Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 3 of 12 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 111
  1. #21

    Default

    Ja navrhujem tetku Trajgulku, pečie dobré torty.

  2. #22
    Guest

    Default

    ja som pre slipknota4me : ) jednoznacne alebo numerouno : )

  3. #23
    Guest

    Default

    xD ja bych dal friendsicka xD

  4. #24
    Guest

    Default

    Ja by som navrhoval cloveka s tymito parametrami:

    narodnost: ceska
    vek: aspon 18 rokov
    pocet odohranych kol: aspon 3
    ovladat jazyky: svoj rodny a anglictinu
    ostatne nalezitosti:
    - poznat hru a pravidla
    - byt ochotny odpovedat na otazsky hracov
    - riesit problemy hracov
    - byt kreativny
    - byt samostatny

    Tot asi vse

  5. #25
    Guest

    Default

    Ehm...rozměry dobrý, ale nikoho takovýho neznám

    Numer0 nedává Angličtinu
    Slip neni Čech
    Vojta, Santa nemají 18
    Krouha už nechce hrát
    Martulinek.....
    Nikdo jiný to ze současných hráčů být nemůže, protože nedávají tu hru tak dobře, jako tyhle lidi

    Btw. podle mě jsou i 3 kola málo. Představ si, že by někdo začal hrát R18, který trvalo pár dnů a bylo upe na p*ču. Z tohoto kola by si tedy moc zkušeností neodnesl. R19 bylo jedno z těch dobrých a normálních. R20 bylo zabugovaný, takže zase nic moc....

    Podle mě by to měl být někdo, kdo hraje alespoň 6 kol.

  6. #26
    Guest

    Default

    ten vek nie je zavazny.. kdezto anglictina a cestina su...

  7. #27
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    996

    Default

    Bigem:
    tak teda nerozumiem... Najprv killerove požiadavky zotrieš zo stola ako nereálne a potom ešte prihodíš o jednu obtiažnosť viac... Si ma pobavil...

    Killer však podal konečne reálne požiadavky na tento post... Ja ešte dodávam, že dotyčný by skutočne mal byť bezúhonný. Žiadne bany, hacky, špekulácie...

    No, neviem, ako Vám páni, ale jediný, kto sa mne javí do tejto polohy narúbovateľný, nech to znie akokoľvek neuveriteľne a pre vás nereálne je MartyMcFly... Tak si to vychutnajte!

    M.

  8. #28
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Mororus
    Bigem:
    tak teda nerozumiem... Najprv killerove požiadavky zotrieš zo stola ako nereálne a potom ešte prihodíš o jednu obtiažnosť viac... Si ma pobavil...

    Killer však podal konečne reálne požiadavky na tento post... Ja ešte dodávam, že dotyčný by skutočne mal byť bezúhonný. Žiadne bany, hacky, špekulácie...

    No, neviem, ako Vám páni, ale jediný, kto sa mne javí do tejto polohy narúbovateľný, nech to znie akokoľvek neuveriteľne a pre vás nereálne je MartyMcFly... Tak si to vychutnajte!

    M.
    Já ale killerovi parametry ze "stolu neshrnul". Plně se s nimi stotožňuji.

    Mám-li přiznat barvu, tak jsem nad Martym také přemýšlel a dokonce jsme spolu o tom i mluvili, ale Marty se chystá s TC trvale skončit, takže bych o něm mluvil spíš jako o jedné z možností.

    To že jsem killerovi požadavky ještě ztížil o jednu podmínku, aby pro mě byly naprosto přijatelné, jsem také vysvětlil, tudíž bych byl rád, kdyby sis své hloupé komentáře mohl laskavě odpustit. Pokud čtu správně, tak ty jsi také ještě přitvrdil a nikdo ti kvůli tomu nevnucuje ubohé názory, které tě nezajímají.

  9. #29
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by LuZ3R
    ja som pre slipknota4me : ) jednoznacne alebo numerouno : )
    neumim moc dobre anglicky, nesnasim dotazy tipu - jak se kupujou kredity ? jak delas ze mas takovej resp? a podobne.
    a taky bych asi nebyl moc ferovej : )
    je este par duvodu proc bych to nemoh a nechtel delat, ale nechce se mi to sem psat.
    doufam ale ze to nebude nakej kkt

  10. #30
    Guest

    Default

    dnes mi bol oficialne ponuknuty post svk moderatora, odmietol som.

    takze ten cesky aj slovensky sa stale hlada .

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •