Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 12 12311 ... LastLast
Results 1 to 10 of 111
  1. #1

    Default

    Quote Originally Posted by koffisko
    děkuji všem co sem přispívají ... protože ....


    kdyby mě náhodou popadla chuť zase hrát (na což se mě neustále lidi ptají na icq), stačí si tady přečíst pár příspěvků a chuť je pryč

    tento týden mě kontaktovala wendyy, jestli bych se nechtěl vrátit do TC Crew na post moderátora za ČR místo Zigace --- málem jsem se začal smát nahlas ... ani za zlatý prase
    no ja som strasne zvedavy kto pojde za moderatora

  2. #2
    Guest

    Default

    Doufám v koffiska a jestli to nevyjde s ním, tak jsem jednoznačně pro numer0un0

  3. #3
    Guest

    Default

    Vote for Standa!

  4. #4
    Guest

    Default

    A čo tak Vojta ?

  5. #5
    Guest

    Default

    A co třeba udělat jednoho moderátora pro Čechy i Slovensko?

    I Češi řeší své problémy s Mororusem, i když je Slovák, máme jedno fórum, podobný jazyk, a na multi acc hrajeme taky spolu.

    Pokud by to bylo ale takhle, tak by to chtělo, aby byl moderátor někdo z jiné party, než je Mororus.

    Co takhle slipknot4me?

    Je ve hře aktivní, vyzná se, je to charakter, umí poradit a pomoct, prosadit si svoje názory a naslouchat ostatním. Určitě by byl výborný CZE/SVK moderátor.

  6. #6
    Guest

    Default

    pamatam si, ze jedno z pravidiel pre zobratie niekoho do crims crew
    bolo, ze doticny nesmel mat nikdy ban.

    a tiez si myslim, ze treba mat aj ceskeho moderatora nie dvoch
    slovenskych. inak ale v slipovi nevidim problem... fakt ale neviem koho
    by som tam dosadil keby som rozhodoval ja. nastastie to ja neriesim,
    ale zigac a mororus .

  7. #7
    Guest

    Default

    Včera jsem o tom psal Martulinkovi. Dneska by měl dát vědět, jak se rozhodl

  8. #8

    Default

    ja to taky neresim!

    Jinak nabidku na tuto praci dava ve spolupraci s odchazejicim clenem jeho Nadrizeny. Takze si tady piste kohochcete ale zadnej vliv to nema a jelikoz se do toho ja angazovat nechci tak to zustava na Wendyy jako vedouci pripadne na jeji spolupraci s Mororusem

  9. #9
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Zigac
    ja to taky neresim!

    Jinak nabidku na tuto praci dava ve spolupraci s odchazejicim clenem jeho Nadrizeny. Takze si tady piste kohochcete ale zadnej vliv to nema a jelikoz se do toho ja angazovat nechci tak to zustava na Wendyy jako vedouci pripadne na jeji spolupraci s Mororusem
    OMG Sice jí neznám, ale doufám, že je normální, protože při představě, že by tam měla dosadit například 4fear, thxpopo, reznicek nebo nedej bože Standu tak nevim, jak by TC dopadlo

  10. #10
    Guest

    Default

    yeaaah slip4ewa ...

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •