Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 4 of 4

Thread: blad budynki

  1. #1
    Guest

    Default blad budynki

    witam. mam taki maly problem. co dzien w grze przychodzi mi towar z budynkow. o godzinie 24.00 naszego czasu przyszedlem mi towar z budynkow, lecz kolejnego TheCrimsowego dnia czyli u nas o 6.00 rano nic nie dostalem... jest jakies uzasadnienie ? czekam na szybka odpowiedz

  2. #2
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Poland
    Posts
    153

    Default

    Quote Originally Posted by po1o View Post
    witam. mam taki maly problem. co dzien w grze przychodzi mi towar z budynkow. o godzinie 24.00 naszego czasu przyszedlem mi towar z budynkow, lecz kolejnego TheCrimsowego dnia czyli u nas o 6.00 rano nic nie dostalem... jest jakies uzasadnienie ? czekam na szybka odpowiedz
    To nie jest żaden błąd z budynkami w grze. Po prostu pieniądze miałeś w banku, a nie przy sobie w portfelu. Z tego powodu budynki nie są opłacane każdego nowego dnia i nic nie produkują. Więc pamiętaj, aby pewną ilość sumy zawsze mieć przy sobie, aby opłacić budynki, a resztę możesz mieć w banku.

  3. #3
    Guest

    Default

    ale zawsze jak mialem 0 kasy to i tak budynki robily ale kasa byla na minusie

  4. #4
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by po1o View Post
    ale zawsze jak mialem 0 kasy to i tak budynki robily ale kasa byla na minusie
    to zmien przyzwyczajenia

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •