .. knd e asha frumos afara.. trist ...

  10. #40
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Romania, Bucharest
    Posts
    198

    Default

    Quote Originally Posted by thisisme****you
    bla bla bla.. poy am dat un sfat pt totzi kre isi pierd timpu p crims .. knd e asha frumos afara.. trist ...
    Inca o data iti spun, daca nu esti in stare sa folosesti un forum mai bine intreaba sau cel mai bine abtine-te.

    In cazul acesta esti total off topic....este ultimul avertisment.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •